Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 74 75 77 78 ... 188
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poslednji film koji ste pogledali Vol. 5  (Pročitano 249327 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
avengresi najgluplji film do sad...
Za razliku od onog Ruskog plagijata "Zastitnici" jebali su kevu. Chekamo Ruse da naprave kvalitetne filmove koji kidaju po bioskopima. Smiley

ja kao neko koji je za rusiju vezan kao i za zimbambve kazem da je ruski plagijat jebo kevu vecini marvelovih avendzers gluposti
druga je stvar sto su ljudi generalno debili i ovce pa ih je lako popaliti na holivod kobojagi hitove
recimo licno cu uvek pre odgledati pobesnelog maksa ili taksi ili sedam samuraja ili zelenu milju ili jebenog dzon meklejna kako se po 98. put vere uz oblakoder nego nesto iz sage avendzersa jer su sve do jedan film za jedno gledanje,odgledas,zaboravis,pitas se koji ti je kurac to trebalo i teras dalje

elem tema
lutajuca zemlja
iznenadjujuce al u opste nije lose ima po kuji trenutak ala emir kusturica al se da preziveti i opet mislim da je jebana keva po pitanju filmova sa slicnom tematikom u holivudu u zadnje vreme

al to je moje skromno misljenje jebiga ipak treba verovati placenim kriticarima da je crni panter i kraj igre nesto nevidjeno u kinematografiji
Propast je pocela sa ratovima zvezda pre 40 godina. Tada je valjda neko skapirao da su tinejdzeri najcesci posetioci bioskopa pa su polako poceli da se okrecu debilarijama a sebe povremeno tapsu po ledjima dodeljivanjem oskara za umetnikovanje i teme o problemima svih vrsta manjina
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
avengresi najgluplji film do sad...
Za razliku od onog Ruskog plagijata "Zastitnici" jebali su kevu. Chekamo Ruse da naprave kvalitetne filmove koji kidaju po bioskopima. Smiley

ja kao neko koji je za rusiju vezan kao i za zimbambve kazem da je ruski plagijat jebo kevu vecini marvelovih avendzers gluposti
druga je stvar sto su ljudi generalno debili i ovce pa ih je lako popaliti na holivod kobojagi hitove
recimo licno cu uvek pre odgledati pobesnelog maksa ili taksi ili sedam samuraja ili zelenu milju ili jebenog dzon meklejna kako se po 98. put vere uz oblakoder nego nesto iz sage avendzersa jer su sve do jedan film za jedno gledanje,odgledas,zaboravis,pitas se koji ti je kurac to trebalo i teras dalje

elem tema
lutajuca zemlja
iznenadjujuce al u opste nije lose ima po kuji trenutak ala emir kusturica al se da preziveti i opet mislim da je jebana keva po pitanju filmova sa slicnom tematikom u holivudu u zadnje vreme

al to je moje skromno misljenje jebiga ipak treba verovati placenim kriticarima da je crni panter i kraj igre nesto nevidjeno u kinematografiji
Pobesneli Max je remek delo, i bio je van svog vremena. isto tako ovaj noviji Max je bio dobar, tako da je bilo osvezenje da nesto nisu upropastili.  Ali to je razlika u kvalitetu, jer kao Gospodar Prstenova, u Fury Road je bilo ulozeno mnogo truda i posvecenost detaljima, i naravno da je bilo CG-ja, ali daleko manje od onoga sto je popularno danas. Taksi je isto dobar, i drugi deo nije bilo los, sve posle je krsina. Snatch, Dve Chadjave Dvocevke, Smoking Aces, Alien, Aliens 2, The Thing, Terminator 2... ima tu dobrih starih i novih filmova. 

Avengersi su stekli popularnost i medju klincima i starijom publikom, jer su ti matorci danas nekad bili klinci koji su chitali stripove, a ulozena je ogromna kolicina novca za marketing i sve ostalo, tako da ako nisi u tom fazonu onda mora da je nesto pogresno sa tobom.  Od cele te jebene sage, jedino Chuvari Galaksije, K. Murica: Winter Soldier i mozda jos jedan film je bio gledljiv, sve ostalo je smor.

Black Panther je bio i ostao krsina, ali mora niggers da se namire da bi bili happy. Sad postoji i ta fora da se menjaju istoriju, pa na primer uce decu da su Rimljani bili crnci, Ahil, i ne znam tamo neke fore, znaci na nivou Deretic elementa, ali sta ces.

The Girl in the Spider Web 7/10, i to na jedvite jade. Kompetentna postava, ali nedevoljno dobro izvedeno. Chekam Svedsku verziju.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
vi ste kultura odrasla na komiks...

to je roba pre svega za americko trziste...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
ja te super heroje i nesmatram strip junacima
za mene su strip junaci zagor,teks,mister no i ta druzina
super heroji su mi vise za filmove i igre i crtane filmove al ono ako je nesto reklamirano do iznemoglosti i dalje ne zanci da je dobro al ko sto rekoh veliku vecinu covecanstva cine ovce tako da ono sta da se radi
pre neki dan listam na imdb moje filmove sa ocenama i za mnoge se nove uhvatim u fazonu jebote pa ja sam ovo gledao al nemam pojma o cemu se radi
al zato u pola noci da me probude bilo sta iz T2 znam ili gunisa ili indijane starog ili jebenog komandosa,smrtonosno oruzije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
vi ste kultura odrasla na komiks...

to je roba pre svega za americko trziste...


Kao sto je Ruska za Rusko, Nemacka za Nemacko, Turska za Tursko itd, osim toga sto kultura ne zna granice, pa u slucaju koji Fredi navodi, Blek Stena, Zagor, Tin Tin, Talicni Tom I slicni prelaze granice i na primer nalaze mesto u Srbiji, jer ni jedan od tih stripova nije Srpski.

ja te super heroje i nesmatram strip junacima
za mene su strip junaci zagor,teks,mister no i ta druzina
super heroji su mi vise za filmove i igre i crtane filmove al ono ako je nesto reklamirano do iznemoglosti i dalje ne zanci da je dobro al ko sto rekoh veliku vecinu covecanstva cine ovce tako da ono sta da se radi
pre neki dan listam na imdb moje filmove sa ocenama i za mnoge se nove uhvatim u fazonu jebote pa ja sam ovo gledao al nemam pojma o cemu se radi
al zato u pola noci da me probude bilo sta iz T2 znam ili gunisa ili indijane starog ili jebenog komandosa,smrtonosno oruzije...
Eh, to su stripovi koji sa sobom nose dubinu i kulturu, osobe koje su to radile su znale sta rade, i mi smo takva kultura koja je u tome pronasla stvari sa kojima moze da se poistoveti i da uziva u njima. Ja dan danas mogu bilo koji od starih stripova da otvorim i da uzivam ponovo. Doduse chitao sam i Americke, i oni imaju posebno mesto, vecinom za klince, pa onda i za one malo starije, dok stripivi sa naseg podneblja su vecinom za malo zrelije chitaoce.

Sto se starih filmova tice, slazem se, jer pre CGI-a i sranja, bila je vaznija prica ako ne gluma (Stalone, Svarceneger, Zan Klod itd) i svaki od njih je imao nesto. Krvavi Sport mogu da gledam i dan danas i da se ne smorim, za razliku od na primer bilo kojeg filma koji je izasao u novije vreme, mada ima par izuzetaka.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sve je dobro, dok ne krene loše

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1313
Zastava Požarevac
mob
Sony XPERIA L1
The Cottage (2008)
Nije rđav...
IP sačuvana
social share
"...semeni, semeni, slani pečeni, sport za zubi, melem za creva."
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 555
mob
SonyEricsson k700i
Odgledao Matrix 5ti put za ovih 20ak godina.... Svaki put sve losiji utisak, mislim da vise necu gledati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 205
 The Hustle (maj 2019. комедија)-Anne Hathaway, Rebel Wilson, Alex Sharp

Холивуд тренутно фура агенду агресивном феминизма. Оно, у склопу новог свјетског сатанистичког поретка, "жене су јаке, жене су једине способне, жене не требају да буду мајке и супруге, већ ратнице и лезбејке". Зато су поред бесмислених филмова типа Лара Крофт, Алита и Капетаница Марвел, одлучили да у свим великим франшизама мушке глумце замијене женски. Тако смо добили бесмислене chick flick филмове Mad Max Fury Road, Star wars, Oceans 8, Ghoustbussters, итд, сви одреда баш лоши. На ред је дошла и комедија о преварантима из 1988. године-Dirty Rotten Scoundrels. Иначе, јако добар филм. Он је претворен у овогодишњу комедију Hustle (Преваранткиње). Шта рећи? У овом филму не функционише апсолутно ништа, ни сценарио, ни режија, ни зелено платно, ни нагласак Ен Хетавеј... Прескочити. Коначна оцјена 2/10.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
vi ste kultura odrasla na komiks...

to je roba pre svega za americko trziste...


Kao sto je Ruska za Rusko, Nemacka za Nemacko, Turska za Tursko itd, osim toga sto kultura ne zna granice, pa u slucaju koji Fredi navodi, Blek Stena, Zagor, Tin Tin, Talicni Tom I slicni prelaze granice i na primer nalaze mesto u Srbiji, jer ni jedan od tih stripova nije Srpski.

ja te super heroje i nesmatram strip junacima
za mene su strip junaci zagor,teks,mister no i ta druzina
super heroji su mi vise za filmove i igre i crtane filmove al ono ako je nesto reklamirano do iznemoglosti i dalje ne zanci da je dobro al ko sto rekoh veliku vecinu covecanstva cine ovce tako da ono sta da se radi
pre neki dan listam na imdb moje filmove sa ocenama i za mnoge se nove uhvatim u fazonu jebote pa ja sam ovo gledao al nemam pojma o cemu se radi
al zato u pola noci da me probude bilo sta iz T2 znam ili gunisa ili indijane starog ili jebenog komandosa,smrtonosno oruzije...
Eh, to su stripovi koji sa sobom nose dubinu i kulturu, osobe koje su to radile su znale sta rade, i mi smo takva kultura koja je u tome pronasla stvari sa kojima moze da se poistoveti i da uziva u njima. Ja dan danas mogu bilo koji od starih stripova da otvorim i da uzivam ponovo. Doduse chitao sam i Americke, i oni imaju posebno mesto, vecinom za klince, pa onda i za one malo starije, dok stripivi sa naseg podneblja su vecinom za malo zrelije chitaoce.

Sto se starih filmova tice, slazem se, jer pre CGI-a i sranja, bila je vaznija prica ako ne gluma (Stalone, Svarceneger, Zan Klod itd) i svaki od njih je imao nesto. Krvavi Sport mogu da gledam i dan danas i da se ne smorim, za razliku od na primer bilo kojeg filma koji je izasao u novije vreme, mada ima par izuzetaka.


nece biti nece biti...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava

Kako je propao rokenrol (1989)   6/10
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 74 75 77 78 ... 188
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.