Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:20:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Povremeno obrnite pravila  (Pročitano 808 puta)
09. Sep 2009, 09:48:08
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64


Rutina, sama po sebi, nije loša - rutina koju koristite ustalila se jer vam tako najviše odgovara. Međutim, ma koliko praktična bila, svaka rutina posle izvesnog vremena dosadi, i tada može da pomogne iskakanje iz rutine, recimo, time što ćete obrnuti pravila.

Ujutru se stvari rade tim-i-tim redom, jede se to-i-to, u toku dana takođe imate okvirna pravila kad šta radite, slično je i za veče... I sve to postane zamorno nakon izvesnog vremena. Jeste praktično tako obavljati stvari, i tako ste navikli, ali posle izvesnog vremena steknete utisak da su vam svi dani isti, da ste uhvaćeni u nekakvu klopku, sve je zamorno. Kad vas uhvati takav osećaj, vreme je za malo promene.

Prilično jednostavna promena jeste da malo obrnete pravila. Recimo, ako ste navikli da nakon posla spremate večeru i nadgledate jesu li deca uradila domaće zadatke, uradite nešto drugo. Ukoliko će deca ići u popodnevnu smenu, zadatke mogu da obave i sutra. Svi obucite pidžame kao da ste tek ustali i uzmite ono što obično jedete za doručak. Ne morate bukvalno obavljati sve što obavljate ujutru; posle obroka niko neće ići u školu ni na posao, možete igrati društvene igre, ili se svi zajedno ušuškati na kauču i gledati neki film koji svi članovi porodice vole. Možete dodati još nešto lepo što obično ne radite uveče.

Ovakvo iskakanje iz rutine doneće celoj porodici osveženje; deci će, vrlo verovatno, biti jako zabavno. Pored toga, pošto je to nešto što cela porodica radi, to dovodi i do zbližavanja svih članova porodice - dragocena stvar danas kada se ljudi sve više otuđuju jedni od drugih, kada velik broj roditelja zanemaruje decu, a deca postaju sve manje zainteresovana za roditelje.

Naravno da ovakav postupak neće rešiti sve vaše probleme, ali bi mogao da vam svima donese osveženje i da prija celoj porodici. Probajte! Možda otkrijete da je to nešto u čemu svi uživate.



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Svi obucite pidžame kao da ste tek ustali

A ono banu gosti u 8 navece ,a cela porodica u pidzamama -i tata i mama i deca ,bas simpaticna porodica  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Sony 
Ovo je stvarno tačno , rutina je često doasadna.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
To obrtanje pravila... zamena uloga... mozda rutina ne valja, ali to sigurno nije za mene Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:20:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.