Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:38:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prava Srbima garantuju SAD  (Pročitano 9494 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Znam da nije lako drzavi koja ostane bez mladih. To je isto kao kada voda ispere sitne cestice zemlje ispod nasipa i brane pa se ova ista srusi. Ali ne mogu ja biti ta cestica preko koje ce se lomiti krupnije. Kada nasip ili brana nije adekvatno zasticena od prodora vode nizbezno je da sitne cestice budu isprane. Tako dozivljavam sebe u Srbiji. Pa mogu skoro da kazem da sam i uvek i bio sam, nisam nikada imao neko preterano jako drustvo kao klinac. Stavise tako lose sam drustvo imao kao klinac, da je zivljenje u takvom kolegijumu mnogo uticalo na mene i uveliko odredjuje moje danasnje razmisljanje prema moj matici i narodu. Onda kada su se neke stvari trebale uplesti u mlad mozak, koji bi to trebao doboro primiti nije se primilo onako kako treba. No ni za cim propustenim ne zalim, izuzetno sam zadovoljan sa tim kakav sam danas i sta volim i cemu tezim. Danas imam porodicu i par prijatelja i sebe i moje ideje sta cu raditi u zivotu i ne treba mi vise. Isto se ponasam kao i da sam na zapadu, tako da mi je svejedno. A bio sam na zapadu i okusio sam njihov zivot i znam kako bi mi bilo kada bih tamo ziveo. Imam stare roditelje i njihovo vreme ce ubrzo proci, sestru i brat u Nemackoj i sestru u Banja Luci. Tako da kada ne bude staraca veci deo familije bice na zapadu Smiley. Nista me posebno ne veze za moj kraj, jer nista ni lepo nisam doziveo iskren da budem. U prilici sam da se zapocenem jedan novi zivot sa jednom Poljakinjom, i sve cu uciniti da ga ne prokockam ili dovedem u pitanje.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
@ costa - eto, super plan, ako je Poljakinja vredna truda onda nema greske!

@ Tralalaaa - stoji da smo svi razliciti ali neki ljudi su slicniji medju sobom, u menazdmentu su pravljene recimo analize drustava po otvorenosti, spremnosti za rad itd da ne smaram. Poenta je da postoji mentalitet naroda, ali da pojedinac koji zivi u toj grupi moze da ima sve, neke ili nijednu osobinu grupe. E sad, to sto je svaki pojedinac drugaciji nema mnogo veze sa prakticne strane. To sto se (verovatno) tebi i meni ne svidjaju kojekakve Grand parade ne znaci da se narodu u celini ne svidjaju jer ih mnooogo ljudi gleda. To je poenta price o mentalitetu. E sad, nekog misljenje vecine smori pa zeli da ide iz zemlje, nekog je bas briga, neko misli kao ta vecina... Tu vec zavisi od nijansi naravno i onda padaju odluke tipa idem/ostajem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ajde malo pojasnite koliko godina imate, sta ste zavrsili, gde i tako dalje. Ovako mi je malo tesko da pratim posto ne znam koliko imate godina i tako dalje, da bih mogao malo da postavim neke stavove.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Evo Ciklo, ja imam 23 godine, sada sam trenutno na MBA (magistarskim) studijama u NY, a studirao sam u BGu i Parizu. Drago mi je da se upoznamo, a ko si ti i sta radis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Upoznajte se na mestima na forumu predvidjenim za upoznavanje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Citat: marniko82
@ Tralalaaa - stoji da smo svi razliciti ali neki ljudi su slicniji medju sobom, u menazdmentu su pravljene recimo analize drustava po otvorenosti, spremnosti za rad itd da ne smaram. Poenta je da postoji mentalitet naroda, ali da pojedinac koji zivi u toj grupi moze da ima sve, neke ili nijednu osobinu grupe.


Kao sto rekoh, mozes ti i da ne "uzmes pilulu", odnosno da ostanes zarobljen u Microsoft kao epistemologiju matrice.

Ne mislis valjda da je tvrdnja da je neko negde toboze izucavao nesto kao deo nekakvog "managementa" i toboze dosao do zakljucka da toboze postoji nekakav toboznji mentalitet nekakvih naroda prihvatljiva kao argument??!!

Svaka matrica sluzi sama sebi, pa i ta koju si ti odabrao da u ovom trenutku upotrebis kao staku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Nisam mislio da filozofiram, Tralalaaaa, ali ti ga pretera.

Naravno da je prihvatljiva, na osnovu tih mentaliteta se prave npr reklamne kampanje. I to su rekli ljudi pametniji od obojice. Da ne ulazim u detalje posto zurim.

Ti nisi ni procitao moju poruku kako treba ali si se nasao da komentarises, stvarno bez veze.

A kako onda komentarises masovne pojave tipa gledanje pinka?

Naravno, na licnom nivou svako donosi odluku da nesto radi ili ne radi i svi smo drugaciji (i jesmo). Ali su slicnosti te koje nas dovode u situaciju da pricamo o mentalitetu. Zato na primer kod nas kada bi placao overtime radnicima retko ko bi ostao dok u Americi ljudi prihvataju oberucke. Ti verovatno zivis u okruzenju atipicnom za nase uslove pa ti je teze da uporedis.

Cini mi se da i dalje ne razumes moju poentu, plasim se da ces da oteras opet na filozofiju u jednoj vrlo prizemnoj i ovozemaljskoj temi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
On uopste ne zivi u Srbiji. Zivi negde ko zna gde, far, far, away, ali zato prica kao da je sve dobrobiti zivota u Srbiji osetio na svojoj kozi. Moj ti je savet da ne pokusavas da ga shvatis previse ozbiljno.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:38:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.