Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:11:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: prava ljubav i njen vek trajanja  (Pročitano 7284 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
E koliko citam,slusam i posmatram sve te ljude koji kao mnogo nekoga vole,ja ne znam sta bi sa onim da moras da poznajes onoga koga volis,inace volis neku sliku koju si zamislio o njenu?
Ne znam sta je prava ljubav,ali kapiram da bi nekog voleo mora mnogo stvari da se poklopi,a da bi se sve to dogodilo mora da prodje mnogo vremena i razlicitih situacija...a ako ti se jednom desi u zivotu da sve ispadne tako da poverujes da nekog mozes voleti i pokusas,i zavrsi se...stvarno tesko da ces imati strpljenja da sve to ponovo radis.
A ljubav na prvi pogled...to mi je da umres od smeha Smile
Niko nije tooooliko povrsan :)Ustvari... Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Dakle... Ljubav na prvi pogled...

Zar nikada nisi video osobu koja te je opcinila hodom, govorom, gestikulacijom, osmehom?  Smile
Ne radi se o povrsnosti, nego o tzv. magnetskom dejstvu, iste.
To sam vec napisala  Smile

Posmatras nekoga koji ti se, eto, dopao. Sto ga vise posmatras on postaje deo tebe. Oci imaju posebnu ulogu u  ovom postupku- jer oko je jedino culo koje nam tada pomaze- jer, je l`, ne poznajemo osobu.

Tada posmatrani ulazi u nasu krv, tj. postaje deo nas. Otuda one recenice- Usla si mi u krv, imam te ispod koze i sl...

(Sigurno i dan- danas kada sretnemo nekoga koga smo voleli, ili ko nam je bio zanimljiv- u tom smislu, osetimo "nesto"... Pa, to "nesto" ja bih nazvala ostatkom nekoga, necije monade koja je ostavila svoju senku u nama.)

Ovaj pr. se moze reflektovati i na poznanstva, prijateljstva...


(Sve je nekako metafizicki, al` eto... Priblizno.)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ok,vidim citala si neke zaebane knjige.

A sta bi ti imala da kazes na ovu temu? Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
euridicat znam da sam ponovio. Namerno sam iskoristio kvalitet, svidelo mi se Smile

Svakako da treba spoznati osobu naše ljubavi, ali pitanje je koliko je to moguće... jer ljubljenje svoje zamisli (ono, sve što volimo napravili smo sami i u tebe volim sebe sama) je možda sastavni deo odnosa. Sigurno je da nikada nećemo spoznati neku osobu u celini, tako da nisam siguran... Ne znam koliko nedovoljno poznavanje osobe može da utiče na osećanja koja prema njoj gajimo, dakle kako se razlikuje ljubav koju osećamo prema nekoj osobi i ljubav prema toj istoj osobi kada je još bolje spoznamo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 594
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Vazno je pravilno osetiti osobu jer spoznati... sumnjam da mozemo i sami sebe potpuno spoznati.


Edit: Smatram da je moguce na prvi pogled prepoznati pravu osobu, ali za ljubav malo strpljenja.


Edit 2: Ko zna, mozda je moguca i ljubav na prvi pogled cak i ako se doticni zatim izgube jedan od drugoga, ali i dalje misle jedno na drugo i mozda ponekad osete ako se nesto desi drugome. I to je jedan vid ljubav, neki se na taj nacin mogu voleti mnogo vise nego sto se neki vole uzivo.
« Poslednja izmena: 05. Maj 2007, 19:56:49 od Luke Jackson »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ok,vidim citala si neke zaebane knjige.

A sta bi ti imala da kazes na ovu temu? Smile

Pa, rekla sam...  Smile

Verujem u postojanje ljubavi- potpuno. I u postojanje ljubavi, na prvi pogled.

Ne mora da znaci da ce taj neko biti ljubav mog zivota, ako ga "snimam" svaki dan, vec da ce biti prisutan u mojoj licnosti, tj. da postaje deo moje egzistencije, iskustva... Zauvek, ako me ne udari neka velika senilnost.  Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
pa kad se ljudi zatelebaju na 1.pogled ,to je obichno projektovanje svojih fantazija na neku osobu. posle izvesnog vremena se ispostavi da ta osoba ipak nije bash takva kao shto je idealizovano - i ljubav pukne .... Smile
'
uopshte ,prava ljubav je retkost ,dok je prava mrznja neshto na shta se vec covek moze osloniti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Zalosno, Bf, zalosno...

Nikad nisi bio zaljubljen? Tj. da li mozes reci za nekoga da te je voleo? (mislim na zensko ili musko- moderna su vremena)  Smile

Mislim da je to jedna od mera postojanja coveka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
meshash prolazne naklonosti sa ljubavlju ... veoma mali broj ljudskih bica je uopshte sposoban za ljubav...neshto veci za mrznju ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Evo ga opet...  Smile Smile

Prolazne naklonosti? Dakle, to je tvoj odgovor... Koji bi se citao- Ne. Nikada mi  neka devojka( decko) nije rekla da me voli. Nije htela da bude sa mnom i kada je tesko i kada nije, pruzala mi tenutke neprocenljive srece i radosti, volela me zato sto sam okrenut fasizmu  Smile i sl...

Zalosno, zalosno. Bice bolje. Nemoj se predavati, zavolece nekad neka i tebe.  Smile  I tada ces razumeti velicanstvenost ljubavi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:11:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.