Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:18:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poziv za vojsku  (Pročitano 7463 puta)
07. Mar 2010, 23:59:33
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Jutros me je postar "obradovao" pozivom za vojsku. Tacnije treba da ga podignem u posti u roku od 5 dana. Mene zanima sta ce se desiti ako ga ne preuzmem u roku od 5 dana? Da li mogu krivicno da me gone, kazne i sl. ako ne uzmem poziv.
Ajde ljudi pomagajte... kako da se otresem ove kuge Smile Stvar je jos gora jer uskoro planiram da idem iz zemlje na jedno mesec dana. Smile
« Poslednja izmena: 08. Mar 2010, 00:00:09 od Major_T »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Evo sad ce Lepi Bora i Gambino da ti objasne neke stvari  Smile

Ne razumem zar ti ne bi bila cast da sluzis okupiranoj i propaloj zemlji koju drzi za vrat saka lopova i tajkuna, zar ti nije ponos da sutra pogines za tu zemlju koja je politicarima i olosu majka a tebi maceha....???
U ustavu ove drzave predposlednjem je stajalo:
~Sluzenje vojnog roka u R.Srbiji je cast i obaveza svakog punoletnog.....

Ustavom Vojislava Kostunice taj clan je promenjen i sada glasi:
~Sluzenje vojnog roka u R.Srbiji je obaveza svakog punoletnog.....


Kao sto vidis i po ustavu cast vise ne postiji za tu stvar tako da nemoj da te hvataju na tu foru, e sad kako da eskiviras pojima nemam, to je verovatno neki predpoziv za Jun posto su martovci otisli, ako ne odes da ga uzmes sta ja znam nikom nista ali je pitanje dana kad ce ti vojna policija zakucati na vrata, moras to nekako da resis bar do kraja godine da odlazes za kad najavljuju ukidanje ovoga sto tadic i sutanovac zovu vojskom...
A ako ne mozes nista da sredis ne znam ili civilno ili redovno treca opcija nema.
« Poslednja izmena: 08. Mar 2010, 00:29:40 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Bosch pumpa
Jutros me je postar "obradovao" pozivom za vojsku. Tacnije treba da ga podignem u posti u roku od 5 dana. Mene zanima sta ce se desiti ako ga ne preuzmem u roku od 5 dana? Da li mogu krivicno da me gone, kazne i sl. ako ne uzmem poziv.
Ajde ljudi pomagajte... kako da se otresem ove kuge Smile Stvar je jos gora jer uskoro planiram da idem iz zemlje na jedno mesec dana. Smile
služi vijsku, 6 meseci i ne osetiš...
teško da možeš da napustiš zemlju ako si dobio poziv! Možeš i tražit da ti odlože vojni rok iz opravdanih razloga! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
U ustavu ove drzave predposlednjem je stajalo:
~Sluzenje vojnog roka u R.Srbiji je cast i obaveza svakog punoletnog.....

Ustavom Vojislava Kostunice taj clan je promenjen i sada glasi:
~Sluzenje vojnog roka u R.Srbiji je obaveza svakog punoletnog.....


Kao sto vidis i po ustavu cast vise ne postiji
strasno!  Smile Smile Smile Smile

inace,ja ne znam sta da ti kazem,i ja sam isto na raskrscu,mada,ne sada,posto imam jos par godina dok me ne zovu opet,no,i sam se mislim sta da uradim.
jer,s jedne strane,zelim da naucim onu najsonovniju obuku,ma kolko ona,i sama vojska bila raspad,ali,s druge strane,kad vidim na sta lici ta vojska,a jos vise,kad se setim onih prica o svim sranjima sa drogom koja se sada desavaju po kasarnama,nije mi svejedno.jer,naravno,nemam ja nista s time,niti cu ikada imati,ali,onda tamo nastanu budale kojima smetas i samo zato sto dises.

tako da i mene bas zanima sta ostali imaju da kazu,mada,mozda se nesto i promeni dok ja stignem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
U ustavu ove drzave predposlednjem je stajalo:
~Sluzenje vojnog roka u R.Srbiji je cast i obaveza svakog punoletnog.....

Ustavom Vojislava Kostunice taj clan je promenjen i sada glasi:
~Sluzenje vojnog roka u R.Srbiji je obaveza svakog punoletnog.....


Kao sto vidis i po ustavu cast vise ne postiji
strasno!  Smile Smile Smile Smile

inace,ja ne znam sta da ti kazem,i ja sam isto na raskrscu,mada,ne sada,posto imam jos par godina dok me ne zovu opet,no,i sam se mislim sta da uradim.
jer,s jedne strane,zelim da naucim onu najsonovniju obuku,ma kolko ona,i sama vojska bila raspad,ali,s druge strane,kad vidim na sta lici ta vojska,a jos vise,kad se setim onih prica o svim sranjima sa drogom koja se sada desavaju po kasarnama,nije mi svejedno.jer,naravno,nemam ja nista s time,niti cu ikada imati,ali,onda tamo nastanu budale kojima smetas i samo zato sto dises.

tako da i mene bas zanima sta ostali imaju da kazu,mada,mozda se nesto i promeni dok ja stignem...

Ma vidi, ja da znam da nece profesionalizovati vojsku uskoro, ja bih isao odmah samo da skinem to sa grbace. Ali rekose da ce profesionalizacija da se zavrsi 2011. godine. Pa mi je u interesu da odlozim i kraj price.

Jel ima nekih insajderskih dojava kad ce profesionalizacija :-) ?
I jel me ne zovu za martovski rok?
« Poslednja izmena: 08. Mar 2010, 02:07:16 od Major_T »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
U ustavu ove drzave predposlednjem je stajalo:
~Sluzenje vojnog roka u R.Srbiji je cast i obaveza svakog punoletnog.....

Ustavom Vojislava Kostunice taj clan je promenjen i sada glasi:
~Sluzenje vojnog roka u R.Srbiji je obaveza svakog punoletnog.....


Kao sto vidis i po ustavu cast vise ne postiji
strasno!  Smile Smile Smile Smile

inace,ja ne znam sta da ti kazem,i ja sam isto na raskrscu,mada,ne sada,posto imam jos par godina dok me ne zovu opet,no,i sam se mislim sta da uradim.
jer,s jedne strane,zelim da naucim onu najsonovniju obuku,ma kolko ona,i sama vojska bila raspad,ali,s druge strane,kad vidim na sta lici ta vojska,a jos vise,kad se setim onih prica o svim sranjima sa drogom koja se sada desavaju po kasarnama,nije mi svejedno.jer,naravno,nemam ja nista s time,niti cu ikada imati,ali,onda tamo nastanu budale kojima smetas i samo zato sto dises.

tako da i mene bas zanima sta ostali imaju da kazu,mada,mozda se nesto i promeni dok ja stignem...

Ma vidi, ja da znam da nece profesionalizovati vojsku uskoro, ja bih isao odmah samo da skinem to sa grbace. Ali rekose da ce profesionalizacija da se zavrsi 2011. godine. Pa mi je u interesu da odlozim i kraj price.

Jel ima nekih insajderskih dojava kad ce profesionalizacija :-) ?
I jel me ne zovu za martovski rok?

Ма који ћеш у војсци то је за будале што се и види у твом првом посту ради којега си отворио ову
тему.
Искрено по оном посту теби је боље без војске,а и војсци без тебе.
Изјави да си педер то ти је сигуран излаз из војске.Част је част јебига чувај је.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
U ustavu ove drzave predposlednjem je stajalo:
~Sluzenje vojnog roka u R.Srbiji je cast i obaveza svakog punoletnog.....

Ustavom Vojislava Kostunice taj clan je promenjen i sada glasi:
~Sluzenje vojnog roka u R.Srbiji je obaveza svakog punoletnog.....


Kao sto vidis i po ustavu cast vise ne postiji
strasno!  Smile Smile Smile Smile

inace,ja ne znam sta da ti kazem,i ja sam isto na raskrscu,mada,ne sada,posto imam jos par godina dok me ne zovu opet,no,i sam se mislim sta da uradim.
jer,s jedne strane,zelim da naucim onu najsonovniju obuku,ma kolko ona,i sama vojska bila raspad,ali,s druge strane,kad vidim na sta lici ta vojska,a jos vise,kad se setim onih prica o svim sranjima sa drogom koja se sada desavaju po kasarnama,nije mi svejedno.jer,naravno,nemam ja nista s time,niti cu ikada imati,ali,onda tamo nastanu budale kojima smetas i samo zato sto dises.

tako da i mene bas zanima sta ostali imaju da kazu,mada,mozda se nesto i promeni dok ja stignem...

Ma vidi, ja da znam da nece profesionalizovati vojsku uskoro, ja bih isao odmah samo da skinem to sa grbace. Ali rekose da ce profesionalizacija da se zavrsi 2011. godine. Pa mi je u interesu da odlozim i kraj price.

Jel ima nekih insajderskih dojava kad ce profesionalizacija :-) ?
I jel me ne zovu za martovski rok?

Ма који ћеш у војсци то је за будале што се и види у твом првом посту ради којега си отворио ову
тему.
Искрено по оном посту теби је боље без војске,а и војсци без тебе.
Изјави да си педер то ти је сигуран излаз из војске.Част је част јебига чувај је.

Matori ako nisi deo resenja onda si deo problema. Tvoj cinizam je proziran i nisi doprineo ni jednom odgovoru na moje pitanje. Nemoj da mi palamudis ovde na forumu, branis srpstvo na pogresnom mestu (probaj s Kosova). "Nacionalisti" i slicni is(p)rani mozgovi zaobidjite moju temu.

Изјави да си педер...
Takav te napravio.

Dakle:
Jel ima nekih insajderskih dojava kad ce profesionalizacija :-) ?
I jel me ne zovu za martovski rok?

« Poslednja izmena: 08. Mar 2010, 03:14:43 od Major_T »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Alcatel 
Отац и син

Једанпут иде стари Амиџа
Ко неки седи мандарин -
А за њим тапка, трчи, скакуће
Јуначке крви најмлађи син.

Вашар је био - а на вашару
Сабље, пиштољи, арапски хат;
Туниске капе, сребро и злато,
Млетачка свила, женевски сат.

А шта ћеш сине да купи бабо? -
Детета склоност кушаше свог;
'Оћеш ли сабљу ту бритку, сјајну,
Ил' волиш хата мисирског?

Ил' можда желиш од свиле рухо?
Нека ти буде свилено све
Говори сине говори брже,
Да купим оне токе злаћане?

Дете се чешка руком по глави,
Као да не зна шта би од свег -
- Ах, бабо, бабо, купи ми, бабо,
Печења купи јарећег…

Сад се и бабо чеше по глави,
Гледајући дуго сина свог -
- Е, ја сам воло сабље и копља,
А син ми јарца печеног.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
"Nacionalisti" i slicni is(p)rani mozgovi

Семе се затрло ономе ко нам ис(п)ра мозак љубављу према отаџбини Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
U ustavu ove drzave predposlednjem je stajalo:
~Sluzenje vojnog roka u R.Srbiji je cast i obaveza svakog punoletnog.....

Ustavom Vojislava Kostunice taj clan je promenjen i sada glasi:
~Sluzenje vojnog roka u R.Srbiji je obaveza svakog punoletnog.....


Kao sto vidis i po ustavu cast vise ne postiji
strasno!  Smile Smile Smile Smile

inace,ja ne znam sta da ti kazem,i ja sam isto na raskrscu,mada,ne sada,posto imam jos par godina dok me ne zovu opet,no,i sam se mislim sta da uradim.
jer,s jedne strane,zelim da naucim onu najsonovniju obuku,ma kolko ona,i sama vojska bila raspad,ali,s druge strane,kad vidim na sta lici ta vojska,a jos vise,kad se setim onih prica o svim sranjima sa drogom koja se sada desavaju po kasarnama,nije mi svejedno.jer,naravno,nemam ja nista s time,niti cu ikada imati,ali,onda tamo nastanu budale kojima smetas i samo zato sto dises.

tako da i mene bas zanima sta ostali imaju da kazu,mada,mozda se nesto i promeni dok ja stignem...

Ma vidi, ja da znam da nece profesionalizovati vojsku uskoro, ja bih isao odmah samo da skinem to sa grbace. Ali rekose da ce profesionalizacija da se zavrsi 2011. godine. Pa mi je u interesu da odlozim i kraj price.

Jel ima nekih insajderskih dojava kad ce profesionalizacija :-) ?
I jel me ne zovu za martovski rok?

Ма који ћеш у војсци то је за будале што се и види у твом првом посту ради којега си отворио ову
тему.
Искрено по оном посту теби је боље без војске,а и војсци без тебе.
Изјави да си педер то ти је сигуран излаз из војске.Част је част јебига чувај је.

Matori ako nisi deo resenja onda si deo problema. Tvoj cinizam je proziran i nisi doprineo ni jednom odgovoru na moje pitanje. Nemoj da mi palamudis ovde na forumu, branis srpstvo na pogresnom mestu (probaj s Kosova). "Nacionalisti" i slicni is(p)rani mozgovi zaobidjite moju temu.

E jебога ти па ја ти сервирам рјешење да се рјешиш куге којом те је поштар "обрадовао",а ти
тако неваспитан.
За цинизам стоји али твој почетни пост је такође циничан,а не шармантан уколико си то мислио и
неби требало да те буде стид изговорити:"моје сексуално опредјељење није за војске" и рекао сам изјави,а не да си.Уосталом неби био ни први ни последњи који се таквом реченицом "ослободио"
војске.
То за Косово не желим да коментаришем.Матори такође.
"Nacionalisti" i slicni is(p)rani mozgovi

Семе се затрло ономе ко нам ис(п)ра мозак љубављу према отаџбини Smile

Вала баш.Ма ко хебе Србију треба то све подјелити па у номаде. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:18:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.