Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:05:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Povezanost crta lica i karaktera  (Pročitano 7491 puta)
08. Avg 2010, 15:24:19
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
Nos i karakterene crte

Pravilan nos

Savršen, pravilan i ravan nos, skladan s crtama i veličinom lica

Odaje inteligenciju, osjetljivost i sklonost dobrom odgoju i vrlini. Ovakve su osobe osobito suzdržane, a iznad svega cijene privatni život, ne dopuštajući ničije miješanje ili tračeve s njima u vezi. zaljubljuju se više razumom nego osjećajima, i zbog toga u partneru ne traže ljepotu nego moralne i duhovne vrijednosti. Ne osuđuju, ali niti ne dopuštaju ublažavanje slučajnih pogrešaka. Pokraj njih uvijek hodate kao po staklu.

Kratak i tanak nos sa šiljastim vrhomokrenutim u vis

Tipičan je za osobe sklone zavođenju. One će se poigravati partnerom držeći ga u stalnoj neizvjesnosti i napetosti kao mačka miša. Za njih je seksualni odnos točno proračunata igra kojoj je cilj zadovoljstvo pobjede, a to je trenutak kad ona prestaje. Odnosi s drugim osobama prožeti su nekom ironičnom lakomislenošću i željom za zavođenjem.

Velik i izbočen nos, u obliku grbe, s četvrtastim vrhom

Otkriva osobu koja više od svega želi vladati situacijom i imati punu slobodu mišljenja i odlučivanja. Ne prezire seksualne užitke, ali teško se prepušta strasti i uvijek je veoma oprezna u osvjanju partnera. Svakako, ovakva je osoba " žar koji tinja pod pepelom", voli snažne, duboke i trajne odnose. Osjećaj tajanstvenosti kojim se katkad okruži čini je veoma uzbudljivom i poželjnom.

Osobe orlovskog nosa, poput Indijanaca

Ponosne su i imaju veoma visoko mišljenje o sebi, zbog čega su često razdražljive i preosjetljive i na najblaža razmimoilaženja u mišljenjima, pa im društveni i poslovni odnosi znače teškoće. Ali, ako ste s njima oprezni, ovakve se osobe mogu pokazati izuzetno dobre i rado im praštate sklonost posesivnosti. Veoma su ranjive. Dovoljna je i najmanja nepažnja da se razočaraju, a tad okreću stranicu i tvrdoglavom postojanošću gledaju samo unaprijed.

kratak i lagano izbočen nos

Daje profilu mačji izgled, a govori o samotnoj osobi koja će skupinu prihvatiti samo u ulozi vođe. Želi biti u središtu događanja, a odobravanja i laskanja veoma su joj ugodna. Kad je riječ o seksualnim odnosima, ovakva se osoba mora osjećati neodoljivom i tad će se truditi kako bi dla sve od sebe. Sklona je promjeni partnera čim osjeti nedostatak ljubavne strasti.

Osobe s kratkim, ravnim i u korijenu širokim nosom

Odgovaraju na izazove otvoreno i trenutačno. Instiktivne su, nestrpljive i hirovite. U seksu su veoma zahtjevne, a nježnost, mašta i udvaranje imaju važnu ulogu i preduvjet su izljevima strasti, koji im nisu strani.

Nos je važan dio lica, određuje mu izraz, oblikuje profil. Današnja morfopsihologija, pripisujući srednjem dijelu lica izraz afektivne i čulne strane ličnosti, zaključuje prema nosu i njegovom profilu o tipu seksualnosti i stupnju senzibilnosti osobe: obratite li pažnju na nos, možete saznati mnogo o osobi koja vas zanima.

Oštar vrh:- smisao za kritičnost

Zaobljen vrh: - plemenitost duše

Kratak nos:- nestrpljivost, instiktivnost, oštroumnost. Greške: promjene raspoloženja i kapricioznost



Velik nos:- izrazita osobenost, intuicija, poznavanje ljudske duše. Mane: drskost, obijest

Dugačak nos:- krutost, samokontrola, izražena kritičnost. Greške u prosuđivanju zbog neprilagodljivosti

Širok nos:- entuzijazam, nagonska strast. Mane: sklonost pretjerivanju


Tanak nos:- nezadovoljna osoba, sputana skrivenom otmjenošću. Grijesi: formalizam, četo neiskren

Udubljen nos:- prostodušna osoba, željna divljenja i odobravanja. Mane: pakost

Ispupčen nos:- snažna ličnost, visoko mišljenje o sebi, ponos. Mane: suviše izražena kritičnost


Mesnati vrh:- vedrina

Malen nos:- potreba da bude u središtu pažnje, strah od sukoba sa drugom osobom ili skupinom




forum.aladin.info


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora B@mbin@ (Vreme: 08. Aug 2010, 15:30:55)
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ovo selim u Buvljak jer stvarno nikakve veze nema sa psihologijom.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Ma ovo treba u astrologiju da ide. isto je toliko psiholoski koliko i to da ti "zvezde" odredjuju karakter  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 978
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Znači ako operišem nos, promeniće mi se karakter...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Nidje veze  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.12
Ne znam kako bih to objasnila, ali nekako loši i pakosni ljudi imaju specifične face. Možda neke oči urokljive.

I omiljeno mi, mali ljudi i mali psi su kompleksaši, prgavi i opasnijeg jezika.
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Znači ako operišem nos, promeniće mi se karakter...  Smile Smile

 Smile Smile

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
Nidje veze  Smile

i ja se pitam koji mi kur bi da postavim ovu temu  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Nokia onaj zajebani
Citat
Velik nos:- izrazita osobenost, intuicija

znaci ako imam veliki nos mogu da namirisem frku???  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Citat
Velik nos:- izrazita osobenost, intuicija

znaci ako imam veliki nos mogu da namirisem frku???  Smile

ne baš...ali ne mogu da ti prodaju priču da je prdež u stvari "jao, komšija iznosi kupus opet..."
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:05:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.