Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poznata jutjuberka Kristina Kika Đukić oduzela je sebi život  (Pročitano 19710 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
ja vidim jedan veoma očigledan: iq ispod 50
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Baka Prase i jos kojekoji. Hebo te, ja mislio onomad kad su lansirali teletabise da to bas nece imati nekog uticaja na decu kad ono vidi sada  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ahahaha

A čuo sam da su ga reketirali neki iz ovih klanova, otkud znam i da je ipak kupio Lamborghini
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5186
Zastava Voždovac-Beograd
Pa bakasvinju su reketirali Belivuk i njegova ekipa, a kupio je Ferarija, ne pratiš bre Dabisha
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
što su ga reketirali i dokaži tu tvrdnju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
mob
Sendo 
Niko od tih "pogledajte mene i moj fensi skup život, pišaj po sirotinji ha-ha-ha-ha" youtubera nema sve to što predstavlja. Evo vam primer ACE Family kanala, gde su mladi par McBroom predstavljali sebe kao "prizemnu porodicu koja kupuje samo najskuplje i najbolje za svoje".

Na kraju se ispostavilo da su većinu stvari iznajmili, angažovali lažne policajce za honorar jer im je neko provalio u kuću (za koji su tvrdili da je njihova, a internet je naravno otkrio da su je samo iznajmili za 17 hiljada mesečno), da bi se kraju prezadužili i kupili 2 kuće od po 2 - 3 miliona i spojili iste što ih je na kraju koštalo 10 miliona. Sada su u dugovima do guše, sve zato što su napravili lažnu sliku o sebi i svom savršenom životu i to predstavljali youtube publici.

Ovo je skraćena verzija, koga zanima neka pronađe na youtubeu, pošto ima gomila videa koji se bave tim folirantima. Baka, Kika, Munđa i ostali isto tako prave lažnu sliku o sebi. Sve je to imidž, jedna velika farsa, a publika je maloletna, naivna i bez iskustva i misle da sve što je u klipu, na slici je tako u pravom životu.
« Poslednja izmena: 21. Jan 2022, 07:18:16 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
nije to baš tako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
mob
Sendo 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
celo ću to odgledati jer sam maloumnik
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Изгледа и син једне познате политичарке, која је психијатар, извршио самобуиство.

Мајка психијатар, деда био психијатар, али, самоубиство, нажалост...

И, пре два месеца је покушао да изврши самоубиство, када је прогутао шаку лекова, али је био спашен...

Два месеца касније, пронађен мртав на плочнику испред зграде, после скока са петог спрата, преко прозора стана у којем је живео..,

Врат обмотан кабловима...

Smile Smile Smile

Студирао је филозофију.

Пре годину дана најавио да ће се убити.

Мајка психијатар, деда са мајчине стране психијатар, отац професор емеритус Београдског универзитета  и редовни члан Математичког института САНУ, деда и баба са очеве стране угледни лингвисти, редовни професори Филолошког факултета БГ универзитета и редовни чланови, академици САНУ.





« Poslednja izmena: 25. Jan 2022, 01:07:20 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.