Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:09:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potreban savjet  (Pročitano 11397 puta)
Zvezda u usponu


´Ω ξεíν´, ´αγγέλλειν Λακεδαιμονíοις

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1049
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
SonyEricsson p910i
Učinio si taktičku i strategijsku grešku u samom startu Smile
Nisi smio da se upuštaš u rasprave tipa: ti se meni sviđaš, ....ja imam dečka, ....možemo li biti drugovi itd. SMS je opasno i ubojito oružje u rukama pravog ratnika - zavodnika, ali isto tako nestručnom upotrebom možeš sam sebi da naškodiš. SMS ti služi za ovo: Hej ćao, idemo li na kafu?... Kod tebe večeras?  ... i takve stvari, ne da se raspravljaš tipa: ti se meni sviđaš, oćeš li da se zabavljamo, nije važno što imaš dečka ja ću da te čekam  Smile Smile Smile
Bato: pozovi je na kafu, i prvi izlazak samo opušteno. Pričaj nešto neobavezno, šali se, jbga - uživaj u njenom društvu. Ako joj se dopadneš nije bitno ima li dečka ili nema, sama će ona tebe da potraži. Samoooooo lagano, nemoj da napraviš taktičku grešku i da okreneš priču o njenom dečku (možda je samo j**ač, ne dečko), vjeruj mi - ona ne želi o tome da priča sa tobom.
AJ srećno, i javi kako si prošao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Eto proslo je 5 dana od tad i kontam da joj napisem poruku da se nadjemo da odemo negdje na kafu da popricamo,ali ne znam kako da napisem sta da napisem u poruci. . . .

Snizi svoj IQ drasticno, umanji moc rasudjivanja, srozaj logiku na najnizi nivo, postani potpuno neuracunljiv - dakle, postani tipicno zensko na par trenutaka  Smile (sad kad krene rafalna paljba  Smile  Smile ) i u tom stanju zapitaj samog samu sebe - Da li zelis da imas bilo sta (ili nedao Bog da ostavljas momka) sa deckom koji pet dana ne moze da smisli jebenu SMS poruku u kome bi te pozvao na jebenu kafu!?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


´Ω ξεíν´, ´αγγέλλειν Λακεδαιμονíοις

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1049
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
SonyEricsson p910i
Citat
Eto proslo je 5 dana od tad i kontam da joj napisem poruku da se nadjemo da odemo negdje na kafu da popricamo,ali ne znam kako da napisem sta da napisem u poruci. . . .

Snizi svoj IQ drasticno, umanji moc rasudjivanja, srozaj logiku na najnizi nivo, postani potpuno neuracunljiv - dakle, postani tipicno zensko na par trenutaka  Smile (sad kad krene rafalna paljba  Smile  Smile ) i u tom stanju zapitaj samog samu sebe - Da li zelis da imas bilo sta (ili nedao Bog da ostavljas momka) sa deckom koji pet dana ne moze da smisli jebenu SMS poruku u kome bi te pozvao na jebenu kafu!?



Sa druge strane, mozda ona bas to i zeli? Da se on pati pet dana, i smotano je pozove na kafu, koju ce ona jedva da prihvati (moli me) i iskoristi da ga ponizi tako sto ce da glumi nedostiznu (ili jao nervozna sam) kada se sretnu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Kakvi frajeri na ovoj temi, prosto se pitam, kako zivite od svakodnevnih sms-ova i poziva ..  Smile

Ako je ona klasicno zensko, vise ce je uzdrmati to sto joj se nije javio 5 dana nego da ju je cimao s porukama svaki dan.

Ali kao sto rekoh, sve je to uzalud ..  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Kakvi frajeri na ovoj temi, prosto se pitam, kako zivite od svakodnevnih sms-ova i poziva ..

Iskljucim telefon  Smile

Citat
Ako je ona klasicno zensko, vise ce je uzdrmati to sto joj se nije javio 5 dana nego da ju je cimao s porukama svaki dan.

Da, ali ovde nije u pitanju momak koji je namerno(iz taktickih razloga  Smile) ne cima ili ne zove ili je zaboravio da uopste treba da joj se javi, nego momak koji bi joj posle 5sec odgovorio, ali nije uspeo nista da smisli, pa je proslo 5dana u tom procesu razmisljanja.  Smile

Citat
Ali kao sto rekoh, sve je to uzalud .. 

Eto da se slozimo negde  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple iPhone SE 2020
Sto je diras ako ima decka...

Hit the road, Jack... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
Da, ali ovde nije u pitanju momak koji je namerno(iz taktickih razloga  Smile) ne cima ili ne zove ili je zaboravio da uopste treba da joj se javi, nego momak koji bi joj posle 5sec odgovorio, ali nije uspeo nista da smisli, pa je proslo 5dana u tom procesu razmisljanja.  Smile

kakve veze ima, jel ona zna da nije u pitanju taktika? ne zna.
dakle, pod uslovom da ima sanse kod nje, on bi to lijepo mogao iskoristiti u svoju korist, vec na prvom izlasku.

i koliko sam shvatila, nije u pitanju to sto nije smislio nesto pametno nego sto ne zna sta da radi ..

virslo, ako te ima  Smile , batali to.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung XYZ1004
Citat
kakve veze ima, jel ona zna da nije u pitanju taktika? ne zna.
dakle, pod uslovom da ima sanse kod nje, on bi to lijepo mogao iskoristiti u svoju korist, vec na prvom izlasku.

i koliko sam shvatila, nije u pitanju to sto nije smislio nesto pametno nego sto ne zna sta da radi ..

-----------------------

Citat
Eto proslo je 5 dana od tad i kontam da joj napisem poruku da se nadjemo da odemo negdje na kafu da popricamo,ali ne znam kako da napisem sta da napisem u poruci. . . .



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Sta napricaste boze dragi..Sad ste me vi vidili u pogresnom svjetlu Smile...Pa ljudi nisam ja 5 dana smisljo poruku sta vam je,nego sam se dopisivo sa njom i pristala je da se upoznamo...I ja onda nisam nista piso 5 dana nije zato sto sam konto sta da napisem nego zato sto sam gledao Heroes pa nisam ni mislio na to Smile ...I sad posto se blizi petak da organizujem spoj i pitam vas sta da napisem kako da je na najcool nacin pozovem na kafu...Jer glupo da pisem nakon 5 dana i ono ne znam sta napisati jer vec je pristala...I eto danas joj poslao poruku pristala da izadjemo   u subotu i ett to je to....

Sad vas pitam sta bih mogao pricati sa njom jer se ne poznajemo uopste pa nemam bas tema sa potpunim strancem....Da ne bi sutili i gledali gdje je vedro....Konto sam da pricam o globalnom zagrijavanju ali ne znam kako se snalazi sa tim  Smile Smile Smile..


p.s Ono oko pet dana nije da nisam mogao skontati sta napisati nego vise da pokazem da nisam toliki luzer da sad dosadjujem pisem trzam i to...Nego da pokazem kao da sam uopste zaboravio na nju i ono sjetio se da sam pisao sa njom i da vidim jel jos uvijek vazi ono sto smo se dogovorili...
« Poslednja izmena: 17. Jun 2009, 20:55:59 od virsla1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung XYZ1004
Aha...OK...

Ajde onda ovako....polako - sa razumevanjem, da vidim da li sam shvatio  Smile
 Dakle, to je devojka koju si video 1-2-3 puta u zivotu i sa njom razmenio 1-2 recenice (verovatno ni toliko) i ona ti se dopala i mislis da si i ti njoj simpatican, i ti bi sa njom mnogo vise od druzenja, a ona bi da budete drugovi, jer ima decka.....i sad cete se videti u subotu?

Prvo pitanje je, kolko imas godina?
Drugo pitanje je, da li igras CoD?...salim se...ovo ignorisi  Smile

Vidi, ako ona ima decka, a zeli da se vidi sa tobom koji si joj potpuni stranac i koji si je preko poruka ubedio da izadje sa tobom u grad, to dosta govori o njenim moralnim vrednostima i njenom odnosu(nimalo pohvalnom) prema svom decku.
Jer, ne postoji devojka (ili ja bar takvu ne poznajem) koja, kao u tvom slucaju, vidi nekog decka u gradu (ili gde vec) i pomisli "jaooo kako je sladak, bas bi mogla da se druzim sa njim", pa onda se dopisuje sa njim preko SMS-a i dogovori se da se vidi sa njim (iza ledja svom decku) samo da bi se druzila sa njim!.....dakle, to ne postoji!

E sad, obzirom da ti zelis sa njom nesto vise od druzenja, zapitaj se da li zelis to sa takvom osobom?....jer, ne zaboravi, sutra ce ti ona, mozda, biti devojka (to ti je valjda cilj), a neko drugi ce dobiti njen br tel  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jun 2009, 21:34:51 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:09:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.