Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 232 233 235 236 ... 815
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poslednji film koji ste pogledali ~ Nova Tema  (Pročitano 1054074 puta)
Krajnje beznadezan


Samo polako...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12015
Zastava srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung galaxy s4
Unstoppable          7/10
IP sačuvana
social share
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3722
Zastava Hafnarfjörður, Iceland
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Sagem xg6
IP sačuvana
social share
"Za stolom se vode često razgovori prazni, bledi a teren je pravo mesto da se vidi ko šta vredi." - Dusko Radovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13

The Hurt Locker (2008)  7/10
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
The Wronged Man  (2010)  8/10   http://www.imdb.com/title/tt1390543/
Dobar film po istinitom dogadjaju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Alpha and Omega 4.5/10



http://www.imdb.com/title/tt1213012/

Moze da se gleda, ali...nista posebno nije ovaj film, a u celom filmu, samo 1 smesna scena...Mogli su to mnogo bolje da odrade, ideja za pricu nije losa, ali sve ostalo jeste.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mozes danas, ostavi za sutra...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1207
Zastava Stairway to heaven-Highway to hell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Låt den rätte komma in (Let the Right One In) Neobicna, Svedska, vampirska ljubavna prica... Kome se svideo Bakjwi (Thirst) Chan-wook Park-a, verovatno ce mu se dopasti i ovaj film 8/10
IP sačuvana
social share
De Gustibus Non Est Disputandum


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Truman Show - 7/10

Ладно нисам до сада гледао  Smile
« Poslednja izmena: 26. Dec 2010, 17:20:56 od trstra »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.442
Verovatno veceras odgledam Buried... rece neko da je dobar Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 25. Dec 2010, 13:29:56
  Džuksi me je podsetio (hvala mu na tome što je predložio) na ovu triologiju iz koje sam kao Vasabi gledao samo jedan film.Skinuo sam u međuvremenu sva tri (za zadnja dva malo kasni prevod) i odgledao prvi po redu a to je Red Riding In the Year of Our Lord 1974 (2009).Ovaj film sam doduše već gledao ali nije mi ništa škodilo da to ponovim jer ovaj film svakako to zaslužuje.Baš kao što zaslužuje i prteporuku.Još jednom hvala Džuksiju sa moje strane.

 Smile Probaj da odgledaš i ostala dva dela što prije.  Smile



A Bittersweet Life/Dalkomhan insaeng - 7.5/10



Scena akcije su kvalitetne, gluma dobra, muzika vrlo dobra. Film je jako dobro snimljen, jedino što mu je mana je priča koja je viđena jako puno puta - priča o usponu i padu jedne osobe u mafijaškim krugovima. Glavni lik čini mi se da nema dovoljnu motivaciju za svoja djela, te samim tim i nije nešto definisan, kao i većina likova. Naravno to ne sprječava ovaj film da bude ugodan za gledanja, ali je definitivno imao potencijala da bude nešto više.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
buried



нисам баш толико био одушевљен као неки али је ово ипак сасвим солидан филм...све похвале за рејнолдса ...7/10

easy A



филм као филм је шит али је ема стоун преслатка...2/10

root of all evil



иако сам и сам атеиста сматрам овај документарац одвратним...имамо једног енглеског педерка,професора на оксфорду који се током целог документарца труди да објасни верницима како њихова религија не ваља,да одатле потиче сво зло овог света,бла,бла....е сад...проблем је у следећем а тај проблем се може дефинисати једним питањем: а ко си ти смрдљиви енглески испљувку да некоме намећеш своје теорије? Smile Smile
проблем овог одвратног оксфордског лелемуда је у томе што је он нациста...само је његова истина права и ако неко не верује у то аутоматски је глуп,религиозни фанатик итд...
наравно...оваквих случајева има и код верника...леп пример једног таквог случаја стоји у мом потпису
поента је да прави атеиста не убеђује никога у ништа...немам ја проблем са особама које верују у бога,ђавола,виле,једнороге,супермена,штагод...нека свако верује у оно што хоће...није моје ни било кога другог да некоме натура своје ставове...свако своје бреме носи

у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 232 233 235 236 ... 815
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.