Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:17:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potpisite peticiju za PayPal podrsku u SCG  (Pročitano 4408 puta)
05. Feb 2006, 17:58:30
Pocetnik


>>>>***<<<<

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
Zastava CG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Motorola A1000
Potpisite peticiju za PayPal podrsku u SCG:
http://www.petitionspot.com/petitions/e-scg
napominjem da je ovo ozbiljan projekat,molim vas da koristite ime i prezime,ili samo ime i inicijal prezimena,posto ce svi nickovi i sl biti izbrisani.





poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung S7
Strasno


Please take a few moments to respond to our optional survey, filled with Free Stuff & Special Offers!

All offers are optional - Sign up if you are interested. Please answer each question truthfully & accurately.

To earn your gift Two Apple® iPod® nanos you must continue through the entire survey.

Show Me!   No       Get a Free Laptop Computer from IBM, Gateway or Toshiba - Pick Yours FREE!
Show Me!   No       Get a Free Laptop Computer - Pick Your Favorite Brand - Get it FREE!
Show Me!   No       Get a FREE $100 Gift Card to Your Favorite Restaurant! Outback, Red Lobster, Chili's & many more!


Klasicna navlakusa


Pa onda ide naravno uslovljavanje.......

Congratulations! To qualify for your FREE* Two Apple® iPod® nanos start by fully completing any 2 of the sponsor offers listed below on this page! It's fast and easy!

How can we offer this Two Apple® iPod® nanos at no cost to you? - Our sponsors cover the costs of the Two Apple® iPod® nanos along with the shipping and handling charges. To claim your Two Apple® iPod® nanos simply complete the offers as instructed. Once you fulfill the participation requirements, we will ship the incentive gift to you with free shipping.

Prior to us shipping the Two Apple® iPod® nanos, you will have the opportunity to re-confirm your shipping address to ensure speedy delivery.
TOP OFFERS PAGE 1 of 3

Complete any 2 offers below to get your FREE Two Apple® iPod® nanos!



Da ne pricam dalje


Mislim da ovo spada pod spamovanje....
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51


Pazi da ne dobijes iPod  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


>>>>***<<<<

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
Zastava CG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Motorola A1000
aj mi ti reci da li si normalan? to je free servis,zato ima reklame,sad tvoja neupucenost me zabrinjava,ipak si ti moderator.nema nikakvog uslovljavanja,samo se potpise i to je to,napusti se sajt,ne moras da otvaras reeklame
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Nije navlakusa, ali da ste mogli organizovati pristojnu peticiju to ste stvarno mogli...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
aj mi ti reci da li si normalan? to je free servis,zato ima reklame,sad tvoja neupucenost me zabrinjava,ipak si ti moderator.nema nikakvog uslovljavanja,samo se potpise i to je to,napusti se sajt,ne moras da otvaras reeklame

Ne vredjaj clanove foruma Filipe. Fino sve objasnis jednim postom, a ne da se ovo pretvori u sukob...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Ko jos ucestvuje u nagradnim igrama preko neta... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla SeaMonkey 1.0
mob
Samsung S7
Cekaj ,ja sam se upisao i onda je krenulo ,Ipod,pa klikni na neke servise,pa upisi mail ...itd itd...,e sad zasto kad se upises na tu listu lepo ne izadje jednostavna poruka "Uspesno ste upisani" ,nego krece ostala zajebancija.Nisam ja neupucen nego vam je hronologija sajta ravna krsu.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Nije njihov sajt.. pokrenuli besplatnu peticiju... mada je definitivno prilicno iritirajuca gomila reklama, ali jebiga.. sad nema nazad... posle 500 ljudi glupo je pocinjati iz pocetka.. al da se moglo napisati lepo u prvom postu, ne obazirite se na reklame, samo popunite i posaljite, onda mozete i izaci.. moglo se.. al se nije
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Samsung Wave
Ajde i taj dan da osvane pa da mogu da umrem srecan...

btw, kad se upises, nije potrebno dalje da klikces na reklame...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:17:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.