Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 781 782 784 785 ... 802
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poslednja serija koju ste pogledali  (Pročitano 1078701 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
Kakva je serija Ozark? Pogledao sam prve tri epizode i nesto mi prilicno tesko ide...

Odlicna serija, treca sezona vrhunska! Ne previse brza, ali odlicna karakterizacija likova, njihovi medjusobni odnosi, dobra prica. Nesto slicno kao kod Sopranovih, ili The Sons on Anarchy...Dok probijes sto se kaze, posle se navuces. Gledao sam uporedo poslednji Homeland i Ozark, definitivno mi vise drzala paznju Ozark. Naravno, sve je stvar ukusa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86395
La Casa de Papel   -  Sezona 2    Smile Smile




Nesican se kad sam zadnji put pogleda ovako brzo neku sezonu, za sada mi je top! Vidit cemo kakav ce biti nastavak  Smile
« Poslednja izmena: 14. Maj 2020, 22:18:04 od AleksandarBig »
IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Трећа сезона  The Leftovers... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


in hoc signo vincit

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 564
Zastava
mob
Apple 11
the witcher
IP sačuvana
social share
semper invictus
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Picard... iznenadjujuce dobro, ali ipak... siroti Patrik Stjuart se raspada... tako da 7/10

Tales from the loop... taman sam htela da otkazem Prime video, kad mi ovo iskoci... odgledala u dahu... stari dobri SF... ali bas SF... ne ono superherojsko-spejssatl-amerika-spasava-svet sranje... 9/10
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86395
The Last Dance (2020)   -   10/10

Jedina zamjerka koju iman je ta da u zadnjoj epizodi nisu pokazali nista o Kukocu, doslovno su pokazali jedan jedini sut, a tipa u 5.utakmici finalne serije je dao 30 koseva, uz sut 11/13 i tu utakmicu je dao vise koseva od Jordana i ostalih. A pokazu sve koseve od Kerra koji je dao 11  Smile  U toj zadnjih sezoni bio je treci igrac ekipe, odma iza Jordana i Pepena
Svacam da nije Amerikanac i nije poznat koliko ostali igraci, ali s ovim ga se bas omalovazava....

Ali bez obzira na ovo moje subjektivno misljenje, dokumentarac je jebeno odlican i velika preporuka svima da ga pogledaju!

IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


in hoc signo vincit

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 564
Zastava
mob
Apple 11
casa de papel 4 sezona
IP sačuvana
social share
semper invictus
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
the mandalorian season 1 bezveze  Smile
kakav debil naivni, u svakoj epizodi ga sjebu na predebilan način  Smile

mada baby đoda jeste presladak mamu im manipulatorsku  Smile jel on sin od onog djode iz filmova ili on iz mladosti il šta mu ga dodje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


in hoc signo vincit

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 564
Zastava
mob
Apple 11
the hunters al pacino     dobar pocetak ali los kraj   ocena 8
IP sačuvana
social share
semper invictus
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Wild District iliti po "naski" Distrito Salvaje. Zaplet: ninja gerilac se posle potpisivanja mirovnog sporazuma izmedju drzave, levih i desnih paravojski vraca u Bogotu. Ima nerealnim momenata tj sama premisa da je baja u nekoj levicarskoj paravojsci dobio neki supermocni trening u svemu zivom, al jbga ... to je film tj serija, pa je doza fantazije uvek dozvoljena.  Sam kraj je onako antipolitican u pm, al da ne kvarim vise uzitak onima koji ce ovo gledati. Na seriji je radio i deo ekipe koji je odgovoran za Narcosa, sto se da i primetiti.  2 sezone x10ep (za sada?). Preporuka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 781 782 784 785 ... 802
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.