IN < - Pravda za Labovskog - >LO
(1/1) :: Odgovori!
Autor: Labo1234 :
Moj profil u igri je Labovski.

Prosle nedelje sam ulozio puno vremena, truda i novca da bih bio prvi na rang listi.
Da bi to sve na kraju bilo uzalud zbog prevaranata iz klana Fast fingers.
Koji su mi upadali u igru sa svojih duplih profila i pomagali svom drugaru iz klana, Djenka26,
tako sto su mu juce igrali na profilu kad se lomio rezultat.
Od prosecnog igraca odjednom je postao Top5 igrac i poceo da igra kao naprimer igrac 3mill.
Hocu da mi vratite moje zlato i pomoci koje sam potrosio na ovaj uzaludan trud,
ili jos bolje da obrisete prevaranta Djenka26 sa rang liste i postavite pravog pobednika na prvo mesto.

Rekli su mi prijatelji sa kviza da mi ne vredi da se zalim na Fb stranici Triviador Srbija,
zato sto su neki igraci iz klana Fast fingersa dobri sa pojedinim adminima, i da ih oni stite, da za njih pravila ne vaze i da im je sve dozvoljeno. . .

Ja se nadam da ovde ima bar jedan posten, objektivan admin koji ce da zastiti nas obicne postene igrace od terora ovih prevaranata. . .

Da vam olaksam posao, na profilu Djenka26 juce poslepodne su igrali najverovatnije igraci 3mill i Juliet.
Evo vam i spisak duplih profila iz klana Fast fingers.
Juliet igra na najmanje tri naloga, Juliet, nalaaa i Kristina.
3mill igra na najmanje pet naloga, 3mill, ving, Novica Ubica, nalaaa  i Kristina.
Mara marence igra na na najmanje tri profila, Mara marence, KBKQuinn i m. a. r. a.
_sylar_ igra na najmanje dva naloga, _sylar_ i Kristina.




Autor: elmaestro34000 :
Ah došla vremena da kvalitetni botovi poput 3mila i mare marenceta igraju na više naloga. Nije ni čudo što vlada koronavirus. Inače se džabe trudiš, ranije bi ovo bilo sankcionisano u roku od pola sata jer je bilo kvalitetnih admina. Ne treba ni kriviti recimo Aneu, ne mož' sve sama...

Razumem te skroz, i mene lično zanima zašto recimo mara marence nije dobila nijedan ban i otkud takva igra nekome ko ranije do 6000PI ne bi dobacio. Možda joj je neko dao neki vid "pomagala", možda je neko štiti?  O ovome ću noćas da razmislim pa ću sutra da pogađam. Imam jedan pokušaj. 
Autor: Anea :
Hvala na prijavi, provericemo i sa drugim kolegama.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo