Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Posle Merkelove, i Kameron protiv multikulturalizma  (Pročitano 6512 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Ne znam kakve su danas, nekad su japanke obučavali da budu umetnice u ljubavi.

Što se ovdašnjih kineskinja tiče, verovali ili ne, video sam jednu jako ljupku.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
Ne znam kakve su danas, nekad su japanke obučavali da budu umetnice u ljubavi.

Što se ovdašnjih kineskinja tiče, verovali ili ne, video sam jednu jako ljupku.
Pa oni imaju tu skolu gejshi. Gde si u Evropi video Japanske prostitutke? Daj bre, ne prljaju se kod njih ni kurve smradom.Japanci su bre visa rasa za sve nas. Pogledaj sta su iz Tokija napravili? Zgrade koje se sme napajaju energijom. Recikliraju 80% bacenog. Treba Nemackoj 30 godina da ih stigne.
Rad i obrazovanje su na prvom mestu kod njih. Disciplina na vrhuncu, a imaju samo jednu Bozju zapovest: cuvanje casti. Kad ukenja stvar, cast je da mu dozvoli da se ubije, jer ako ga drugi ubije, crko je ko skot.
Ne vidis koja se kampanja vodi u Japanu protiv samoubistava?
Secam se kako je Cherchil, stoka kakav je bio, rekao da Japanci neka jedu pesak, nema humanitarne pomoci za njih. Bio je besan, jer su Japanci tretirali Engleze kao i sve druge kao smradove.
Danas Japanci im otvaraju fabrike, gde jedva cekaju da se zaposle. To je od onog peska sto su jeli.
Pogledaj samo koja je veza izmedju ucitelja i ljudi koji su vec davno stasali. Ucitelj prati kako mu se puleni vladaju, jer oseca odgovornost, da ako nesto kiksne nije ga dobro ucio, a Japanac ima ucitelja kao uzor, znaci mu maltene isto sto i otac i majka. To nijedna nacija nema.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
a имају и нинџе ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Alo bre, odosmo na Japanke, a počesmo sas turci u jevropu ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
a имају и нинџе ...  Smile
na aerodromu u Becu, razgovarao sam sa jednom kurvicom, Rumunka, mala rastom, lepa i pomalo nametljiva.
Video sam da drzi neki mobilni sa Azijatskim znacima, nekekve malo drugacijeg dizajna, pa mi je objasnila da radi u Japanu. Prvo sam milio da je kurva, pa posto smo na njenu inicijativu malo slobodnije razgovarali, ona mi kaze zacudjeno: ma neeeeee g-dine, ne bih ja mogla da se jebem sa tako mali qrcima. Nego dobro stojece porodice imaju rejting, kada uzmu Evropljanke da im cuvaju decu.Imaju agencije, moras ispunjavati neke uslove recimo da budes niza rastom, da ne shtrcis tamo. Imala sam cisto 1200 evra za cuvanje dvoje dece, a posla koliko hoces. Mesec dana sam morala na obuku klanjanja i lepog vaspitanja u odnosima sa okolinom.
Eto i to ti je Japan.

Pa za Turke ti je rekao onaj nas ambasador, kako se zvase? Turci nisu vise Turci. Oni su ti ko Srbi i Bugari. Kad ih klepnes po usima budu smerni, kad ih pustis budu divlji. Oni se brzo uklope u zapadnu civilizaciju, ali se slabo odricu svog smrada. Cim ga osete, to im godi.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Mene su Uzbekistanke odusevile jednom na turneji u Spaniji... Lepotica do lepotice, cista egzotika...

Jesi li proverio da li je sovjetska emancipacija dala rezultata u onom najbitnijem segmentu? Smile Smile


A Japanke su tek cudo... Samo sto uz njih naravno ide sav onaj japanski kulturni trip...  Smile

Japanke, kako sam nacuo, u svojoj zemlji i nisu nesto rade da budu sa strancima, iste rase ili ne, nebitno. Smile Drze se sebe i smatraju da su drugaciji, a i bolji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
Posto je rec o multikulturnom drustvu, secam se 70-ih kada je Fiat iz Torina doveo neke Japance na trake.
Kada su Zabari otisli na dorucak, oni su nastavili sami a jedan obavljao dve tri operacije, tako da su nasli trake kako rade. Zabari popizdeli, poludeli, dobili padavicu. Dok su japanci to smatrali kao uslugu. Nisu mogli da se nacude sto se ljute. Onda su trazili da im ne treba godisnji u ugovoru, nego da ce raditi normalno. Onda su Zabari poludeli. Feragosta, pa nemoguce i morao je Anjeli da im raskine ugovore.
E onda su stigli do zakljucka da je u pitanju kulturna nekompatibilnost koja bi dovela do konflikta.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
esi li proverio da li je sovjetska emancipacija dala rezultata u onom najbitnijem segmentu?

Ne znam na sta mislis...  Smile
Ali tamo ima dosta mesovitih brakova izmedju Rusa i Uzbekistanki i obrnuto... Znas koja kombinacija lepote...  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Citat
esi li proverio da li je sovjetska emancipacija dala rezultata u onom najbitnijem segmentu?

Ne znam na sta mislis...  Smile

Mojne se pravis naivan. Smile


Ali tamo ima dosta mesovitih brakova izmedju Rusa i Uzbekistanki i obrnuto... Znas koja kombinacija lepote...  Smile

Zar je tamo ostalo Rusa uopste?

Cuo sam inace da Rusi sebe smatraju drugim svetom tamo, nesto poput Afrikanera u J.A. pa me malo cudi da prica o mesanim brakovima. Doduse ovo sto sam ja cuo vazi konkretno za Kazahstan.


Pogledah inace neke slike i recimo da mi Uzbekinje deluju kao neki prelaz sa Kineskinja (dobrih Kineskinja Smile) na Iranke ili Jermenke.
« Poslednja izmena: 09. Feb 2011, 20:20:27 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Po njihovoj prici ima puno mesanih brakova...
A Ruski je bukvalno drugi jezik... Sta znam... Ali jesu lepe... Neka mesavina cudna...  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.