Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:44:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: poziv u pomoc  (Pročitano 3690 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Sad situacija je ovakva. Caleta boli kurac, keva mrtva... Ona upada u lose drustvo koje je jos vise vuce ka dnu... Nece ona ni 20 doziveti, a ne 45  Smile Moras joj ti ili neki blzi rodjak pomoci sto pre  Smile Inace svidja mi se ovo resenje sa Miletom i roze maicama  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Ne kazem nista lose o tom rock fazonu samo kazem da su pesme malo vise depresivne (ima i veselih rok, i ja volim povremeno to da slusam al sto je puno puno je..) e tako da se toga otarasim...

Ovako kad prica i sve deluje super..kao da je sve u redu a prica o bas losim stvarima. Bojim se tih depresivnih "faza".
I cesto spominje prokleta samoubistva... Mislim da cu da prosledim moju zabrinutost nekome od starijih. Caletu ili vec nekom ko bi mogao da poprica sa njenim tatom i zaista ucini nesto. Hvala na savetima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
Не можеш јој Ти помоћи, већ лекар.Као што си рекао обрати се неком старијем јер то се не крије.
Чим спомиње самоубиства,а расла је уз болесну мајку, која се убила, нема ту шта да се чека.
Наслов теме је управо одговор на Твоје питање, она тражи помоћ, обратила се Теби, а Ти сад неком старијем.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Apple iPhone SE 2020
Tinejdzeri.
Kad dodju do 30. ukapiraju da ipak zele da dozive tu 45. godinu.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
Citat
Sekla se po rukama (njene reci: tako dusevnu bol pretvara u fizicku i bude jooj lakse) on je video rane al ih je ignorisao. Tako je poceo da postupa sa problemima, pravi se da ne postoje. tek kad je moja tetka (njena strina valjda) rekla on je odregovao.

Јаој Боже...

Citat
I cesto spominje prokleta samoubistva...

Без разлике што је тинејџер, ова мала је већ покушавала нешто, тако да подхитно лекар!
Сви смо ми били тинејџери...ал овако нешто је ван памети... болесна породица, нажалост.

Туга  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Tinejdzeri.
Kad dodju do 30. ukapiraju da ipak zele da dozive tu 45. godinu.
Tinejdžeri jesu generalno prilično šizoidni na nivou cele grupe (krize identiteta i svi prateći efekti su u tom periodu maltene svakodnevna pojava), ali ovo što ova devojka preživljava nije ono što proživljava većina tinejdžera, a izvuče se bez većih posledica. Ovo su ozbiljna traumatska iskustva i sa njom se mora ozbiljno, dubiozno i intenzivno raditi na proživljavanju tih traumatskih događaja koje je imala sa majkom i raditi na daljem otklanjanju emocionalnih problema koji su kod nje već sada na kritičnom nivou.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Tinejdzeri.
Kad dodju do 30. ukapiraju da ipak zele da dozive tu 45. godinu.
Upravo to. Mlada je i deluje mi kao oni Emo klinci koji ne znaju sta ce sa sobom a ne kao psihijatrijski slucaj. Malo zabave i po mogucstvu neki momcic koji ce da bude uz nju i to je to. Odrasce, ocvrsnuce i postati pravilna licnost.

Problem je ako bas zapadne u depresiju pa pokusa nesto gore, ali bas bi zivot trebao da je udari da bi se tako nesto desilo a ne vidim da je tako. Moje misljenje je da je sve to samo neka tinejdz faza koja prolazi, ali pazi na nju. Ima tezak zivot, ali nije to nista vredno unistavanja sebe.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
A, ne... ja ne komentarisem citavu situaciju, vec samo tu recenicu. Mada i dalje tvrdim da svima preko 45 treba ukinuti pravo glasa.

Sto se tice secenja... necu da iznosim svoje misljenje jer cu opet da ispadnem hladnokrvna kucka bez imalo empatije, ali da njoj treba neko za razgovor, a njenom ocu velika mentalna samarcina da bi se razbudio... svakako...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 13.0.782.107
Ako je neko tinejdzerka,sama bez ikoga,prepustena sebi,jos na to dodamo traume,rezultat laka meta za "matore".
Mozda bude iskoristena i bacena,sto iskreno ne bih volio da joj se desi.
Pronaci decka koji ce njoj biti i majka i otac i decko i ljubav (ocito sve joj ovo nedostaje),vrlo tesko s obzirom na njene godine. Izlaz koji postoji jedino je njen otac i da budu zajedno,a on ocito zaboravlja da ima cerku.Neko treba da ga podsjeti da ima dijete,u njemu je problem ne u njoj.
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
Upravo to sam imala u vidu kad sam rekla da se preseli, da ode kod oca u Nemačku. I on svakako na svoj način pati. Verovatno se ne snalazi dobro i možda sebi prebacuje što nije uspeo da spreči prethodnu nesreću. Možda upravo te njegove unutrašnje borbe zatvaraju oca prema njoj.  Samo ako budu zajedno mogu da izgrade komunikaciju. Na tome se radi u početku i kod psiohoterapeuta jer je između nje i oca ogromna provalija, naročito ako ga i ona plaši svojom ranjivošću ili optužuje za majčinu smrt. Ali ako ona bude u Hrvatskoj a on u Nemačkoj a njena familija po ocu je u Srbiji stvari ne mogu da se poprave same po sebi.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:44:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.