Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prastanje...DA ili NE?  (Pročitano 5054 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
ma naravno da je dvosmerna stvar.
i za prijateljstvo i za vezu je, ipak, potrebno dvoje.
samo me zanima koja je to tipicno zenska strana licnosti koja onemogucava to prijateljstvo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 199
Zastava Beograd
Kazu da je ljudski prastati. I slazem se sa vecinom zenskog sveta da prevaru ne bih mogla oprostiti. ( prevaru bilo koje vrste ) :icon_pistoles:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 32
Zasto samo sa vecinom devojaka. U sustini, svi smo mi isti. Nema neke psiholoske razlike izmedju muskaraca i zena. Bar ne sto se tice veza, u to sam siguran. A inace, krouli, cale ti je donekle u pravu. Iz iskustva mi se cini da je vrlo tesko da devojka i decko budu najbolji prijatelji. Znaci tesko, ne nemoguce. Mislim da u tim odnosima jedna strana tiho pati (a mozda da i ona nije toga svesna, kao ni druga). Cesto se dvoje ljudi zblize jer jedno misli da ce na taj nacin uspeti da osvoji ono drugo, ili dodje do zaljubljenosti kasnije. E sad, to moze da izadje na nesto vrlo lepo, ali i moze da dovede do zahladjivanja odnosa. To je najgore stanje, kada i jedno i drugo nesto slute, a ne smeju da pricaju o tome. Gore je od svadje, majke mi. Bio sam vise puta na obe strane takvog odnosa. Zna da zaboli kako god okrenes. Ili slusas kako se tvojoj "najboljoj drugarici" svidja tamo neki decko, ili ne smes pred "najboljom drugaricom" da pricas ko se tebi svidja i sl. kako je ne bi povredio. I onda dolazi izbegavanje. Kao, ma super smo mi, ali imam neke obaveze, cucemo se... A-ha
IP sačuvana
social share
Samo je smrt siguran posao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
bice da sam bila nejasna.
moj cale je mislio da decko i devojka, znaci dvoje ljudi koji su par, ne mogu nikada da budu najbolji prijatelji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
bila si jasna i prvi put, znaci moze ali jako tesko i ne u svim vezama.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
"biti najbolji prijatelj je dvosmerna stvar, nemoj to da smetnes sa uma ,znao sam devojke sa kojima to nikako nije bilo moguce,zbog one tipicne zenske strane njihove licnosti,"

@ ljut 123
ne dade odgovor na pitanje koja je to tipicna zenska strana licnosti koja onemogucava to prijateljstvo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
zbog zelje da ona bude prva dama tvoga zivota, tako da poveravanje makar i fantazija, vezanih za druge ne dolazi u obzir, jer zena (sa pravom)
trazi postovanje.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 42
.....normalno je da neko hoce ako te voli da bude jedina osoba u tvom zivotu(al ne u bukvalnom smislu)ali to mora da se i zasluzi.....samo sto kod nas, ako bi devojci rekao neku svoju fantaziju ona bi odma utripovala da je to vec prevara i shvatila kao i uvradu mozda........e odma da ti kazem folira se,i ona nekoliko puta na dan kad sretne nekog dobrog tipa svasta pomisli,samo sto to nece da prizna....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.