Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22 24 25 ... 187
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poslednji film koji ste pogledali Vol. 5  (Pročitano 247616 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
mob
LG Frizider
zbog čega ti je super legao? kraj ne može biti jadniji i otrcaniji,kao hehe ostavićemo nedovršeno i nedorečeno jer je sad tako moderno..tera na razmišljanje oh..bljuc

Sta je nedovrseno? Sta si ocekivao da ti dovrse?

Da ne spojlujem sad bezveze, film se zavrsava bas onako kako treba. Njihova odluka je je totalno nebitna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
Ma Lady bird je budalaština,svake godine ubace tako nekakav ženski "indy" film,
plus ničim izazvana nominacija za režiju

Јебена политичка коректност... па и овај Црни Пантер сада је гарантовано крш, али обори све рекорде јер су црнци. Још када сам видео да има нека серија Троја где је Ахил црнац...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
kako shta brt,pa da vidimo dal je onaj silovo,a ako nije on ko je,te da li ce ga oni dvoje ubiti na kraju itd

nzm kako ljudima moze da ne smeta tolika prenedovrshenost,msm to je glavni ako ne i jedini razlog shto sam gledo ovaj film i shto se uopshte gledaju vaki filmovi,sigurno ne gledam da bih gledao jebene debilne white trash amere kako izbacuju ljude kroz prozor i izlaze na sastance s midgetima i slicne gluposti
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
mob
LG Frizider
Pa ne zna se ko je silovao. Si ocekivao neki rasplet u vezi toga? Ponavljam film nije o silovanju i o ubistvu....

Koga boli kurac da l ce da ga rascerece ili ne, poenta filma nije sami zlocin. Smile
« Poslednja izmena: 21. Feb 2018, 16:10:35 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
 jesam mislio u pocetku dok nisam znao da je ovo obicna hipster "edgy" krshina

a shta je poenta ili ne je subjektivno
da pogadjam,hehe nije poenta u tome ko je koga ubio nego u dijalozima,karakterizaciji,ambijentu..
kakva karakterizacija i slicno jbt,likovi ne mogu biti nerealisticniji i debilniji,menjaju se iz korena u minuta u minut..tipa ona glavna raspala kravetina prvo mrzi muzha u hejtuju se medjusobno itd (shto je opravdano i razumljivo jer ju je tuko u proslosti),da bi mu potom poklonila flasu sampanjca il cega vec HAHA koj kurac :S al bash forsiranp urade tu scenu,da kao bude "nepredvidivo",da mi pomislimo prvo kako ce da zvekne medjutim oh gle cuda..ona ispada bigger man..i poklanja flasu njenu i njegovoj jebacici i zeli im sve najbolje i da pazi na nju..oh kak preljepo..shmrc..
dalje,onaj mucenik shto ga je sem rokvel ubio od batina te zavrsio u bolnici zbog njega,kada se i rokvel nadje u slicnoj situaciji on mu..on mu svejedno poda limunade oh prelepooo!! i ima jos vrv kolko oces forsiranja nerealnih bigger man klishea

pa onaj prepateticni iritantni holier than thou monolog kepeca..pa mozda i najpateticniji i nebulozniji deo u citavom filmu,suicide letter vudij harelson..oh radim ovo zbog tebe i dece voljena..da se pre svega ona ne bi traumirala..da me ne gledaju kako povracam tri meseca..daleko bolje je da me nadju sa prosviranom glavom iza shtale..to ih nimalo nece istraumirati..odlazim sada bella..ciao bella..ti si bila moj raj oh..

uzas-uzas

nerealisticno pateticno hipstersko "edgy" kvaziintelektualno baljezganje i govno od filma
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 334
Zastava
jesam mislio u pocetku dok nisam znao da je ovo obicna hipster "edgy" krshina

a shta je poenta ili ne je subjektivno
da pogadjam,hehe nije poenta u tome ko je koga ubio nego u dijalozima,karakterizaciji,ambijentu..
kakva karakterizacija i slicno jbt,likovi ne mogu biti nerealisticniji i debilniji,menjaju se iz korena u minuta u minut..tipa ona glavna raspala kravetina prvo mrzi muzha u hejtuju se medjusobno itd (shto je opravdano i razumljivo jer ju je tuko u proslosti),da bi mu potom poklonila flasu sampanjca il cega vec HAHA koj kurac :S al bash forsiranp urade tu scenu,da kao bude "nepredvidivo",da mi pomislimo prvo kako ce da zvekne medjutim oh gle cuda..ona ispada bigger man..i poklanja flasu njenu i njegovoj jebacici i zeli im sve najbolje i da pazi na nju..oh kak preljepo..shmrc..
dalje,onaj mucenik shto ga je sem rokvel ubio od batina te zavrsio u bolnici zbog njega,kada se i rokvel nadje u slicnoj situaciji on mu..on mu svejedno poda limunade oh prelepooo!! i ima jos vrv kolko oces forsiranja nerealnih bigger man klishea

pa onaj prepateticni iritantni holier than thou monolog kepeca..pa mozda i najpateticniji i nebulozniji deo u citavom filmu,suicide letter vudij harelson..oh radim ovo zbog tebe i dece voljena..da se pre svega ona ne bi traumirala..da me ne gledaju kako povracam tri meseca..daleko bolje je da me nadju sa prosviranom glavom iza shtale..to ih nimalo nece istraumirati..odlazim sada bella..ciao bella..ti si bila moj raj oh..

uzas-uzas

nerealisticno pateticno hipstersko "edgy" kvaziintelektualno baljezganje i govno od filma
Smiley  genijalno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
mob
LG Frizider
jesam mislio u pocetku dok nisam znao da je ovo obicna hipster "edgy" krshina

a shta je poenta ili ne je subjektivno
da pogadjam,hehe nije poenta u tome ko je koga ubio nego u dijalozima,karakterizaciji,ambijentu..
kakva karakterizacija i slicno jbt,likovi ne mogu biti nerealisticniji i debilniji,menjaju se iz korena u minuta u minut..tipa ona glavna raspala kravetina prvo mrzi muzha u hejtuju se medjusobno itd (shto je opravdano i razumljivo jer ju je tuko u proslosti),da bi mu potom poklonila flasu sampanjca il cega vec HAHA koj kurac :S al bash forsiranp urade tu scenu,da kao bude "nepredvidivo",da mi pomislimo prvo kako ce da zvekne medjutim oh gle cuda..ona ispada bigger man..i poklanja flasu njenu i njegovoj jebacici i zeli im sve najbolje i da pazi na nju..oh kak preljepo..shmrc..
dalje,onaj mucenik shto ga je sem rokvel ubio od batina te zavrsio u bolnici zbog njega,kada se i rokvel nadje u slicnoj situaciji on mu..on mu svejedno poda limunade oh prelepooo!! i ima jos vrv kolko oces forsiranja nerealnih bigger man klishea

pa onaj prepateticni iritantni holier than thou monolog kepeca..pa mozda i najpateticniji i nebulozniji deo u citavom filmu,suicide letter vudij harelson..oh radim ovo zbog tebe i dece voljena..da se pre svega ona ne bi traumirala..da me ne gledaju kako povracam tri meseca..daleko bolje je da me nadju sa prosviranom glavom iza shtale..to ih nimalo nece istraumirati..odlazim sada bella..ciao bella..ti si bila moj raj oh..

uzas-uzas

nerealisticno pateticno hipstersko "edgy" kvaziintelektualno baljezganje i govno od filma

Ne znam sta bih ti rekao, ne svidja ti se i to je OK. Kompleksiniji su malo likovi pa te to verovatno buni....
Film nije crime, nije jebeni triler, nego eto neka drama umotana u trilerski kostim.

Al film je odlican. I nikad nije crno belo u zivotu i nikad neko nije 100% kriv i zao.
Ja sam mislio da ti to razumes.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
nisu uopshte kompleksni no kontradiktorni

naravno da razumem i shvatam da je to "poenta" il bar jedna od,ali su je mogli mnoogo bolje i nepateticnije realizovati,ovako je ispalo skoro ko crtani
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
City by the sea (2002)

North country (2005)

Dvije drame, druga mnogo kvalitetnija

IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15451
Zastava Dorcol
mob
Apple iPhone 7
The shape of water (2017)

Hmmm.... sta znam... veoma interesantan film medjutim ima dosta rupa i nerealnosti, mada s obzirom da je u kategoriji fantasy to mu i ne zameram... ali neke rupe apsolutno da...

misljenja sam da su glumci izdominirali, a posebno burazer Majkl Senon, koji baj d vej ne znam kako nema oskara jos uvek...

dosta je film nedorecen, od pocetka do kraja a posebno mi je zasmetao kraj koji su definitivno mogli bolje da odrade...

od mene 6/10

okej film, ali mogao da bude mnogo mnogo bolji... posebno s obzirom na scenario koji je bas dobar (ukoliko nije plagijat... tuzili ih neki  Smile  )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22 24 25 ... 187
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.