Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potrebna knjiga iz međunarodne ribologije  (Pročitano 15987 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
Vec si dobio neke savete, al' nije zgoreg dopisati jos nesto...
Znam da smo ovo culi bar jedno 315234 puta, ali poenta svega je da budes prirodan. Znaci, pod jedan, nijedna caka za prilazak devojci iz knjige ti nece pomoci, ako ti to ne izgovoris u pravom trenutku, na pravi nacin, pravoj devojci (ona koja to vec, jel'te nije cula). Kolike su sanse za tako nesto, ima li matematicara?  I pod dva, biti prirodan je nesto toliko prosto i lako, da ti ne trebaju nikakve knjige ni filozofija.
Ides redom... odaberes grubo neki tip devojaka koje ti se dopadaju, i kojima bi s obzirom na neki svoj kvalitet mogao da se dopadnes (streberke, fenserke, rokerke, romanticarke, obicne devojke, neobicne devojke, setacice pasa u parku, odbojkasice, pametnije, prigluplje, sa stilom, bez stila, malo starije, malo mladje... dopuniti po zelji...), pripazis na balans izmedju opsega tvojih mogucnosti i zelja (s obzirom na sve... od fizikusa do inteligencije, sarma, interesovanja), i krenes u "akciju".
Kad ne znas sta da kazes, "Zdravo ja sam taj i taj, hoces da se upoznamo?" zvuci fantasticno, i mnogo prigodnije od neke fore tipa "cao lutko, jel ti cale terorista, prava si bomba" ili neke sl. slicne gluposti (koje se by the way, i verovali ili ne, i danas koriste).
Situacija, cekas sa dopadljivom devojcicom na stanici. Sta radis; pridjes joj, i kazes da ti se dopada sal, pitas gde je kupila (ili vec neku random stvar koju nosi), ili jednostavno pocnes da caskas o kasnjenju autobusa... Ako nisi napadan, dobices odgovor, i tad krece tzv. talas sirenja konverzacije. Probio si led, a to je 90 % odradjenog posla ka upoznavanju. Kad nastupi 'dramska pauza' ili se nasmej, ili udeli kompliment, ili lupi prvu stvar koja ti struji glavom, makar ti se cinila najglupljom na svetu.
"Odziv" ce nekad biti bolji, nekad slabiji... i na to kao tinejdzer moras da se naviknes. Uvek probaj da se stavis u situaciju onih devojcica koje te odbijaju; tako kako one posmatraju tebe, i ti posmatras neku buckastu/manje privlacnu/nezanimljivu devojcicu u razredu. Hormonska selekcija, sto bi rekao jedan moj profesor, i nije razlog za demoralisanje.

Inace, smatram da su i ovi saveti i te knjige iz 'ribologije' medvadja usluga... jer niti postoji savet, niti knjiga posle kojih ces postati "smeker"... to je individualna kategorije, do koje treba da se stigne iskustvenim putem.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Da, klasicno amatersko razmisljanje i dve najvece zablude u prilascima devojkama:
1. Budi prirodan (svoj)
2. Samo hrabro

i sve reseno... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Tel.Me Your.Number
Meni ta reč prirodno zvuči totalno izveštačeno Smile Najgore je što to ženama predstavlja sveto pismo.
Suština je biti opušten, veseo, raspoložen sa rezervnim pitanjima ili interesantnim pričicama, nekad kliker ume da uspori i da napravi "rupe" u razgovoru koje nisu preporučljive ili još gore da ga skroz zaustavi, tu ti ta izvikana "priroda" dolazi do izražaja.

Dobra ideja ali ja ne pijem  Smile
Štreberu, da li je moguće da pišeš "neznam"?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
Da, klasicno amatersko razmisljanje i dve najvece zablude u prilascima devojkama:
1. Budi prirodan (svoj)
2. Samo hrabro

A da malo elaboriras?

Naprotiv, smatram da su to dve najbitnije stvari. Prva, jer, ako govorimo o ljubavnim odnosima na duze staze, mnogo je bolje poceti ih sa sto manje socijalno-trendovnih slojeva, jer time cinis vise stete sebi nego koristi.
I drugo, hrabrost i samopozudanje ti se pishu u kolumnu prirodne selekcije, pa oni sa manjkom istih jednostavno otpadnu, i veruj mi, zene to itekako znaju da namirisu. Ako si pride pametan i duhovit (imas "zvaku" sto bi se reklo), prosto se lepe za to.

*Podrazumeva se da se ovo ne odnosi na kraci koliko na duzi tip odnosa, i da ti taj 'prirodan-samopouzdan-duhovit' pristup nece uspevati kod tipa devojaka koje se ne vade sa splavova, klubova i sl.



 
« Poslednja izmena: 03. Nov 2010, 18:21:45 od dare_ »
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Tel.Me Your.Number
Upoznavanje ne mora da bude toliko bitan faktor za dugoročnost veze. Upoznavanjem stvaraš prvi utisak i počinješ da gradiš interesovanje druge osobe za tebe.

Prirodna selekcija? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.15
Prirodna selekcija? Smile

Metafora?  Smile
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Tel.Me Your.Number
Ne funkcioniše to kod ljudi. Jednostavno nas je previše da bi takav neki proces bio evidentan. I to ne uzimajući u obzir ostale činioce (da ih ne nabrajam sad).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
naravno da funkcionise. zene, sto svesno, a vise nesvesno, traze one osobine kod muskarca koje su bile na ceni i pre 10000 godina. forma se malo promenila ali sustina je ista. e sad, ako 'si svoj' i ne demonstriras te osobine sleduje ti... Smile ili ces morati da se zadovoljis sa zenkom koju niko nece (mozda je ruzno reci ali je tako)
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Tel.Me Your.Number
Ne volim kad mi se sagovornici samodemantuju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Zavisi koje osobine. Klinke ce vecinom traziti nekoga ko samo lepo izgleda ili sa kime se povezu na nekom nivou(npr muzika) a ostalo im nece biti bitno. Kasnije se prioroteti menjaju pa ce kada porastu osim izgleda i dubljeg povezivanja gledati i kakav ti je posao, da li si samostalan, kako se "brines" o njima itd  Smile

Nema pravila, sustina je da ce morati da nauci sta koje zene traze i sta on moze da ponudi i da izvuce najbolje iz toga

To da treba da bude hrabar i samopouzdan kada prilazi je mozda i nesto najbitnije. Retko koja cura voli "smotane" prilaske tj kada neko pridje i ne pokazuje niti stavom niti govorom da ima samopouzdanje. To ih jednostavno odbija
« Poslednja izmena: 03. Nov 2010, 22:08:41 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.