Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:46:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Povezivanje dva interneta u jednu mrežu  (Pročitano 1389 puta)
31. Okt 2009, 05:06:43
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
VIP VIBE C
Ovo pitanje postavljam kao vlasnik male igraonice.

Naime, zbog problema sa igranjem CS 1.6 - kada neko downloaduje na drugom računaru, na računaru na kome se igra C.S se javlja veliki lag uveo sam drugi internet koji je potpuno nezavisan od ovog prvog koji je i jači. Ali, sada mi se postavlja problem kada igrači recimo žele da igraju u LAN-u, računaru koji su na drugom internetu meni nisu povezani u mrežu. Pošteno više je problem što želim da smanjim stresne situacije i da nabavim program za kontrolu vremena igranja (sada je na štopericu) i da ova dva interneta povežem na jedan računar koji će biti server.

Od opreme sa nabavio svič kada sam mislio da idem na pojačanje jednog interneta pa da ide pet i više računara preko sviča.

Da dodam, možda je bitno oba interneta su kablovska kod IKOM-a, jer trenutno nemam drugih tehničkih mogućnosti. Zvao sam iz Madnet-a za uvođenje bezičnog interneta, ali na zgradi mora da se postavi antena, a na krov zgrade se izlazi kroz stan koji nije u mom vlasništvu i normalno stvara druge probleme - nemogućnost kontrole da li se neko priključio na internet i u slučaju kvara popravke istog.
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:46:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.