Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:37:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poslednja vest na rts-u  (Pročitano 3236 puta)
20. Apr 2005, 22:31:31
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ovo sam nasao danas i malo se setio kako je sve bilo uzasno u to vreme, pa evo i vama, malo da se potsetite.

Sta mislite o ovome? Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Poslednjih 4 godine razmisljam kako je moguce da se nakon svega nista promenilo nije... bar ne na bolje....
Imao je taj 5. oktobar nekih pozitivnih stvari.. pre svega cinjenica da je narod bio u stanju da se pobuni i skupi.. sa druge strane.. mnogo stvari koje su se desile nisu se smele desiti.. bar ne u jednoj Evropskoj zemlji.. ali to je.. psihologija mase.. dovoljno je da jedna budala zapali sibicu.. sve izgore....
Ceo zivot cekas da nasi dodju na vlast i onda shvatis da nasih nema.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Citat
Ceo zivot cekas da nasi dodju na vlast i onda shvatis da nasih nema.
Lepo receno
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Dobro, slazem se da je tako, mada ja sam vec pricao o tome. Mislim je cinjenica da narod i dalje zivi lose, kao i to da je situacija, narocito u ekonomskom smislu dosta zdravija i ako je i dalje relano gledano losa. Kupovna moc jeste zanemarljivo veca nego pre, ali ipak ako pogledas da je pre plata bila 50 maraka, a sada 200 eu, ne mozes reci da to nije napredak. To je vazno zato sto je to osnovni preduslov da pocnemo dobro da zivimo, jer mi smo siromasna zemlja koja vecinus tvari uvozi, a kada ih uvozi, uvozi ih po trzisnim cenama. Zato to sto je Sloba radio pa je stavljao cene koje su bile mnogo ispod nabavnih nije nigde vodilo odnosno vodilo je upropast kao sto smo i videli jer je neko morao da subvencira tu razliku. Naravno ovo se odnosi samo na neke pretke proizvde kojih je bilo. secate se samo onih redova za ulje i secer, pa nemanja goriva na pumpama, pa svega toga? Svega toga vise nema, sto znaci da ipak nije sve isto kao sto je bilo. Licno vec vise ogdina nisam otisao na odmor, ali posto je Srbima jedino u zivotu vazno da odu na more, pogledajte i to. Kako ste i koliko i sto je jos vaznije gde mogli da odete na more sa svojom platom od 50 maraka? Sa sadasnjih 200 eu situacija nije sjajna, ali vec postoje destinacije poput Bugarske, Turske i tako dalje koji su nam dostupne. Ne znam koliko vas je pokusavalo ranije da izvadi bilo koju vizu? Pre je bila situacija da je bilo gotovo nemoguce dobiti vizu. Sada i ako jos uvek nismo na beloj listi, vizni rezim je puno liberalizovan tako da sada i ako i dalje morate da cekate po nekim redovima, vizu dobijate mnogo lakse.

Drugo, moglo je da bude i puno bolje nego sto je sada da su se neke stvari desile drugacije. Prvo, da nisu ubili Zorana i drugo da je narod malo ozbiljnije shvatio znacaj petog oktobra, odnosno to sto tek sada izgleda shvata, a to je da dok svi ne osete teret tranzicije na svojoj kozi i dok svi ne krenu da vuku iz sve snage, nema nista od boljeg zivota. Narod je shvatio da je samo potrebno skinuti Milosvica i odjednom ce sve procvetati. Milosevic je samo bio prepreka da pocnemo da radimo iz sve snage i nista vise. Ostalo je na nama. Bojim se da smo posle ubistva Zorana usli u jedan mracan period. Ako ste gledali njegove govore mogli ste cuti puno pametnih stvari ukljucujuci i to da je rekao, po cemu se i zove cd, da ako Srbija sada stane, da ce joj biti potrebno deset godina da se ponovo pokrene, kao Rumuniji i Bugarskoj. Mislim da je Srbija posle njega stala i da cemo se boriti mnogo dok je ponovo ne pokrenemo.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
meni situacija nije losa nego ocajna,a pomak zanemarljiv
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ciklo.. kad pogledas da je plata bila 50 maraka a da si ti od tih 50 maraka imao i za hranu i za pice i za ponekad izaci u grad i za kurtone da prostis, a da danas imas 200 i od njih ne mozes ni hleb mleko i komunalije pokriti... dodjes na to da pomak ne postoji.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ma slazem se, jadno je potpuno. Samo hocu da kazem da smo sada realno siromasni, a onda smo bili imaginarno bogati.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne bas.. prvo... plata nikad nije bila oko 250 maraka prosecna, 50 je bila posle inflacije, a to je 7 godina ranije bilo... Drugo... sada je cifra u markama ista ko cifra u eurima.. a sada od plate 50% odmah ode na struju vodu komunalije telefon... ostalo ti pojedu razne vrste poreza na vazduh...
Onda dodjes na to da ti je zemlja sve vise zaduzena, svakih 5 dana ti neki kredit spominju kako su dobili po povoljnim uslovima, ti joj od svoje plate sve vise i vise dajes, sve gore i gore zivis a svi te ubedjuju kako je to prava stvar i pravi put...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
E sad neko je ovde u zemlji Srbiji stvarno lud.Za vreme Ante Markovica plate su bile u mojoj porodici oko 4000 DM.Dosli branioci Srba i Srpskih svetinja plate otisle na 30-50DM.Nisam bio u zemlji u to vreme vratio sam se 93 benzin od 3-4.5 DM voziolo se bez guzve i stresa ali sam video haos po autobuskim stanicama redovi za hleb,mleko itd.Sad odjednom svima bolje tada bilo?Gde su ti ljudi koji su se vozili autobusima nema ih vise?Sada kolima ne mozes da prodjes gradom od guzve pa ko koga zajebava ovde.Ajde objasnite mi to posto je po meni i ova guzva u saobracaju neoborivi dokaz da je sada ipak malo bolje ili ja tripujem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Ante Markovic nikom od zapenusanih fasita nije valjao: Srbima jer je bio Hrvta, Hrvatima jer je bio iz Bosne, Bosancima jer se borio protiv naci(onali)stickih stranaka Muslimana ("Bosnjaka"), Srba i Hrvata u toj zemlji.

Cim na nekoga vicu sve strane koje ga optuzuju za favoritizam prema onoj drugoj strani, ma koliko taj eventualno objektivno ne valja (komunisticki liberla Ante jeste bio daleko od idealnog), ja sam spreman da mu dam u najmanju ruku "benefit od the doubt".

Kao sto rekoh, takav -- daleko od idealnog -- Markovic je --ipak -- bio najbolji koji se dogodio na prostoru od Ohridskog jezera do Istocnog Berlina (u svoje vreme).

Sta nam to govori??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:37:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.151 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.