Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Постом против злоћудних тумора  (Pročitano 12251 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 16.0.912.77
Postoji li bilo kakav drugi tumor osim zlocudnog?  Smile
Исп'о си глуп у друштву.  Smile
Ne bih rekao, imas maligni i benigni, a svaki tumor je zlocudan jer ne bi se zvao tumor da je super  Smile

Ali dobro je neka sam ja glup, bar imam dobro drustvo pored sebe Smiley

Opet nisi u pravu. Wink Nije svaki tumor zloćudan (zar ne postavih ja link?). Tumor označava ćelijsku masu koja se nekontrolisano razmnožava. Na latinskom tumor označava otok zbog povećanja tkiva usled bujanja ćelija. Postoje benigni i maligni(odnosno dobroćudni i zloćudni). Razlikuju se po sposobnosti metastaziranja jer samo maligni imaju tu sposobnost. Zbog toga su i opasni po život.
Tumor je tumor, a da se predje iz benignog do malignog nije veoma tesko.  I na kraju krajeva pozeljno je vaditi tumore iz tela pre nego sto izbije sranje.  Dakle samo je pitanje vremena kada dobronameran tumor koji ne bi ni mrava zgazio postao nesto opasnije. Svi su tumori zlocudni kao i ciste, kile, rakovi, i ostale bolesti, ali dobro, raspravljamo se oko semantickih i medicinskih pogleda.   Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia zvrr
Aman čovječe. Smile Nisu svi tumoru zloćudni, zar je to teško shvatiti? Ne može se voditi rasprava o ovome kad nema o čemu da se raspravlja. Još ti ostavljam linkove, a ti i dalje furaš svoju priču. Smile

A tumor or tumour is commonly used as a synonym for a neoplasm (a solid or fluid-filled (cystic) lesion that may or may not be formed by an abnormal growth of neoplastic cells) that appears enlarged in size.[1] Tumor is not synonymous with cancer. While cancer is by definition malignant, a tumor can be benign, pre-malignant, or malignant, or can represent a lesion without any cancerous potential whatsoever.

Ostatak : wikipedia
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Пост добро делује и на мале сиве ћелије. Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Mnogi sigurno misle da sam samo trol i ništa više, neki tvrde da ništa ni ne argumentujem (ne krvim ih što nisu pročitali svih mojih 9 hiljada postova ili koliko god) ali istina je da ja jednostavno nemam mnogo poštovanja prema hrišćanstvu. Ovakvi ispadi, pogotovo neki koji mogu da uliju nekom lažnu nadu i koštaju ga života su najbolji primer zašto ga ne poštujem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
mob
Alcatel One Touch
Postoji li bilo kakav drugi tumor osim zlocudnog?  Smile
Исп'о си глуп у друштву.  Smile
Ne bih rekao, imas maligni i benigni, a svaki tumor je zlocudan jer ne bi se zvao tumor da je super  Smile

Ali dobro je neka sam ja glup, bar imam dobro drustvo pored sebe Smiley

Opet nisi u pravu. Wink Nije svaki tumor zloćudan (zar ne postavih ja link?). Tumor označava ćelijsku masu koja se nekontrolisano razmnožava. Na latinskom tumor označava otok zbog povećanja tkiva usled bujanja ćelija. Postoje benigni i maligni(odnosno dobroćudni i zloćudni). Razlikuju se po sposobnosti metastaziranja jer samo maligni imaju tu sposobnost. Zbog toga su i opasni po život.
Tumor je tumor, a da se predje iz benignog do malignog nije veoma tesko.  I na kraju krajeva pozeljno je vaditi tumore iz tela pre nego sto izbije sranje.  Dakle samo je pitanje vremena kada dobronameran tumor koji ne bi ni mrava zgazio postao nesto opasnije. Svi su tumori zlocudni kao i ciste, kile, rakovi, i ostale bolesti, ali dobro, raspravljamo se oko semantickih i medicinskih pogleda.   Smile
   Nisam znao da su ovčije boginje i variola vera isto,ili prehlada i tuberkoloza.... Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Aman čovječe. Smile Nisu svi tumoru zloćudni, zar je to teško shvatiti? Ne može se voditi rasprava o ovome kad nema o čemu da se raspravlja. Još ti ostavljam linkove, a ti i dalje furaš svoju priču. Smile

A tumor or tumour is commonly used as a synonym for a neoplasm (a solid or fluid-filled (cystic) lesion that may or may not be formed by an abnormal growth of neoplastic cells) that appears enlarged in size.[1] Tumor is not synonymous with cancer. While cancer is by definition malignant, a tumor can be benign, pre-malignant, or malignant, or can represent a lesion without any cancerous potential whatsoever.

Ostatak : wikipedia
Uzivaj u tumorima onda  Smile
Пост добро делује и на мале сиве ћелије. Smile
Kada bi i delovao na Ultra Chetnike da ih ukljuce ko zna gde bi sada bili  Smile
Nisam znao da su ovčije boginje i variola vera isto,ili prehlada i tuberkoloza....   
Ja to nisam rekao. Ne vadi moje reci van konteksta
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
mob
Nokia zvrr
Aman čovječe. Smile Nisu svi tumoru zloćudni, zar je to teško shvatiti? Ne može se voditi rasprava o ovome kad nema o čemu da se raspravlja. Još ti ostavljam linkove, a ti i dalje furaš svoju priču. Smile

A tumor or tumour is commonly used as a synonym for a neoplasm (a solid or fluid-filled (cystic) lesion that may or may not be formed by an abnormal growth of neoplastic cells) that appears enlarged in size.[1] Tumor is not synonymous with cancer. While cancer is by definition malignant, a tumor can be benign, pre-malignant, or malignant, or can represent a lesion without any cancerous potential whatsoever.

Ostatak : wikipedia
Uzivaj u tumorima onda  Smile


Sad si me dotuk'o argumentacijom.  Smile Smile

Ovako, to što ti imaš pogrešno znanje o ovome i što nećeš da poslušaš šta ima da kaže onaj ko je o tim stvarima učio... poprilično... to je tvoj problem. Smiley Ali ipak ti upućujem sledeću molbu: svoje (ne)znanje zadrži za sebe, ali te molim da kad čuješ da neko u tvojoj okolini ima tumor, cistu, kilu da mu ne govoriš da je ta bolest zloćudna stoga što nećeš biti u pravu ( a pokazah ti zašto nisi u pravu, samo treba to da priznaš sebi) a i  napravićeš veliku štetu time što ćeš tu osobu bespotrebno uplašiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Aman čovječe. Smile Nisu svi tumoru zloćudni, zar je to teško shvatiti? Ne može se voditi rasprava o ovome kad nema o čemu da se raspravlja. Još ti ostavljam linkove, a ti i dalje furaš svoju priču. Smile

A tumor or tumour is commonly used as a synonym for a neoplasm (a solid or fluid-filled (cystic) lesion that may or may not be formed by an abnormal growth of neoplastic cells) that appears enlarged in size.[1] Tumor is not synonymous with cancer. While cancer is by definition malignant, a tumor can be benign, pre-malignant, or malignant, or can represent a lesion without any cancerous potential whatsoever.

Ostatak : wikipedia
Uzivaj u tumorima onda  Smile


Sad si me dotuk'o argumentacijom.  Smile Smile

Ovako, to što ti imaš pogrešno znanje o ovome i što nećeš da poslušaš šta ima da kaže onaj ko je o tim stvarima učio... poprilično... to je tvoj problem. Smiley Ali ipak ti upućujem sledeću molbu: svoje (ne)znanje zadrži za sebe, ali te molim da kad čuješ da neko u tvojoj okolini ima tumor, cistu, kilu da mu ne govoriš da je ta bolest zloćudna stoga što nećeš biti u pravu ( a pokazah ti zašto nisi u pravu, samo treba to da priznaš sebi) a i  napravićeš veliku štetu time što ćeš tu osobu bespotrebno uplašiti.
Nisam, zato sto nisam ni pokusavao.  Ja razumem sta ti pricas, jer ja mozda nisam ucio o tome koliko si i ti, i nigde nisam naveo da sporim to, ako znas dobro je sto znas.  Izgleda da ti mene ne razumes, ali dobro, nije vazno. 
Jel bi ti ostavljao ciste, kile i tumore iako su benigni u telu?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
mob
Nokia zvrr
Zavisi gdje su lokalizovani, pružaju li kakve funkcionalne smetnje. Mnogo osoba ima godinama neki benigni tumor (lipom, polipe i slično), ciste a da sami nisu svjesni njihovog postojanja. U takvim slučajevima obično se ne odstranjuju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Zavisi gdje su lokalizovani, pružaju li kakve funkcionalne smetnje. Mnogo osoba ima godinama neki benigni tumor (lipom, polipe i slično), ciste a da sami nisu svjesni njihovog postojanja. U takvim slučajevima obično se ne odstranjuju.
Ja ne pricam za one za koje nemas predstavu da u u tebi, ja te hipoteticki pitam, da znas za njihovo postojanje da li bi ih vadio ili ostavio.
Logika (barem meni) da ih nalazem, jer u danasnjem vremenu i pored lekova, nauke i medicine je samo pitanje vremena kada ce da te zadesi neko sranje i kada ce nesto da postane problem.

Moja filozofija je odstraniti ono sto moze biti problem pre nego sto postane problem i o tome govorim.

Zato i kazem da su svi tumori problematicni, jer nisu deo nasheg prirodnog tela kao ni ekser, metak, trn ili bilo koje drugo strano telo ili virus.  Zato sam i rekao to sto sam rekao. 

IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.