Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Povodom Oluje u Zagrebu brojne priredbe  (Pročitano 9501 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ako ti marinko kazes O.K. Al posto je moja zadnja: Ujo gubi se sa naseg sajta gledaj malo sranje u tvojoj zemlji!!!!!!!

Čisto malo obrazovanja ustaška država NDH i ustaše su postojale 40 godinama prošlog stoljeća, i završile su krajem 1945 s obzirom da sam ja rođen nakon tog datuma teoretski nije moguće da budem Ustaša, ujo ili nešto iz tog vremena. Svi koji nas Hrvate zovu ustašama i Hrvati koji sebe zovu Ustašama a malađi su od 60godinu su glupi.

Možes se složit a nemoraš! Smile

P.S. ovo nije tvoj sajt bar koliko sam primjetio i nije sajt nego Forum!! Smile
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moze se zamjetiti da ste jako obrazovani ,a sto se foruma tice moj nije jer da jeste odavno bi bio izbacen sa njega.Mi smo Srbi previse tolerantni!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Moze se zamjetiti da ste jako obrazovani ,a sto se foruma tice moj nije jer da jeste odavno bi bio izbacen sa njega.Mi smo Srbi previse tolerantni!

Slažem se da ima dobrih Srba pa na kraju susjed mi je Srbin, a radna kolegica Crnogorka, tako da iz mene nećeš izvuć ksenofoba ili zadrtog nacionalistu, ali do svoga držim i barnio bi opet svoje. U ratu mi je prijatelj koji mi je ko brat jer smo prošli svakava sranja bi iz mješanog braka Hr/Sr. Ljude djelim na dobre i loše. A dali Volim Srbe pa one koji su pucali na mene Ne ali one koji nisu ništa napravili zašto bi imao nešto protiv njih.[/b]
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U jednom se slazem sa tobom: ljude delim na dobre i lose!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

dajte da uploadamo svoje avatare

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
pondjen Z4,Martić frajer odbio,ponudi ovako,ponudi onako sve odbijaju.Bajaga frajer pravi koncerte u Kninu na neki izmišljeni praznik dan RSK,opustili se ko da su medjunarodno priznata država.Čačkali su mečku u pičku 5 godina i šta sam ja trebo cijeli život putovat od Zagreba do Splita 25 sati okolo kole pa čak i preko otoka Paga s rizikom da te u Zadru strefi granata.To je bila takva bagra da je to jednostavno trebalo zgazit.Nijednu varijantu nisu prihvaćali,to već otvorilo ministarstva po Kninu,nisu bili normalni.Ko je popušio?Obični ljudi kojima su manipulirali i koji su na kraju pijanke pakovali za Srbiju,a usput ih gazili i vlastiti tenkovi.Pa tog ludila može bit samo na Balkanu.Oluja je pobjednička akcija hrvatske vojske,definitivni obračun sa mesijama koji su i vlastiti narod doveli do ludila samo da bi oni bili budže.Običnom narodu u tom dijelu hrvatske je najveći neprijatelj bio njihov vlastiti mentor Sloba sa svojim produženim rukicama Babić,Martić,Rašković.....Samo se pravedni rat dobija a hrvatska je vodila pravedni obrambeni rat.Svakome su vrata hrvatske otvorena ,obnavljaju se kuće danas svima bez obzira na naciju,problema ima ne ide sve brzo ali ti ljudi koji su izbjegli za svoju sudbinu mogu zahvalit svojim pijanim vodjama.Mnogi od njih to znaju ali šute,šute i jedva čekaju da se vrate jer kome da se izjadaju kad ih nema na mapi u Srbiji.A ove povampirene vodje osnovali vladu RSK u progonstvu u BG-u i traže sad z4.Sad se više ne nudi...Sad se nudi suverena država sa svim pravima za sve gradjane pa ko voli nek izvoli,ko nevoli nek sjedi u "vladi" u progonstvu,neznam samo ko im daje plaće.Suma sumare i otvoreno mišljenje:srbi trebaju da se obračunaju sami sa sobom te raščiste sa budalama koje glume svjetske vođe a u biti su samo pijani predsjednici mjesne zajednice i kojekakvi kvazi ministri u nepostojećim ministarstvima...
IP sačuvana
social share
I'm going to make him an offer he can't refuse...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo slučajno naletim na ovo preko googla pa se nisam mogao suzdrzat!

E pa dragi moji susjedi Volim ja Vas ali brate neke stvari ne razumjem?!

Ajmo redom:

1. Jesmo mi došli vama u srbiju sa ustašama ili vi nama  u Hrvatsku sa četnicima?

2. Jesmo mi granatirali vaše gradove u srbiji ili ste vi naše u Hrvatskoj ?

3. jesmo mi ubijali ranjenike u sbkim bolnicama il ste vi naše u hrvatskim (Vukovar-ovčara)

4. jesmo mi htjeli otcjepit dio sbskog suverenog teritorija ili ste vi htjeli di Hrvatskog ?

5. jesmo mi tenkovima krenli na beograd ili Vi9 na Zagreb ?

6. jete vi počeli 1991 ili mi 1995 ?

itd...

milim neda mi se više!

Da se razumjemo za egzodus su najviše krivi čelnici tzk. sao krajine jer su je oni i organizirali!

Zaključak:

Jesu li pojedini Hrvati radili zločine? DA
Jesu li svi Hrvatski vojnici radili zločine NE
Dali treba kaznit one kji su to radili? DA
Dali je oluja opravdana?  DA
Zašto ?
Zato što su maldi moci Hrvati išli branit svoju zemlju svoja ognjišta a nisu išli otimat tuđu zemlju i domovinu!

Da vam ipak proširim vidike preporučujem da pogledate ova dva filmića koje su snimili Srbi naše "KOMŠIJE" e pa ja kao Hrvat kažem nedaj bože nikome ovakvih "KOMŠIJA"

KOMÅ IJA 1

KOMÅ IJA 2

Želim Vam dug i sretna život a to tražim i od Vas meni!!! Smile Smile Smile



na ceo tvoj post: ovde se kritikuje PROSLAVA "Oluje"
neprimereno je i necivilizovano,zbog onoga zbog cega su sad neki na sudu u Hagu
« Poslednja izmena: 17. Mar 2006, 05:32:59 od tomahavkic »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 161
Zastava hr.png
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
pondjen Z4,Martić frajer odbio,ponudi ovako,ponudi onako sve odbijaju.Bajaga frajer pravi koncerte u Kninu na neki izmišljeni praznik dan RSK,opustili se ko da su medjunarodno priznata država.Čačkali su mečku u pičku 5 godina i šta sam ja trebo cijeli život putovat od Zagreba do Splita 25 sati okolo kole pa čak i preko otoka Paga s rizikom da te u Zadru strefi granata.To je bila takva bagra da je to jednostavno trebalo zgazit.Nijednu varijantu nisu prihvaćali,to već otvorilo ministarstva po Kninu,nisu bili normalni.Ko je popušio?Obični ljudi kojima su manipulirali i koji su na kraju pijanke pakovali za Srbiju,a usput ih gazili i vlastiti tenkovi.Pa tog ludila može bit samo na Balkanu.Oluja je pobjednička akcija hrvatske vojske,definitivni obračun sa mesijama koji su i vlastiti narod doveli do ludila samo da bi oni bili budže.Običnom narodu u tom dijelu hrvatske je najveći neprijatelj bio njihov vlastiti mentor Sloba sa svojim produženim rukicama Babić,Martić,Rašković.....Samo se pravedni rat dobija a hrvatska je vodila pravedni obrambeni rat.Svakome su vrata hrvatske otvorena ,obnavljaju se kuće danas svima bez obzira na naciju,problema ima ne ide sve brzo ali ti ljudi koji su izbjegli za svoju sudbinu mogu zahvalit svojim pijanim vodjama.Mnogi od njih to znaju ali šute,šute i jedva čekaju da se vrate jer kome da se izjadaju kad ih nema na mapi u Srbiji.A ove povampirene vodje osnovali vladu RSK u progonstvu u BG-u i traže sad z4.Sad se više ne nudi...Sad se nudi suverena država sa svim pravima za sve gradjane pa ko voli nek izvoli,ko nevoli nek sjedi u "vladi" u progonstvu,neznam samo ko im daje plaće.Suma sumare i otvoreno mišljenje:srbi trebaju da se obračunaju sami sa sobom te raščiste sa budalama koje glume svjetske vođe a u biti su samo pijani predsjednici mjesne zajednice i kojekakvi kvazi ministri u nepostojećim ministarstvima...
Smile
IP sačuvana
social share
E moj druže Beogradski...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Aman, ljudi, iskopavate temu od proslog leta, kao da nemate dovoljno tema za prepucavanje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.