Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:43:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poslanik SRS štiti sina narkomana!  (Pročitano 6450 puta)
27. Nov 2008, 21:33:04
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Naprednjaci optužuju Jadranka Vukovića da koristi poziciju u Skupštini da bahatog sina Nikolu zaštiti od policije i narko-dilera

Član SNS-a Dejan Vujisić tvrdi za Press da funkcioner radikala Jadranko Vuković koristi poziciju republičkog poslanika i člana skupštinskog Odbora za bezbednost kako bi „sina narkomana" Nikolu zaštitio od policije!

Vujisić otkriva da je upravo Nikola Vuković bio učesnik prošlogodišnje tuče na splavu „Marinero", o kojoj je juče pričao Aleksandar Vučić. Prema Vujisićevim rečima, mlađi Vuković je tada dobio batine od zemunskih narko-dilera, pošto im je ostao dužan za drogu.

Droga na veresiju

Kao razlog zašto je rešio baš sada da progovori, Dejan Vujisić navodi da više nije mogao da izdrži optužbe koje je Jadranko Vuković izrekao na njegov račun i račun Aleksandra Vučića.

- Vuković je mene u Skupštini Srbije optužio da sam pretio nekim ljudima, čak i njemu, da sam kriminalac Aleksandra Vučića, da kidnapujem ljude i da ih odvodim u kuću Aleksandrovih roditelja koja se nalazi u Jajincima... Naravno da sve to nije tačno. A ja sam sina tog istog Vukovića nekoliko puta odbranio od narko-dilera u Zemunu, koji su ga jurili za pare. Jadranko Vuković mene naziva kriminalcem i mafijašem, a njegov sin je upravo to - kaže Vujisić za Press.

On dodaje da u SRS-u „svi znaju da je Nikola Vuković narkoman i da uzima drogu na veresiju".

- Mlađi Vuković se ponaša kao da mu niko ništa ne može jer mu je tata poslanik u Skupštini i član Odbora za bezbednost. Na njega je prošle godine ispred novobeogradskog kafića „Kontakt" pucao Kristijan Kukolj, koji je sada u zatvoru, a letos je na splavu „Marinero" dobio batine od nekih narko-dilera. A Jadranko Vuković je upravo mene lično molio da nekako pokušam da zaštitim njegovog sina od svih tih batinanja - priča Vujisić.

On dodaje da i sam Jadranko Vuković, koristeći svoje funkcije, pokušava da štiti sina, čak i od policije.

- Pre nekoliko dana Nikola je parkirao automobil nasred ulice u Zemunu. Zakrčio je saobraćaj, a policija ga je posle 15 minuta pronašla u obližnjoj radnji. Kada su ušli unutra i pitali ga da li je auto njegov, on je rekao da jeste i drčno ih pitao šta hoće?! Čak je došla i Interventna, i pošto je pomerio auto, policija ga je pretresla. A nešto kasnije tog dana njegov otac je izašao za skupštinsku govornicu i optužio Vučića da je urgirao u policiji da Interventna brigada maltretira njegovog sina Nikolu - objašnjava Vujisić.

Dužan 5.000 evra

On tvrdi i da je Jadranku Vukoviću pomagao čak i finansijski, i da mu poslanik SRS-a i dalje duguje pare.

- Bili smo dobri prijatelji. Najpre sam mu pre nekoliko godina prodao svoj „fijat bravo", za neke vrlo male pare. Iako je pare trebalo da mi da u ratama u naredne tri godine, ipak mi je ostao dužan. Pre dve godine pozajmio sam mu sedam hiljada evra, a potom još dve. I danas mi je dužan oko pet hiljada evra - priča Vujisić.

Vuković: Vujisić zelenaš, tužiću i Vučića

Poslanik Jadranko Vuković kaže za Press da će podneti tužbe protiv Dejana Vujisića i Aleksandra Vučića zbog laži o njemu i njegovoj porodici.

- Vujisić je klasičan zelenaš, daje pare na kamatu! Znam da su mnogi uzimali od njega, a ja vam odgovorno tvrdim da nikada nisam uzeo ni dinar, a ni taj auto o kojem taj nesrećnik priča. A ako se dokaže da je moj sin korisnik ili diler droge, ja ću se istog trenutka povući iz politike. To sa mojim Nikolom lično mi „pakuje" Vučić, jer je on dobar prijatelj sa izvesnim Branislavom Jankovićem, koji je zbog sumnjivih poslova sa Vujisićem dobio premeštaj iz Interventne brigade. Taj Branislav i dalje ima propusnicu MUP-a, pa on i Vujisić idu okolo po Zemunu i maltretiraju ljude, među kojima je i moj sin - kaže Vuković.


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia E
cim sam video naslov znao sam da je neko od SNS-ovaca lansirao ovu pricu mada sam ja sumnjao na hot lips-a moram priznati!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Mislim da je ova tema glupa jako !
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Ovo ne samo da je glupo,nego i zadire u privatnu sferu nekih osoba a da uopste nije predoceno:"da li je Otac mozda krsio zakon kako bi Sina izvadio iz neke neprilike".
Znaci nije.
Ako nije krsio zakon,proglasavam ovaj topic offo-m.
Neka ga onaj ko ga je postavio sam izbrise,on je merodavan.
Hvala
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
I tako... oni se valjaju u kaljuzi, a mi to moramo da gledamo..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Не мораш да гледаш, окрени главу.. осим наравно уколико волиш да посматраш   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Qtek 小米
Што волим кад модератори спамују форум, ништа лепше. Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Што волим кад модератори спамују форум, ништа лепше. Smile


A da je u naslovu ime neke druge stranke umesto SRS, verovatno ne bi bio spam. Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
sramota!
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Што волим кад модератори спамују форум, ништа лепше. Smile


A da je u naslovu ime neke druge stranke umesto SRS, verovatno ne bi bio spam. Smile

Kada se spominje veza oca i sina u primeru Boris Tadic i Ljuba, tada se brisu postovi i zatvaraju teme, kada se spominje Jeremic sa ocem direktorom NIS-a pod Slobom, dobija se i ban, kao i pozderci bese.  Smile
« Poslednja izmena: 28. Nov 2008, 21:16:14 od Promaseni »
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:43:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.