Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:20:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potreban mi je dodatak za ICQ  (Pročitano 10690 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Nisam odgovarao jer 2 dana nisam bio kod kuće, tek danas sam došao.

I ja od skora koristim verziju 2003a. Za predhodne verzije postoji programče koje se zove Dark ICQ i koje radi upravo to, ali ovu verziju nisam uspeo ništa da nađem.

E, ja sada (kada sam u windowsu) koristim program Trillian. Preko njega se konektujem na ICQ, MSN Messanger, Yahoo i na IRC i sve mogu da ih koristim odjednom a ne moraju svi da mi budu pokrenuti. Samo PSI (jabber klient) i Trillian, a u isto vreme koristim 4 messangera i IRC. Naravno, u ovom programu ne postoje sve opcije kao recimo u ICQ, ali pomoću njega možeš da vidiš i one korisnike koji su Invisible, njhove IP adrese i još gomilu nekih stvari bez ikakvih dodataka.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Hvala ti za ovaj software. Ocigledno je veoma mocan i dobar, medjutim posto ja koristim samo icq, ne i ostale programe, a posto je malo slab opcijama i nije bas tako user friendly, zamolio bih te da mi ako mozes kazes gde mogu da nadjem obican patch za icq koji sluzi da vidim kada neko koristi invisible status. Hvala.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Bad Habbit, i ja koristim 2003a al ja sve vidim, i ko je online i ko je vissible i koje invissible i sve, tako da neznam tacno sta ti treba.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Koliko sam ja ukapirao, a mislim da sam dobro ukapirao, njemu treba program za to da može da prepozna kada je neko ko je invisible na internetu.

E ovako, sada sam našao program Dark ICQ koji radi sa verzijom 2003a. Ali našao sam ga samo na jednom mestu, a Norton AV mi ga prijavljuje kao virus i zato nisam hteo ni da ga probam.

E, ali našao sam i program WarBar. On ima dosta opcija, ali problem je u tome  što ne može to da radi automatski i da ti se to što tražiš prikazuje na lisiti, nego svaki broj koji hoćeš da proveriš moraš da kucaš ručno.

Žao mi je, ali ja ništa drugo nisam pronašao. Ne znam odakle sam ovo skinuo pa, ako hoćeš, pošalji mi mail adresu i ja ću ti poslati ovaj program.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
@Car Dusan - Silni

Nerazumem, kako mozes da vidis ko je invisible sa obicnim 2003a? Ako to stvarno mozes da uradis, onda sigurno imas neki patch koji ti to omogucava, a koji i ja trazim ovde. Ajde malo vidi i cemu je rec pa mi javi.

@L-U-D-A-K

U medjuvremenu sam trazio po netu i nasao razne stvari, ali nista sto radi to sto treba. Nasao sam bas taj dark icq, ja mislim , medjutim isto mi je norton prijavio neki virus TROJAN i onda ga nisam ni instalirao. Taj drugi mi isto nezavrsava posao, jer nebih hteo da moram da izvodim bilo kakve pripreme i da jos dodatno opterecujem svoj i ovako preslab komjuter, a i treba mi nesto sto mi moze automatski reci kada je neko invisible dosao online, a to taj program ocigldno neradi. Ako jos nesto pronadjes, voleo bih da me obavestis. Pozdrav i hvala na svemu.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Znam tačno na šta misliš, ja sam to imao ne prethodnim verzijama, možda čak i na verziji 2002 (verovatno to još uvek imam ne nekom od cd-ova). Za ovu verziju nisam našao ništa osim onoga što sam ti pominjao.

Žao mi je što ti nisam pomogao. Ako nađem nešto javiču ti.

P.S. Meni je za onaj Dark ICQ što sam našao prijavio CIH 95.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Kao prvo za invissible-status:
neznam kako i zasto, ali ja vidim svakoga ko mi je u spisku koji imam na icq kad se pojavi i kao invissible.
Ali ako i LUDAK kaze da ima nesto za to i da to ima na nekom disku, onda verovatno ne razumem tacno sta trazis, sigurno da onda ima neki dodatak.

Sto se tice virusa, pogledajte prvo dobro dali je to stvarno visrus, jer AV-programi po nekad deklarisu i obican *.exe fajl kao virus a nije. Zavisi kakvog ima sadrzaja fajl u sebi, pa mozda ima negde nesto sto kod AV-a izaziva uzbunu a nije to.
Tako da i neku obicnu scriptu koja se siri po kompu iz razloga sto to i TREBA da uradi pa je AV deklarise kao virus.
Zajebano je to i rizicno da se otvara fajl, samo ako si 100% siguran da iako ga AV prijavi da to nije virus.
Ja sam bas skoro imao slican slucaj, dobio sam fajl na mail, Norton ga prijavio kao virus, a SF kaze da slobodno otvorim da nije to to, ja ga otvorim posle jedno pola sata kolebanja ocu-necu i stvarno nije bio virus u pitanju.
Necu da kazem da ga sad slobodno mozete otvorite, nego da treba da se razmotri dali je stvarno neki virus u pitanju....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Moram priznati da si me sada zaintrigirao. Ajmo redom. Prvo, sta je to sto ti imas? Pretpostavljam da je icq 2003a, jer tako? Ako je tako onda mi reci odakle si ti to skinuo i daj mi link jer moguce da je to neka hackovana verzija. Dalje, kako ti znas da vidis nekoga ko je invisible? Jer imas neki znak upozorenje ili bilo sta drugo?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Citat
Pretpostavljam da je icq 2003a, jer tako?

Da, tako je.

Citat
Ako je tako onda mi reci odakle si ti to skinuo i daj mi link jer moguce da je to neka hackovana verzija

Nije hackovana verzija uopste, sasvim normalna verzija, skinuta sa sajta ICQ:
http://www.icq.com/download/

Citat
Dalje, kako ti znas da vidis nekoga ko je invisible? Jer imas neki znak upozorenje ili bilo sta drugo?


Pokaze mi gore u statusu, kao sto se vidi na slici ispod, samo sto je umesto onog crvenog gore, onaj zeleni, a tako mi püokazuje i u listi korisnika, u onom uskom prozorcetu.



Kazem, mozda sam ja to nesto pobrkao.........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
ne znam niti me interesuje ko je invisible a ko ne.....
Imam 2001b, broj mi je 145674316 ko oce da me kontaktira neka me kontaktira..
Ako zelite da vidite ip nije vam potreban nikakav program samo otvorite DOS i kucate netstat.. Smile
A vi ako ste skidali te patch-eve preko astlalaviste,.... zato ste i dobili virus.. Tamo je 95% fajlova zarazeno..
A za Google.. Ne trazim ja vise preko njega.. Znate zasto?
Pa Evo Vako:
Citat
INTERNET
Kolačići na tanjiru

 

Preko 53% svih postavljenih upita web pretraživačima korisnici upućuju najvećem među njima Google-u. Sumnju da se ova moć obilato zloupotrebljava hrabro je izneo Daniel Brandt, autor sajta: http://www.google-watch.org. Kada su početkom septembra ove godine kineske vlasti uvele totalnu blokadu Google-a za svoje građane, postavilo se pitanje zbog čega su se odlučile na taj potez. Unisona procena analitičara bila je da su tome pribegle zbog toga što taj servis kešira (arhivira) na sebi deo sadržaja sajtova koje indeksira, a od kojih su mnogi već od ranije bili cenzurisani. Tako su ti, za tamošnji režim neprikladni sadržaji bili vrlo lako dostupni svakom ondašnjem surferu, pogotovo usled Google-ove popularnosti u toj zemlji (zbog ugrađene snažne podrške za kineski jezik). Brandt, međutim, ukazuje na potpuno druge motive, od kojih bi trebalo da strepe svi korisnici Interneta, a ne samo kineski. Prilikom svake vaše posete Google-u, ovaj servis na vaš kompjuter postavlja cookies, uz pomoć kojeg se beleže vaša IP adresa, vreme posete i termini - ključne reči za koje ste zatražili pretraživanje. Ovi podaci se uredno skupljaju u bazi Google-a. Za koje namene, pita Brandt? Cookies (kolačići) su, inače, minijaturni fajlovi koji se često, putem web browser-a, postavljaju sa sajta na kompjuter korisnika, najčešće bez njegovog pitanja i znanja. Oni olakšavaju surfovanje, jer korisnik ne mora da prilikom sledeće posete istom sajtu ponovo definiše svoja interesovanja na njemu. Njihova loša strana je ta da mogu da posluže kao sredstvo kojim se prate aktivnosti (kretanje) korisnika tokom surfovanja, da bi se tako pribavljeni podaci kasnije (zlo)upotrebili u razne svrhe. Trajnost svakog Google-ovog cookies-a ističe 2038. godine, dokle je predviđeno da stoji na kompjuterima i pruža svojim tvorcima korisne informacije o on-line afinitetima korisnika, osim ako ga u međuvremenu oni direktno ne izbrišu odatle. Prema zakonodavstvu SAD, vlasti te zemlje mogu veoma lako da dođu (dolaze) u posed tih informacija, čime dobijaju fantastičnu moć - moć ne samo da imaju uvid o tome koji je pojedinac sa kog mesta u svetu, u koje vreme, po kojim sajtovima surfovao i šta na Internetu tražio i gledao, već daleko globalniju - koje se reči i fraze najviše koriste prilikom pretraživanja, koji se sadržaji i sajtovi koliko često posećuju po pojedinim geografskim regionima, itd.. Jednom rečju - moć da se nadziru ogroman segment Internet saobraćaja u svetu. Suočen sa ignorantskim i podsmešljivim odnosom ne samo zvaničnika Google-a, nego i dobrog dela net-zajednice, koja ga smatra paranoikom, Brandt je na adresi: http://www.google-watch.org/proxy.html postavio specijalizovan proxy za sve surfere koji žele da uživaju u blagodetima pregobate baze podataka koju ima Google, ali bez zaražavanja cookies-ima koji bezobzirno krše njihovu privatnost. Ipak, najapsurdniji deo cele ove priče je u tome da je ovaj proxy, stvoren radi zaobilaženja loših strana Google-a, postao spas za sve one koji su iz Kine pokušavali da mu pristupe direktno i bili u tome sprečeni. Time je alat protiv Google-a poslužio kao njegov svojevrstan - spas.

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:20:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.