Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:40:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Postao tata u 13. godini  (Pročitano 714 puta)
14. Feb 2009, 18:50:07
Hronicar svakodnevice


3/8 sa mesom i jogurt...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 897
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung S 4
Britanac Alfi Paten u 13. godini dobio ćerku sa svojom 15-godišnjom devojkom Šantel Stidman
Dečak Alfi Paten (13) postao je jedan od najmlađih očeva u Velikoj Britaniji, nakon što je njegova devojka Šantel Stidman (15) pre četiri dana rodila devojčicu Mejsi Roksan. Mlađi od njega je samo Šon Stjuart, koji je 1998. postao tata u 12. godini.

Prema pisanju britanskog tabloida „San", Alfi i Šantel su samo jednom imali seksualni odnos bez zaštite, prilikom kojeg je devojčica ostala trudna. Njih dvoje su saznali da će dobiti bebu tek u 12. nedelji trudnoće.


Nema ni džeparac

Alfi, koji izgleda kao da ima osam godina, pomislio je da je lepo da dobije dete.

- Nismo ni pomišljali na abortus. Isto tako nisam razmišljao ni o tome kako ćemo da izdržavamo bebu. Džeparac u stvari ne dobijam redovno, već mi otac ponekad da 10 funti - izjavio je Alfi za „San".

On je priznao da se uplašio kad je saznao za trudnoću.

- Znao sam da će se mama naljutiti na mene. Hteli smo bebu, ali nismo znali kako će drugi ljudi da reaguju na to. Nisam znao ni kakav je to osećaj biti tata - ispričao je dečak.

Njegova devojka Šantel je za „San" rekla da je saznala da je trudna nakon što je otišla kod lekara sa bolovima u stomaku.

- Otišla sam kod doktora zajedno sa Alfijem. On nas je pitao da li smo imali seksualne odnose i mi smo priznali da jesmo. Uradili su mi testove na trudnoću i ispostavilo se da sam trudna. Počela sam da plačem jer nisam znala šta da radim. Lekar je rekao da bi trebalo da kažem mami, ali sam bila previše uplašena. Nismo mislili da nam je potrebna pomoć roditelja. O tome, zapravo, ne razmišljate kad ste trudni. Jedino vam pada na pamet da će vas roditelji ubiti kad saznaju - ispričala je Šantel.
Ona i Alfi su čuvali tajnu još šest nedelja, sve dok Šantelina majka Peni (38) nije slučajno otkrila da joj je ćerka trudna.


Krila trudnoću

- Kupila mi je majicu, koju sam morala da probam. Ona je bila kratka i kad sam je obukla, mama je videla moj stomak. Rekla sam joj da znam da smo napravili grešku, ali da sada to ne može da se ispravi. Obećala sam da ćemo Alfi i ja biti divni roditelji - rekla je Šantel.

Šantelina majka Peni podržala je ćerku da rodi bebu, ali bi volela da je sve ispalo malo drugačije.

- Imam petoro dece, tako da je to velika odgovornost i finansijski izdatak. Ipak, porodica smo, pa ćemo sve zajedno prebroditi. Šantel je moja ćerka i pomoći ću joj u svemu - rekla je za „San" Peni.

Alfijev otac Denis (45) smatra da njegov sin još nije svestan odgovornosti koju treba da preuze, ali želi svima da pokaže da je on posvećen i dobar otac maloj Mejsi.

- Mogao je da slegne ramenima kad je saznao za trudnoću i da sedi kod kuće uz plejstejšn. Međutim, on je svakodnevno odlazio u bolnicu na preglede sa Šantel - rekao je Denis.

Tata voli da se igra

Alfijev otac Denis opisao je svog sina kao tipičnog 13-godišnjaka.

- On voli kompjuterske igrice, boks i navija za Mančester junajted. Isto što i svi njegovi vršnjaci - rekao je Denis.

On je dodao da Alfi često prespava kod svoje devojke Šantel, sa kojom beba živi, i da tamo ima čak i školsku uniformu kako bi mogao redovno da ide na nastavu.

Izvor:Press

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

image.jpg
(65.06 KB, 400x554)
image 1.jpg
(55.69 KB, 400x454)
« Poslednja izmena: 14. Feb 2009, 18:57:49 od Ivica_kg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
« Poslednja izmena: 14. Feb 2009, 18:59:15 od Filip93 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:40:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.147 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.