Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:01:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Povratak legendarne Delte  (Pročitano 4055 puta)
06. Sep 2006, 01:25:52
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Povratak legendarne Delte



Delta HPE konceptom Lancia najavljuje povratak legendarnog modela na svjetsku scenu. Odabrali su idealni trenutak, jer talijanski proizvođač ove godine obilježava stotu obljetnicu postojanja.

Kao glavni sponzor ovogodišnjeg filmskog festivala u Veneciji, Lancia je iskoristila medijsku pozornost i okupljenom mnoštvu pretpremijerno prikazala koncept Delta HPE, čija je premijera zakazana za pariški salon. Ovaj konceptni primjerak najava je velikog povratka legendarnog modela, ali i najava boljih dana za marku u vlasništvu Fiatove grupe. Čelnici kompanije, koja ove godine obilježava stotu obljetnicu postojanja, odlučili su vratiti joj stari sjaj, čime bi Lancia napokon izašla iz sjene "bratskih" Fiata i Alfa Romea.

Dimenzije konceptne Delte (D=4.5, Š=1.8, V=1.5 m) otkrivaju kako ovo nije klasičan kompaktni automobil, već model koji koncepcijski pripada C, ali i D segmentu. U prijevodu, riječ je o hatchback limuzini, koja će budućim vlasnicima nuditi optimalnu kombinaciju sportskog, luksuznog i praktičnog.



Iz Lancije poručuju da ovo nipošto nije običan koncept, već najava serijskog modela, koji bi se u prodajnim salonima trebao pojaviti polovicom 2008. Buduća Delta dijelit će platformu s novom generacijom Fiatovog modela Bravo/Brava, no imat će veći međuosovinski razmak. Uz to, nudit će daleko više luksuza i snažnije pogonske jedinice, navodno isključivo agregate s turbo-punjačem. Najavljuju se dvije izvedbe 1.4-litarskog motora (120 i 150 KS), te 1.8-litarski od 190 KS. Što se dizelaša tiče, možemo očekivati dva Multijet agregata, obujma 1.6 (120 KS) i 2 litre (165 KS).

Za kraj još jedna dobra vijest - najavljena je i nova Delta Integrale!

Izvor: NetPortal
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ajmo turbo fiat!!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Tojo, sto si ti toliko zaludjen za fiata kad je to stvarno los auto, losiji cak i od forda Smiley Kakav li ce da bude dizel kad su benzinci ovakvi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ja cim cujem "turbo" poludim... Trebao bi ici samnom jedan dan na voznju pa da ti pokazem sta je to turbo.. :p
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Imam i ja turbo pa jos i turbo fiata ali sam imao i problema sa njim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


8 times champion of the world

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2403
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nikad nece dostici staru slavu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


...ko ovde ne poludi, taj nije normalan...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3348
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E730
od napred izgleda extra, ali mi se ne svidja zato sto je ovo verzija sa 5 vrata...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6120c
mozemo mi pricati o fijatu i o lanci sta hocemo... integrale je preokrenula sve Smiley
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 U Fiatu je vec duze vremena bezakonje, radnici (najcesce Sicilijanci) bukvalno spavaju na proizvodnim trakama, zavrsna obrada 0, kvalitet materijala 0, a Punto i modele nize klase zovu Italijanski Jugo!
A sto se tice turba, jeste da su skuplji (i to s' razlogom) ali Japanski modeli sa turbo motorima su po meni nedostizni ostaloj auto konkurenciji. Zbog primata Honde u F1 su i ukinuli turbo motore...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 226
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola MPX-200
Hmmm Smile ko li je radio design.... previse me podseca na nissan murano...

Delta je stvarno bila legenda u automobilizmu.... takav auto se pravi jednom u 100 godina  Smile

Pricajte vi sta hocete ali, brze i male automobile, ne bas udobne, ne bas sjano napravljene, ali pune zivota i zivotne radosti, sa motorima koji se vrte kao blesavi uz (za mene) bozanstven zvuk oduvek prave Italijani.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:01:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.