Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 299 300 302 303 ... 929
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poslednji film koji ste pogledali  (Pročitano 697110 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.65
mob
Ericsson jeste
slažem se,reservoir dogs je genijalan  film,jedan od mojih omiljenih... madsen ftw Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Fast and the furious 4 9/10
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5634
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple 
Lucky.You[2007]-7/10
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
The Deer Hunter,dobar film.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
You think? Meni su oni 2 najuticajnija rezisera svih vremena. Leone je u nekim aspektima uticai i na jednog Kubricka, sto je i sam priznao. Za Kurosawu ne vredi trositi reci, covek je legenda u svakom smislu, i po pitanju scenarija i po pitanju rezije. Ofc, valja pomenuti i Hitchcocka, koji je bio guide za 90% rezisera horror/thriller zanra u vremenu posle njega. Verovatno najunderrated reziser svih vremena. Leone je u mnogo cemu uticao na Tarantina i Richiea, a oni mu dodju dvojica od jako malo dobrih rezisera danas. Kod Richiea mogu uvek da prepoznam Leoneov uticaj, dok je sam Tarantino inspirisan mnogim reziserima.

Ajde mi sad reci kako je to Leone uticao na Ritchija ???? Čovek je jedan od najoriginalnijih reditelja u svakom smislu. One njegove kombinacije mnogih dogadjaja u različitim vremenima u samo jednoj sceni, su nešto najoriginalnije i najsavršenije što sam video na filmu kad je režija u pitanju. Ne sećam se da je iko radio tako nešto. U RocknRolla posebno dominiraju takve scene. Dve Čađave, Sneč i RR, navedi mi jedan Leoneov film ili bilo čiji da je sličan po režiji.


Poslednji sam gledao Planet Terror...bolesno dobar film
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Scener ur ett aktenskap 10/10
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
http://www.firstshowing.net/2008/10/08/toronto-interview-rocknrollas-mastermind-guy-ritchie/ . Evo i sam Ritchie je priznao. Mislio sam na sistem stvaranja likova koji Richie nije ukrao, vec je jednostavno uvideo Leoneovu genijalnost u tom segmentu i jednostavno mu je to uslo u rutinu, a kao sto vidis iz njegovog intervjua, sam je svestan cinjenice da ga je Leone inspirisao. To da je Richie medju najkreativnijim reziserima danasnjice, to stoji, samo sam morao da skrenem paznju na Leoneov uticaj na njega. Da je sreca da vise rezisera danas Leonea kopira u njegovim genijalnim segmentima.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
http://www.firstshowing.net/2008/10/08/toronto-interview-rocknrollas-mastermind-guy-ritchie/ . Evo i sam Ritchie je priznao. Mislio sam na sistem stvaranja likova koji Richie nije ukrao, vec je jednostavno uvideo Leoneovu genijalnost u tom segmentu i jednostavno mu je to uslo u rutinu, a kao sto vidis iz njegovog intervjua, sam je svestan cinjenice da ga je Leone inspirisao. To da je Richie medju najkreativnijim reziserima danasnjice, to stoji, samo sam morao da skrenem paznju na Leoneov uticaj na njega. Da je sreca da vise rezisera danas Leonea kopira u njegovim genijalnim segmentima.

Sistem stvaranja likova ? To je deo scenario a ne režije, jel da? Kako god, kad je režija u pitanju Leone i Ritchie nemaju nikakvih sličnosti. A on je odgovorio na pitanje How about films that have inspired any part of your life?. Naravno da njegovi filmovi utiču na svakoga ko ih odgleda ali to nema veze sa Ričijevom  režijom.

Na kraju krajeva i Leone i Kurosava kao u bilo koji reditelj ili osoba na svetu su inspirisani nečim.
« Poslednja izmena: 12. Maj 2009, 13:58:24 od insideman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Naravno da jesu, nisam to porek'o, ali je stepen njihove inovativnosti u svetu filma ogroman. Guy Ritchie je kao i Leone screenwriter vecine svojih filmova. Likovi u mnogo cemu cine film, ne? O tom uticaju sam pre svega govorio,  to je ono sto uvek mogu da prepoznam kad gledam Ritchieve filmove i drago mi je sto je neko pametno iskoristio Leoneovo nasledje. To sto ga je Leone inspirisao ne umanjuje njegovu vrednost, kao ni vrednost onoga sto je on uneo i svet filma, to nigde nisam rek'o. I sam sam veliki fan Ritchiea. Kad bi vecina rezisera i pisaca danas ucila od legendi tog zanata i pametno koristila to, danas ne bismo bili u situaciji u kojoj se nalazimo, u situaciji u kojoj cekamo Tarantina i Richiea da snime filma da bi odgledali dobar film...
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Alcatel One Touch
Mislim da vas dvojca,vec dugo,dugo ne j...te temu 2%,vec polemisete o.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 299 300 302 303 ... 929
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.