Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poternice za Mladićem i Hadžićem na vratima policijskih stanica  (Pročitano 19961 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k850i
Знаш како је било моралес, дође нека брђанска група балија која себе зове војском јер су негде мазнули пушку из сламараице а мајице и гаће са бувљака префарбали у зелено, па крене да се курчи и онда дође организована војска под комадантом правог и ученог војног стратега, растера и побије ту гамад, оно мало што претекне побегне у шуму да се храни лишајевима као њихови преци богумили.........ето и тако у круг, курче се, добију по пичци па од муке нападају цивиле, па онда одмазде за исте па онда ред кукања и нарикања па опет исто............

Што улазите у фрку кад сте слабији Smile

obavezno posjetit neuropsiijatra...prijateljski savjet...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
LG Frizider
Тако ти је било мој моралес, јебали вас цео рат сви редом како је коме пало напамет. Ево и дан данас вас сопствени академици јебу са овим бајковитим ханскристијан хисторијама и касапе вам језик и културу да ето ни ти сам не знаш како да пишеш и која слова да користиш а не дај боже неко да ти помене деду или прадеду ту тек долази до зајебане менталне конфузије, тотално погубљење, мало је жалосно искрено да ти кажем.

А за установу нема сумње да умеш и да препоручиш, онако из дугогодишњег искуства Smile

Мени се чини да сте ви хтели рат ал да ви у њему не гинете. По могућству нека конвенција да се донесе, оно ми бисмо ратовали против вас ал да се договоримо да нас не убијате, је л може ба? Smile
« Poslednja izmena: 04. Nov 2009, 23:47:48 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k850i
Тако ти је било мој моралес, јебали вас цео рат сви редом како је коме пало напамет. Ево и дан данас вас сопствени академици јебу са овим бајковитим ханскристијан хисторијама и касапе вам језик и културу да ето ни ти сам не знаш како да пишеш и која слова да користиш а не дај боже неко да ти помене деду или прадеду ту тек долази до зајебане менталне конфузије, тотално погубљење, мало је жалосно искрено да ти кажем.

А за установу нема сумње да умеш и да препоручиш, онако из дугогодишњег искуства Smile

Мени се чини да сте ви хтели рат ал да ви у њему не гинете. По могућству нека конвенција да се донесе, оно ми бисмо ратовали против вас ал да се договоримо да нас не убијате, је л може ба? Smile

fala bou pokazali smo zube i opet cemo ako zatreba...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
LG Frizider
Показали зубе, па смо вам их поломили све до једног Smile Опасна вам тактика Smile
« Poslednja izmena: 04. Nov 2009, 23:52:21 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k850i
Показали зубе, па смо вам их поломили све до једног Smile Опасна вам тактика Smile

ja da sam imao JNA za ledjima dosao bi do moskve...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
LG Frizider
А не не, ја капирам да сте ви богумили тако фашистички одгојени и да би све сравнили са земљом да сте икад игде били јаки, ми Срби смо толерантни и хумани, освајали вас таман колико је требало, па вас мало пустимо и дамо наду да се реорганизујете онако у духу фер плеја па опет удри багру и такоооо........хуманизам и ренесанса Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k850i
А не не, ја капирам да сте ви богумили тако фашистички одгојени и да би све сравнили са земљом да сте икад игде били јаки, ми Срби смо толерантни и хумани, освајали вас таман колико је требало, па вас мало пустимо и дамо наду да се реорганизујете онако у духу фер плеја па опет удри багру и такоооо........хуманизам и ренесанса Smile

ja mislim da ti ni ne znas sta je fer plej, ali siuran sam da su te tako ucili kako si ti u svom postu to predstavio...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
LG Frizider
Па сам си рекао да си имао ЈНА јебао би нам мајку и тако неке трипове типа "дошли би до Москве", значи признајеш да смо били благи према вама? Smile
« Poslednja izmena: 05. Nov 2009, 00:44:11 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k850i
Па сам си рекао да си имао ЈНА јебао би нам мајку и тако неке трипове типа "дошли би до Москве", значи признајеш да смо били благи према вама? Smile

ne priznajem, neo ste udarili na tvrdo protivnika, tvrdje neo sto ste moli i zamisliti, 3 odine ste nas andrili i nista niste postili...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
SonyEricsson k530i
Па сам си рекао да си имао ЈНА јебао би нам мајку и тако неке трипове типа "дошли би до Москве", значи признајеш да смо били благи према вама? Smile

ne priznajem, neo ste udarili na tvrdo protivnika, tvrdje neo sto ste moli i zamisliti, 3 odine ste nas andrili i nista niste postili...

Како нисмо,извукли пола Босне,само се куробецајте и даље,узећемо и другу половину  Smile

Него шта кажеш да сте имали 2 тенка и 3 авиона и 4 литре бензина,ни Русија и НАТО заједно вас не би зауставили?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.