Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:29:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Potez igrach ili radilica?  (Pročitano 2151 puta)
29. Sep 2008, 22:50:06
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
LG 4X HD
Ovo nije tema o sportu ali svako  ko prati sport,recimo fudbal, zna da postoje dva tipa igracha,oni koji ginu na terenu,bore se za svaku loptu,trche vishe od svih,radilice,  i sa druge strane oni koji mogu skoro celu utakmicu da provedu gotovo neprimetni,imaju gomilu pogreshnih pasova,izgubljenih lopti ali su sposobni da jednim potezom donesu pobedu.Treneri jako cene ove prve jer uvek znaju shta mogu da ochekuju od njih,oni nikad ne podbacuju,uvek daju maksimum.Njima je mesto u timu sigurno,ali na shpicama su uvek ovi drugi,potez igrachi.Oni su prave zvezde,njihova imena su u pesmama navijacha.Uvek na putu da postanu legende a opet u stalnoj opasnosti da budu izostavljeni i zaboravljeni ako rezultati izostanu neko vreme.
Slichno je i u zivotu.Ima onih koji guraju konstantno.penju se polako ali sigurno stepenicu po stepenicu i onih koji preskachu po nekoliko odjednom u stalnom riziku da padnu i slome nogu.

Ja sam uvek bio potez igrach,u spotru i u zivotu.Mrljavim,mrljavim ali "trojka" na 19 : 19 ulazi  "bez koske" .Ne uvek dodushe,nekoliko puta sam i "slomio nogu".

Gde vi pripadate?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ja sam prije ta working bee  Smile
Gledam da igram na sigurno, iako su mi neke od najboljih stvari u zivotu proizasle iz rizicnih situacija u koje sam se upustila. Ipak, ne vjerujem da bih ikad mogla skroz okrenuti na tu stranu, nisam taj tip prosto.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


 zanimljivo bas  Smile
 ja sam  klasicna  radilica u poslu ,u  zivotu  , sportu , ljubavi , prijajateljstvu .volim kada se penjem da to bude  polako i sigurno , bez  padova natrag
i lomljenja  nogu  Smile.  mozda je tacnije da kazem  da  ne volim da rizikujem . negde  volim sto  sam takva , jer znam da kada jednom budem
mogla reci  za sebe da sam uspela , znacu da cenim  to gde  jesam .  nece mi  biti  dosadno ....valjda  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
LG 4X HD
I ja negde smatram da je taj pristup mozda pametniji,al' shta da radim, ne mogu da se nateram da se pokrenem dok ne pochne da gori pod nogama i tada pruzam najvishe jer drugog izbora sem rizichnih  poteza nema.Ponekad to donese spektakularne rezultate a  ponekad pukne i ono shto je sigurno moglo manjim ali konstantnim naporima uspeshno da se zavrshi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



 negde mislim da su zene pretezno  radilice u zivotu i da je to sasvim prirodno , pocevsi od  doterivanja pa zavrsisvsi sa   brigom oko  bebe .
 muskarci  ceo zivot  cekaju  taj  trenutak pravljenja  spektakularnog  posla  i  uzimanja  velike  love , neko to i  uspe , neko  i dalje sanja  i
 ceo zivot  ce da sanja .  nije  lose  ni  rizikovati  , ali  samo pametno

 Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung 111111
Ja sam pak covek od rizika..uvek vise volim da preskocim par stepenika nego da se vucem stepenik po stepenik,ali nekad se vratim i unazad,ali sve je to rizik...
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
Na 19:19 ... poludistanca, ulaz ili zicer... uz faul Smiley
Cemu ispucavanje...
Za to sluzi velika prednost...
Generalno, jako retko sam gubio kada dodje do takvih situacija i imam loptu...
Bas jako retko... mozda 10% meceva ako i toliko...

Gradim polako, stabilno i kvalitetno...
Ne istrcavam pred rudu...
Kad sagradim, to je sagradjeno...

Mozda je oduzelo vise vremena i zivaca nego sto je moralo, ali princip koji funkcionise ne treba menjati...
Hazarderski mogu ako je to nesto sto mi nije previse bitno... ako nemam sta da izgubim ili ako je to sto gubim nesto sto je za mene nedovoljno bitno (velika vecina stvari su nedovoljno bitne), i ako nemam drugi izbor u slucaju kad mi je nesto stvarno vazno...
Ako imam, izbecicu to iz prostog razloga sto verujem u "kako doslo - tako i otislo".
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jedino se ne nalazim na klupi za rezervne igrace, inace me svuda ima po terenu ... nekada si odbrana, nekada si napad... ali kada se izvode penali, nemam tremu i retko promasim Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
LG 4X HD
Citat
Na 19:19 ... poludistanca, ulaz ili zicer... uz faul Smiley

kod nas u kraju na 19 : 19  faulovi postaju toliko surovi da "faul - vazi" nema nikakvog smisla,samo zavrshish sa izgrebanim i modrim podlakticama  Smile i plus to morash dvaput da ponovish,to dok smo mi matorci igrali,primecujem da ovim novim klincima pobeda mnogo manje znachi nego shto je nama znachila. Velika prednost je super ali kad igraju ekipe ujednachenog kvaliteta to nije uvek moguce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Citat
Na 19:19 ... poludistanca, ulaz ili zicer... uz faul Smiley

kod nas u kraju na 19 : 19  faulovi postaju toliko surovi da "faul - vazi" nema nikakvog smisla,samo zavrshish sa izgrebanim i modrim podlakticama  Smile i plus to morash dvaput da ponovish,to dok smo mi matorci igrali,primecujem da ovim novim klincima pobeda mnogo manje znachi nego shto je nama znachila. Velika prednost je super ali kad igraju ekipe ujednachenog kvaliteta to nije uvek moguce.

Kad ste egomanijaci.  Smile

Ja sam lenština, prava okorela lenština koja stvari radi ako mora i kad mora. Onda uradim brzo i efikasno ali volim da svoje slobodno vreme posvećujem zabavnim i pametnim stvarima pa zato gledam da ga što više oslobodim za sebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:29:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.