Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:27:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Praštanje  (Pročitano 10626 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Znas kako...ko na vreme ne shvati da je veza\brak kanta govana i odgore med. I da taj med treba polako lizati , kako bi sto kasnije dosao do govana.....najcesce se najede samo govana.
Tako da...ako nosis ruzicaste naocale, iako ne gledas na svet, prilike, ljude, sirom otvorenih ociju sasvim je izvesno da ces se najesti govana.
Sad..ako je neko mazohista...
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Nokia 
Citat
kad se samo prisetim sta sam sve mnogima oprostio u ovom vl svetu jeza me podidje jer sam sebi pocnem da licim na majku terezu

A zamisli jezu da sam sebi licis na Adolfa, koja je jeza isplativija i vise prija...
« Poslednja izmena: 11. Feb 2011, 22:01:53 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.3
@sandra
hmmm... obicno kad jedem biram jela po mirisu  Smile salu na stranu svaka veza koja ne stima najbolje ima problem gde jedan gusi slobodu onog drugog sapatnika ako mu je taka karakterna crta da ne moze da trpi unutarnju stegu... mislim pre svega na duhovnu slobodu. takva veza je  osudjena na propast i podstice fekalni kolektor onog ida u nama koga brizljivo krijemo....zivot je uopsteno gledajuci medlej sto bi rekli angloskasonci, svega pa i tog ogavnog ukusa fekalnosti odnosa gde smo prinudjeni da se neki put zlopatimo iz milion razloga.... mazohizma, navike, dosade, lenjosti, dece ili sta ja znam sve cega iako nismo po vokaciji u trpnom stanju... dva pratnera sirokog duha koji ne guse jedno drugo i gde svako ima enormnu dozu pre svega opet kazem duhovne slobode su uvek blagostanje jednog m/z odnosa. takvih je malo, nazalost.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
@sandra
hmmm... obicno kad jedem biram jela po mirisu  Smile salu na stranu svaka veza koja ne stima najbolje ima problem gde jedan gusi slobodu onog drugog sapatnika ako mu je taka karakterna crta da ne moze da trpi unutarnju stegu... mislim pre svega na duhovnu slobodu. takva veza je  osudjena na propast i podstice fekalni kolektor onog ida u nama koga brizljivo krijemo....zivot je uopsteno gledajuci medlej sto bi rekli angloskasonci, svega pa i tog ogavnog ukusa fekalnosti odnosa gde smo prinudjeni da se neki put zlopatimo iz milion razloga.... mazohizma, navike, dosade, lenjosti, dece ili sta ja znam sve cega iako nismo po vokaciji u trpnom stanju... dva pratnera sirokog duha koji ne guse jedno drugo i gde svako ima enormnu dozu pre svega opet kazem duhovne slobode su uvek blagostanje jednog m/z odnosa. takvih je malo, nazalost.  

pa sada ako tako gledas i postavljas stvari...zar ne mislis da u nekom momentu svako svakoga gusi?
mislim....desava se da nije u tom momentu pogodna vremenska prognoza pa ipak nekad moras...i po kisi da skakuces iako ne podnosis mokre patike. onda...zarse to ne desava svakome? retki su momenti i veze gde je svima sve potaman, zar ne?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.3
nema idealne veze... ljudi padaju na sitnicama koje se svakodnevno taloze i na kraju dovedu do pucanja. to manje vise ima u svakoj vezi jer tesko je naci partnera koji je ogledalo nase podsvesti  i gde na njemu mozemo videti sopstvene greske. sustinski problem svake veze je u slobodi. nekome je prevara kad se neko qara sa trecim a to je samo beg zbog stege gde taj ili ta nema onu dozu duhovne slobode koaj mu je potrebna. zato i kazem da za svaki odnos koji pretenduje da bude solidan moramo pre svega razumeti osobu preko puta nas pa tek onda sebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
nema idealne veze... ljudi padaju na sitnicama koje se svakodnevno taloze i na kraju dovedu do pucanja. to manje vise ima u svakoj vezi jer tesko je naci partnera koji je ogledalo nase podsvesti  i gde na njemu mozemo videti sopstvene greske. sustinski problem svake veze je u slobodi. nekome je prevara kad se neko qara sa trecim a to je samo beg zbog stege gde taj ili ta nema onu dozu duhovne slobode koaj mu je potrebna. zato i kazem da za svaki odnos koji pretenduje da bude solidan moramo pre svega razumeti osobu preko puta nas pa tek onda sebe.

zanimljivo glediste. prevara beg? danas gledam seriju i kaze psiholog da je prevara ispruzena ruka. kako dodjosmo do toga da je neko obican kreten, koji vara, protumacen kao osecajna osoba koja se"bori".
naravno da svaka veza ima svojih problema, i kamen spoticanja je iza i ispred svakog koraka. poenta je u razgovoru. spreciti ne leciti.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.3
govorim o normalnim ljudima a ne likovima kojima je prevara smisao postojanja i kojima je iq emocionalne inteligencije u minusu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
da li normalan covek vara zato sto trazi pomoc, razgovor, ispruzenu ruku?

sta znaci varati kad nemas duhovnu slobodu?
i da li uopste treba varati , bez obzira kakva stega je pitanju?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.3
pitanje je pre svega sta je za tebe prevara?

za mene npr tucanje sa strane nije i nikad ne moze biti kao 24casovni duhovni beg ka drugome gde svakodnevni zivot postaje nistavilo lazi. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
duhovni beg?? ti sada hoces sajber seks, onanisanje i ejakuliranje po kamerici i ekranu da mi prodas kao duhovni beg  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:27:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: osobina tanje Pra

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.