Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 08. Avg 2025, 01:39:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Povoljan period  (Pročitano 553 puta)
18. Jul 2008, 11:15:43
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0



Svako od nas oseti se izuzetno dobro kada shvati da se nalazi u onom periodu kada nam sve ide kako smo planirali: uspešno nam se realizuju kreativne ideje, u emotivnom životu ide nam baš onako kako treba. Povoljni periodi, najbolje je da ih tako nazovemo, koji nam se događaju s vremena na vreme, pokazuju da smo prethodno bili spremni da rizikujemo ili da započnemo neko novo poglavlje u svom životu, a onaj ko je spreman da rizikuje ima pravo da očekuje dobitak. Naravno, to nije pravilo, ali ne znači da se ispravno i promišljeno napravljen rizik ne isplati.

Kada se govori o riziku, treba reći da on nije karakterističan samo za mlađe ljude, kojima je manje-više svejedno koliko toga mogu da izgube u slučaju da se se situacija drastično okrene u negativnom pravcu. Rizikuju svi. Mladi se trude da budu desna ruka u poslu, a stariji i zreliji nastoje da se lako uklope u poslovne planove. Svima im je zajednička želja da što preciznije slede određene zamisli i ideje. Zajednički interes ume da spoji ljude bolje od bilo koje druge, makar i najfinije, emocije. Zbog toga često umemo da budemo smeliji nego što možemo i da pretpostavimo (i na taj način iznenadimo i sebe i druge); prihvatamo aranžmane koji na prvi pogled ne izgledaju toliko atraktivno, sve s nadom da će se taj rizični korak koji smo preduzeli u nekom trenutku isplatiti.

Harmonični odnosi kojima svako od nas teži zavise prvenstveno od naše principijelnosti i spremnosti da o svim problemima razmišljamo hladne glave, čak i onda kada se od nas očekuje i više nego što smo u datom trenutku spremni da učinimo. A onda naš smisao za diplomatiju, bez obzira na to da li se radi o porodici ili kolegama iz kancelarije, treba da doprinese potpunoj normalizaciji odnosa.


Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 08. Avg 2025, 01:39:06
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Povoljan period

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.054 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.