Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potrebno uputstvo za car cd player  (Pročitano 2602 puta)
22. Jul 2003, 13:33:50
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Gde moguda nadjem na netu uputstvo za cd player za kola marke SONY?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Ovo i nema veze sa kompovima ali ajde.

Koji model te zanima ???
Lepo napisi cika Googlu koji model imas i on ce te posevetovati gde da pogledas. Smile
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Rekao sam ja da postavi pitanje ovde da na otvaram zbog jedne teme novi forum.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ovako, trebalo mi je uputstvo za cd player koji sam kupio pre par dana, medjutim juce popodne sam ga prodao jer mi je drug nasao kupca za dosta vece pare nego sto sam ga platio  Smile . Taj model je bio CDX-2500R, ali kazem za njega mi vise ne treba uputstvo jer sma ga prodao. Ovih dana bih trebao da dobijem jedan bolji model, isto sony, pa cu vam reci ako uspete negde da mi iscackate uputstvo. Znam da vam mozda zvuci malo glupo sto trazim uputstvo za cd player za kola, medjutim treba mi da bih eventualno podesio neke parametre koje mozda sony i nije predvideo da mogu da se podese. Stvar je u tome sto kada mi je ukljucen display, narocito nocu, pored onih delova koji trebaju da se vide, display je toliko jak da se vide i svi ostali delovi, pa sve to izgleda bar meni malo ruzno. Zato sam hteo da nadjem uputstvo da vidim da li mozd apostoji neka opcija koja bi omogucila podesavanje kontrasta displaya, posto ovako rucno tu opciju nisam uspeo da nadjem. Ima jos i par drugih stvari koje ne znam cemu sluze, tako da bi uputstvo definitivno bila korisna stvar.

Nego na ovome i jos par primera sam zakljuci da sony izgleda ima neku politiku da nedrzi online uputstva, verovatno imaju neki razlog za to. Evo sada sam pisao diretkno sony-ju i evo vam sta su mi odgovorili

Citat
> Hello, I have cd player for car, and I lost my manual. Where can I find
manua...
>
>
> Discussion Thread
> ---------------------------------------------------------------
> Response (Lynette) - 07/20/2003 08:21 AM
> Thank you for contacting us with your inquiry regarding the Manual for
your Car CD-Player.
>
> Glad to know that you own a Sony CD-Player.
>
> Please get back to us with the Model Number of your Car CD-Player, so that
we can provide a better response to your inquiry.
>
> Please feel free to contact the Sony Style team for further assistance


i onda

Citat
Response (Ruth) - 07/20/2003 12:39 PM
Thank you for contacting us with your query.

I am afraid the instruction manual for your CDX-2500R player is not available online.

Please call our Parts and accessories team at the Toll Free number to purchase the same:  1-800-488-7669. I am sure they will be able to help you. Their regular business hours are as follows: 9:00 am to 6:00 pm Monday through Friday Central Standard Time and 9:00 am to 5:00 pm on Saturdays, Central Standard Time.

Please feel free to contact Sony Style team for further assistance
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Citat: Bad Habbit


I am afraid the instruction manual for your CDX-2500R player is not available online.


MA da ... jos ce ti preko telefona i objasnjavati kako to da uradis ???    

OK .. samo ti okaci kako glasi oznaka modela pa cu da iscackam koliko moze.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Model je CDX-4000RV. Hvala na pomoci.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.