Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Post za detoksikaciju ~ forumski eksperiment!  (Pročitano 11053 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
 Smile
No. Zvaka ima secer (ili barem aspartam) koji bi pljuvackom uneo u organizam, a onda nista od ketoze.  Smile
Mada ne verujem da ce biti toliko gadno... ipak su to 3 dana, 4 max... Uostalom, Gandi je postio 21 dan...  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
OK, vreme je za...

DAILY REPORT No. 1!!!

Ziva i zdrava, hvala na pitanju!  Smile

Mogu vam reci i da nije toliko gadno kao sto deluje. Ustala sam oko 7h, istushirala se, oprala zube, popila casu vode, i zaputila se put laboratorije! Rezultati su dobri (ono sto me je najvise interesovalo, holesterol i trigliceridi su u granicama normale, i to u donjem delu raspona, ali to opet ne cudi, s obzirom da sa time nikada nisam imala problema), tako da nije bilo razloga da ne zapocnem post.

Krize je bilo, ali nista strashno... uhvatila me je negde oko 10, 10:30, i posle toga oko 15:30, 16:00... sada sam OK. Nalivam se vodom, (do sada popila 2,4 litra), a i drmnula sam dva caja (kamilica i nana).

Puna sam optimizma, za sada sve podnosim vez vecih problema, no, videcemo sta donosi sutrasnji dan. Na razumevanje porodice i dalje ne nailazim (prete mi bolnicom, u fazonu: "Zavrsices u bolnici na aparatima! Na psihijatriijiii!"  Smile), no njihovo negodovanje me nece pokolebati...

Idemo, jos samo 2 dana!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
A... fino... znaci, za sada je nas pokusni kunic u odlicnom stanju... Smile  Smile
I ja sam danas zapocela neke eksperimente sa limunom i kiselom vodom.. i za sada sam jedino utvrdila da nikako, nikad, ni u kom slucaju ne sipajte sok od limuna u kiselu vodu, osim ako ne zelite efekat slican otvaranju boce sampanjca... Smile
Ainhoa, srecno!  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
@Anea
Limun, OK, ali kisela voda... ne znam bas. Ako je gaizrana, moze da izazove nadimanje. Smile  Secam se da sam o takvom "jednodnevnom" ciscenu citala jos u Narodnom Lekaru iz 1950ineke (iako je "narodni", pisali su ga tadasnji eminentni lekari), gde se savetuje da se jedan dan u nedelji "provede u krevetu, uz vodu i nezasladjenu limunadu".
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Navodno ...  to pokusavam da proverim... CO2 "nadima" celije, a limunska kiselina vezuje masnoce i omogucuje izbacivanje iz organizma... videcemo.. Smiley
Koliko je to rekla kazala, a koliko istina..
BTW. Moja mama me svesrdno podrzava..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
A, da, svi uglavnom podrzavaju, ali se verovatno nikada ne bi odlucili za tako nesto.  Smile Elem, vreme je za...

Daily report #2!!!

Necu da vas foliram, jutros kada sam se probudila doslo mi je da placem.. Prva senzacija koju sam dozivela cim sam otvorila oci je bio tup bol u stomaku, i opsta slabost organizma. To sam u neku ruku i ocekivala.
Medjutim, kako je dan odmicao, raspolozenje i opste psiho-fizicko raspolozenje je islo uzlaznom putanjom! Glad danas nisam osecala, osim onog odvratnog feelinga jutros, ali sreca pa to nije dugo trajalo. Mozda do 11... (A ustala sam oko 9:30.)
Trenutno, neku narocitu zelju za klopom i nemam, i sve ide OK. I dalje se nalivam vodom, ali sam provalila jedan koristan shtos... Mlaka voda je zakon na prazan stomak. Zasiti, a ne optereti kao, npr hladna voda, koja ponekad padne "kao kamen" na prazan stomachic.  Smiley 1 Znaci, chaj i mlaka voda u neogranichenim kolichinama... Oooh, yeah!  Smile
Vreme ubijam uglavnom slusajuci muziku i citajuci. TV ne gledam, trulo mi da ga gledam bez Pardon krekera sa susamom.  Smile No, dobro. Trudim se da sto manje izlazim napolje, a koliko vidim, vreme je odvratno, tako da nishta ne propushtam.
A s obzirom da je sada tek 17:02, moguce da na ovaj dejli riport pridodam i jedan aneks.
Gladni pozdrav iz Uzica!  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Daily report No.3

Zivot je lep! Navikla sam se totalno!!! Hrana mi vise i ne nedostaje nesto narocito. U stvari, ne, pogresno sam se izrazila, naravno da mi nedostaje, narocito Milka Noissette  Smile ali, najbitnije je da mi se zeludac vise ne uvrce od gladi. Iako je plan bio da izdrzim 3 dana, po svemu sudeci cu produziti i sutra. Vise od toga ne, barem ovaj put.
Inace, fizicki se osecam sasvim OK. Osim ako izuzmemo blagu vrtoglavicu kada naglo ustanem iz lezeceg polozaja, no te me je karakterisalo i ranije. Ketoza je definitivno u toku (ne pitajte kako to znam  Smile). Ono sto me je u pocetku brinulo, to je bilo da li cu imati problema sa snom, posto mi je obicno problem da zaspim praznog stomaka. Medjutim, nikakvih problema nema.
Moji su se polako privikli, iako cim me vide, krenu sa onim "Ooo, Gospode Boze!!!"  Smile No nema veze. Ipak, tesko su podneli moju odluku da eventualno produzim za jos jedan dan... No, videcemo!  Smile
Inace, mala statistika za danas: popijeno 2.6 litara vode i 0.6 litara caja.  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
 Smile Smile Smile

Cestitke..na volji,a i izdrzljivosti... Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung e730
Da podvuchemo crtu...  Smile

Daily report #4!

Eto... josh neka 2 sata me dele od zavrshetka mog prvog posta. Kako se osecam? Vrlo dobro. Ako izuzmemo fakat da svakih 30 minuta idem u WC (kako ne bih ishla, u poslednja 4 dana sam popila vishe vode i chaja nego u zadnjih mesec dana). A kada smo vec kod WCa, evo malog iznenadjenja... Stolica je manje-vishe normalna!  Smile Shto defitinitvno ide u prilog tvrdnji da svako od nas u sebi nosi gomilu, da izvinite na izrazu, shita koji nikako da izbaci.  Smile Makes you wonder, don't you think?

Inache, osecam se zaista dobro. Nema gladi, nema vrtoglavice, nema muchnine... Svakako da tu ima i psiholoshkog efekta, da ne kazem placeboa, ali primetila sam da su mi se u zadnja dva dana povukle 2 bubuljice koje sam imala na licu... Jes' da su bile male, ali su iritirale.  Smile U svakom slucaju, jutros ih vishe nije bilo.  Smile

Od neprijatnih stvari i deshavanja, jedino shto bih mogla da izdvojim je povremen bol u crevima, kao grchevi, ali blagi; a nekih 30 minuta je bila prisutna i blaga glavobolja. Ali, kako rekoshe, sve je to ochekivano.

Znachi... to je to. Sutra ponovo pochinjem da klopam... Iskreno, ne znam kako cu to da izvedem, osecam da mi se zeludac totalno shrinkovao...  Smile Sokovi, supice, voce... A u sredu sebe chastim Milkom, pa kud' pukne!  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
svaka cast Ainhoa, svaka cast...vatreno krstenje je super  proslo  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.