Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Povlacenje u sebe!  (Pročitano 5658 puta)
02. Nov 2003, 16:01:20
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 43
Pozdrav svima!
Evo vec nekoliko godina se bavim aktivno kompjuterima i u svemu tome primetio sam sledece:
Mi sve vise i vise se udaljavamo od ovog stvarnog zivota zahvaljujuci kompjuterima.Slabije komuniciramo,sve manje izlazimo u grad,ne druzimo se i sl.Jednostavno receno povucemo se u sebe.
Osecamo se tako kao da nam je kompjuter nesto najblize i zelimo svaki trenutak da provedemo pored njega.Meni se skoro desilo da mi je comp nesto bio u kvaru tako da nisam seo jedno 20.dana.
I mogu vam reci da je mnogo bolje,neki drugi osecaj kad dam sam izasao iz druge dimenzije.Nekom ce ovo biti smesno ali je stvarno tako.Samo jos da napomenem da su to i neki moji prijatelji primetili da svi mi koji se bavimo kompjuterima povlacimo se u sebe.Toliko od mene a sad je na vama da kazete sta mislite o ovome i da li ste se nekad suocili sa ovim.Neka diskusija pocne!
IP sačuvana
social share
volim counter strike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Mislim da tacno znam o cemu pricas Smile  Smile  Smile

Imam jako puno prijatelja/drugova/poznanika kojima su kompijuteri zivot, i to sto si ti primetio je sasvim tacno... bas sam i ja ovih dana razmisljala o svemu tome... koliko smo se udaljili i koliko smo zaboravili da pricamo!
Kod mene se na srecu sa druge strane nalaze prijateljice koje bikvalno ni ne znaju da upale komp i sa kojima delim neka druga interesovanja tako da me one bukvalno vuku da izadjem napolje i na tome sam im beskrajno zahvalna.. Inace zna se kod mene... subota je obavezno rezervisana za grad i za izlazak... preko nedelje ponekad ali subotom obazveno. To je tradicija, standard i od toga ne odstupam, jer ipak smatram da je kontakt oci u oci najbolji i najefektivniji, a i vazduh prija za promenu Smile
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
I meni je to nešto poznato .. ali sve ima svoje prednosti i mane ..
Komp (net) koristim i za učenje ne samo za zezanje .. a i mnogima je potrebna pomoč (na net-u) .. pa im pružam koliko znam i umem ..

u realnom životu sam prisiljen da slušam sve i svašta da ćutim i kada bih hteo da vrištim .. od budalaština i gluposti pojedinih ljudi ..
Net mi pruža izvesnu zaštitu od toga .. gledam i slušam ono što sam izaberem i u meri kojoj ja to hoću ..

Naravno preterivanje bilo koje vrste ima i štetnih posledica .. pa i prekomerno korišćenje kompjutera ..

Verovatno bi neki psiholog imao nešto da kaže o ovoj temi .. a imamo ih nekoliko na forumu ..  Smiley
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sednes, slusalice u usi i radis ono sto volis sa ljudima koje volis i od toga ok zivis, milina.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Uh ja sam u pocetku bila bas zavisna,svaki momenat slobodan sam sedela za kompom,danas vec nije tako... Dodjem da pogledam postu,da se ispricam sa ljudima,da vidim sta se radi po forumima i to je to od prilike... Ali kad sam u YU sednem za kompjuter ako bas moram... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ko zivi od toga mora biti zavistan, ostali manje vise
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
hmm ...neko mi upravo to rece pre nekoliko dana ....nije ni svestan koliko je u pravu ...i have my own world deep inside me ..nobody comes in ...nobody comes out ....i`m here ...you`re there ....we`re not the same ..but we`re one ...
IP sačuvana
social share
Dream is my world. Goa is my motherland. Trance is my religion. Flying is my life.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 172
A, pa ja kako kad, nekad me ima na netu, u poslednje vreme samo skoknem do istog, napisem koje slovce, a dodjui dani kada mi je mrsko i postu da proverim.
Na netu je ok, tu su neki dragi ljudi, ali setnje, kafice, izlasci, pozoriste, koncerti, vidjanje sa meni bitnim ljudima, to se nije promenilo, niti se zamenilo bilo cime.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
...Pa druzim se...na forumima,pa onda na chat-u...mmm...druzim se preko mail-ova...izlazim u net klubove...sta jos da vam kazem...
Koji je datum?
Da li je dan ili noc?
Godisnje doba?
Ajde obavestite me pa mozda i virnem napolje(pa-pa-paranoja...) Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Pa meni se vidi koliko sam zavisna oniliko koliko se pojavljujem ovde i mozda ponekad kada mi treba da nadjem nesto, neki recept, nesto sto me interesuje ili slicno. Nekada sam i ja bila luda za tim sve dok nisam shvatila da to nije bas realnost i da to nije ono sto ja zapravo zelim. I kada sam radila sa kompjuterima nisam bas toliko visila na netu ali nisam bila ni od slabijih. Ipak mislim da onaj koji radi sa tim i zivi od toga nije zavistan vec mu je to posao ali onaj koji se zafrkava po netu i ne zna kada je dosta je zavistan. Ali jedno je sigurno ovde na netu ce se svako mnogo lakse snaci i pre nego u stvarnom svetu i mislim da zato sve vise ljudi prilaze netu, mada ne smatram to za neku mnogo pozitivnu stvar.
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.