Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:33:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Vaš omiljeni Tragač je?
Maja Lalić-Vidaković
Uroš Đurić
Milorad Milinković Debeli
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potraga - TV kviz  (Pročitano 31407 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Slažem se da je kviz bio zabavan i originalan, mada mi se na momente činilo da je namešten i da iz nekog razloga previše pomažu takmičarima... u svakoj epizodi bi takmičari stizali do završnog pitanja, bez izuzetka.
Наравно да је намјештено. Једну епизоду их трагач уништи на крају, другу дође на 4 питања разлике на минут, а онда почне да гријеши, и док се питање пребаци групи да одговори, истекне евријеме.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Mislio sam na Lavirint, ne na Poteru.

A što se tiče Dekija, čudno mi je bilo što je u petak gostovao kod Ivanovića, i odmah u nedelju ga skinuli sa programa. Biće da je rekao nešto što nije trebalo.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I choose not to choose

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
mob
Nokia 
Ma ne,rekao je da je samo deset epizoda snimljeno.Inače sve epizode su napravljene par meseci
pre emitovanja. Kao slagalica, ova Kristina Radenković već godinu dana trudna.

Što se  tiče nameštanja,svi kvizovi su na neki način namešteni počev od Milionera pa nadalje
Treba izbalansirati kada kome i koliko, naravno pitanja nikada nisu random

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Slažem se da je kviz bio zabavan i originalan, mada mi se na momente činilo da je namešten i da iz nekog razloga previše pomažu takmičarima... u svakoj epizodi bi takmičari stizali do završnog pitanja, bez izuzetka.

E to je i mene malo nerviralo kod Dekija, malo malo pa pogura takmicara. Ali kapiram da je to zbog ovog sto kaze cekinjo, opustajuci za nedeljno popodne i da jedan takmicar igra sat vremena.

Kad vec pominjete Milioner, kako bre niko nikad kod nas nije uzeo svih 3 odnosno kasnije 5 miliona? Jesmo li tupsoni ili sta?

Sto se tice namestanja, meni Potera najkontroverznija i najsurovija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I choose not to choose

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
mob
Nokia 

Kad vec pominjete Milioner, kako bre niko nikad kod nas nije uzeo svih 3 odnosno kasnije 5 miliona? Jesmo li tupsoni ili sta?


Nisam posebno pratio milionera ali ima na jutjubu emisija kada je naša takmičarka otvorila pitanje za 5 miliona.
Pare su joj se nudile jer pitanje nije bilo posebno teško. Nobelova nagrada to su kvizaške osnove


Gledao sam poslednju poteru.Kappiram da su Urošu Đuriću obezbedili uhlebljenje jer ipak je on "zaslužni"
umetnik.  Ali umetniče,dendi,glumče muzičaru ispoštuj malo kvizaški format , sedni otvori atlas pogledaj glavne gradove,granicu evrope i Azije ,periodni sistem elemenata,Sofokla ,Gilgameše ,valute sveta....
Brukaju se,neka pogledaju jednu originalnu Poteru,The Chase.  Kada Englezi vide kakav je ovaj naš cirkus skinuće nam i Premijer ligu (jbt opet Vučić)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:33:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.