Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poznati youtuber BakaPrase prouzrokovao stampedo medju tinejdzerima u Novom Sadu  (Pročitano 41653 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta

prvi put vidim ovu budaletinu, a verovatno pedercinu i pitam se dali je danasnja omladina toliko debilizovana da gleda ovakve stvari
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
maksimalna transcedencija je da mu je otac svestenik...

znaci ludara na kub...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
to me ne cudi vojna crkvena grla su naizopaceniji deo tkzv drustvene elite, cast izuzecima kao sto je bio peranovic
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Nikad chuo za mentola, a oni koji ga prate su budale. Mediji nemaju o chemu pametnom da pisu. Narod nebeski
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957

prvi put vidim ovu budaletinu, a verovatno pedercinu i pitam se dali je danasnja omladina toliko debilizovana da gleda ovakve stvari

Јесте.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
NAJPOZNATIJEM JUTJUBERU UGASILI INSTAGRAM: Baka Prase ostaje bez 5.000 evra mesečno! (FOTO)
Autor: Kurir
NAJPOZNATIJEM JUTJUBERU UGASILI INSTAGRAM: Baka Prase ostaje bez 5.000 evra mesečno! (FOTO)
Bogdan Ilić (22), poznatiji kao Baka Prase, ostao je bez Instagram naloga! Najpopularnijeg srpskog jutubera na ovoj društvenoj mreži prijavili su njegovi "hejteri", zbog čega je ostao bez značajne svote novca!

Sin sveštenika Nenada Ilića i jedan od najpoznatijih domaćih influensera mnogima bode oči svojom popularnošću, pa su rešili da mu napakoste. Nekolicina Bakinih "hejtera" prijavila je njegov Instagram nalog kao nepodoban, što su utvrdili i administratori ove aplikacije, pa mu je profil suspendovan.

Bogdana je ovo iznerviralo, što i ne čudi s obzirom na to da dobar deo svoje zarade ima upravo od ove društvene mreže. Baka Prase je na Instagramu imao više od 600.000 pratilaca! Prema nekim podacima, influenseri sa ovim brojem folovera mesečno zarade i do 5.000 evra. Ako uzmemo u obzir da svaki uticajniji instagramer za reklamu uzima minimum 500 evra, a da je Bogdan jedan od najpopularnijih kod nas, ova svota sasvim je realna.

Ilić se odmah oglasio na svom Jutjub kanalu i snimio video gde s knedlom u grlu objašnjava fanovima šta se dogodilo.

- Obrisali su mi Instagram, zašto, nemam pojma. Izgleda da je hakovan. Ne znam... I ono... Pokušavam da rešim, ali ne verujem da ću uspeti. Ako je nekome drago kad je drugi nesrećan, šta da kažem, žao mi je tih ljudi. Neću da lažem, smorio sam se kao bulja! Obrisali su mi Instagram od 600.000 pratilaca. Samo što mi suze ne krenu - rekao je Ilić i dodao da ima rezervni profil.

Drugi Instagram nalog u rekordnom roku je sakupio preko 70.000 pratilaca, ali i on je ubrzo ugašen. Tada je Baka Prase snimio još jedan video i nije mogao da se suzdrži da ne zaplače.
- A ne mogu više, je*ote, koji ku*ac. Koliko god da se trudim, je*ote... I šta, ugase mi jedan Instagram, razumem. Onda otvorim novi, ljudi se potrude da me dignu, dobijem pratioce, i to mi ugase - rekao je Baka Prase i počeo da plače.

- Ne znam stvarno čemu više ovo. Koji ku*ac ja snimam, za koga! Šta? Kupio sam auto i, kao, zaslužio sam da me svi je*u zbog toga. Neću više... Idem na pauzu. Ovaj stres ne mogu da izdržim - rekao je on kroz suze, ali se brzo sabrao i zapretio svima koji su ga prijavili na Instagramu da će ih otrovati.

- Pušite mi ku*ac! Šta je? Hoćete da mi reportujete Instagram što vas psujem? E pa, nema ga! Marš kući! Možda nemam Instagram, ali imam skup auto! Hajde, reportujte mi Jutjub, napraviću novi! A ako mi srušite i taj, onda ću da se zaposlim u pekari i da vas potrujem kiflama! Ja mogu i da prosim, da odem na ulicu, i svi koji me znaju će da mi daju pare i opet ću da imam više para nego vi. Uzimate mi iz džepa i hleb iz usta - urlao je jutjuber.

Stupili smo u kontakt sa Bogdanom koji nam je rekao:

- Krivo mi je, ali se ne opterećujem time. To nije neka zarada za mene, imam sponzore. Krivo mi je zato što su mi ugasili i drugi profil koji je za dan skupio 100.000 pratilaca a koji sam hteo da, kada mi vrate moj nalog, poklonim u humanitarne svrhe - rekao nam je Baka Prase.


Bogdan godišnje od Jutjuba zaradi više od 50.000 evra, što je na mesečnom nivou oko 4.000 evra. On je rekorder kad su domaći influenseri u pitanju, a na svom kanalu ima 1.200.000 pratilaca. Kad je u pitanju Instagram, svota je malo niža, ali izuzetno dobra. Baka Prase zarađuje i od pojavljivanja na događajima, promocijama, te u većim reklamnim kampanjama.

22 godine ima Bogdan Ilić
50.000 evra u proseku godišnje zaradi od Jutjuba
5.000 evra zaradi mesečno od Instagrama


Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Nije on jedini u digitalnom svetu koji je najebao.

Recimo cesto poznatim "strimerima" koji snimaju sebe kako igraju igrice zlobni klinci shalju FBI na vrata.

Jebiga, hoces slavu, hoces pare, sjebace te neko iz ciste zavisti. Ili kao zajebanciju.

I to je zivot.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
A kako im doakaju? U cemu je fora? Po cemu mu je sadrzaj neprikladan za standarde drustvene mreze?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Citat
- Obrisali su mi Instagram, zašto, nemam pojma. Izgleda da je hakovan. Ne znam... I ono... Pokušavam da rešim, ali ne verujem da ću uspeti. Ako je nekome drago kad je drugi nesrećan, šta da kažem, žao mi je tih ljudi. Neću da lažem, smorio sam se kao bulja! Obrisali su mi Instagram od 600.000 pratilaca. Samo što mi suze ne krenu - rekao je Ilić i dodao da ima rezervni profil.

Citat
- A ne mogu više, je*ote, koji ku*ac. Koliko god da se trudim, je*ote... I šta, ugase mi jedan Instagram, razumem. Onda otvorim novi, ljudi se potrude da me dignu, dobijem pratioce, i to mi ugase - rekao je Baka Prase i počeo da plače.

Citat
- Ne znam stvarno čemu više ovo. Koji ku*ac ja snimam, za koga! Šta? Kupio sam auto i, kao, zaslužio sam da me svi je*u zbog toga. Neću više... Idem na pauzu. Ovaj stres ne mogu da izdržim - rekao je on kroz suze, ali se brzo sabrao i zapretio svima koji su ga prijavili na Instagramu da će ih otrovati.

- Pušite mi ku*ac! Šta je? Hoćete da mi reportujete Instagram što vas psujem? E pa, nema ga! Marš kući! Možda nemam Instagram, ali imam skup auto! Hajde, reportujte mi Jutjub, napraviću novi! A ako mi srušite i taj, onda ću da se zaposlim u pekari i da vas potrujem kiflama! Ja mogu i da prosim, da odem na ulicu, i svi koji me znaju će da mi daju pare i opet ću da imam više para nego vi. Uzimate mi iz džepa i hleb iz usta - urlao je jutjuber.

 Smile Smile Smile Smile

90-е су за ово доба мајка. Овога деца гледају и опонашају, чисто да се зна. Ја сам мислио да се лик бар мало пита с мозгом, кад оно цмиздри и псује због профила на инстаграму, јбт...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
retardinjo... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.