Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poslanik pokazuje kako da mrtav pijan uparkiras u Skupstinu  (Pročitano 9505 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat
Zar mislite da ce ovaj lik koga zovu Zoki zumbul, inace Verkov i Tadicev covek, da bude sakncionisan? Smile
Pa zar ovo nisu demokrate , ovako cemo u Evropu  Smile
EU establisment je pijan od fasizma>kamere su terorizam,ako cekas nekog uvece>mozda si terorista,ako stojis ispred drzavne institucije cekiraju te i trkeljaju,na aerodromu u slobodoljubivoj USA kerovi te njuskaju pogotovo ako dolazis iz Srbije..Orvelovski establisment trazi od gradjana da prijave svaku sumnjivu osobu dok se u isto vreme SVIMA citaju mailovi.........


 Mrzi me vise,ima jos...Tako je divno biti clan sveta jelte... Ako neces demokratiju ona ce ti doci,bombama..

Hocu da kazem..Ovakvi poslanici bi bili prebijeni ko macke u pravicnoj konyervativnoj drzavi. Kad pogledam sada,bolje i konzervativna nego liberalna drzava gde se sve regulise yakonima umesto nepisanim pravilima i moralnim vrednostima kao nekad.Dozvolili smo da nam prljavi zapad odredjuje kako cemo da zivimo.
  Ali eto,liberalno uredjenje dozvoljava svakoj STOKI da radi sta joj se cefne. Ideja zapada.Kad je ovo bilo ovde za vreme Tita? Pa to bi pljustli ukori i haos bi bio. Sta se ovo desav...Pa ovo je gore nego za vreme Slobe  Smiley 1
  Sahranice nas sve im milo i mrtvo i zivo...
 
« Poslednja izmena: 23. Maj 2010, 00:20:44 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Nisam nikada sumnjao u tebe , vidilo se da imaš kapacitet samo si bio malo skrenuo s puta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Srbiji treba Betmen a ne policija i sudovi  Smile
Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Што би Шкорпи рекао ... тор, жица а за теже случајеве оџак  Smile

А иначе ово се све десило пре годину дана или тако нешто ... и као ''покренут је прекршајни поступак''  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Што би Шкорпи рекао ... тор, жица а за теже случајеве оџак  Smile

А иначе ово се све десило пре годину дана или тако нешто ... и као ''покренут је прекршајни поступак''  Smile
Auuu,sto kasne nasi mediji  Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
не касне медији ... до свега овога је дошло јер је лик тек сад окачио клип на јутјубету ... медији су само мало детаљније обрадили причу
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Bahati vozač čeka kaznu za više prekršaja
Jovičić: Vozio sam pijan i pod sedativima
Branka Kuljanin | 25. 05. 2010. - 00:02h | Foto: N. Raus | Komentara: 138

Kragujevac - Kragujevački biznismen Zoran Jovičić, akter snimka na „Jutjubu“ koji je poslednjih dana uzburkao javnost, napravio je pijan više saobraćajnih prekršaja ispred Skupštine Srbije 16. oktobra prošle godine. Saobraćajna policija je utvrdila da je imao 1,98 promila alkohola u krvi i protiv njega je podneta prekršajna prijava, saopštio je juče MUP.

Kako se navodi, Jovičić je prekršaje „sitroenom C5“ kragujevačkih registracija napravio 2009. godine, što znači da će biti kažnjen po starom zakonu o bezbednosti na putevima.

Na snimku koji je pre nekoliko dana postavljen na portalu „Jutjub“ vidi se kako Jovičić vozi u kontrasmeru u jednoj od najprometnijih beogradskih ulica, gde ga je zaustavio policajac, a zatim je vozač neprilagođenom brzinom prešao preko platoa Skupštine. Ispred ulaza umalo se nije prevrnuo na stepenicama, nakon čega je uspeo da se parkira.
 
- Istina je da sam automobilom izašao iz tunela i krenuo prema malom parkingu kod Skupštine Srbije. Tu i vozač sa mnogo većim iskustvom lako pogreši, a kamoli ja, koji sam, priznajem, bio pod dejstvom alkohola, ali i sedativa. Policajac mi je prišao i rekao: „Čoveče, voziš u pogrešnom smeru!“ Nisam mu nudio mito, zbunio sam se, okrenuo vozilo i krenuo preko stepeništa. Video sam i ljude na stepeništu i pokušao da ih izbegnem. Zato mi je i jedan točak visio u vazduhu. Priznajem, pogrešio sam i to ću pošteno i da platim, ali ovoliku medijsku hajku ne razumem - kaže Zoran Jovičić , vlasnik „Telefonkomerca“, za „Blic“.

Posle incidenta, saobraćajna policija je sačekala Jovičića, koji se vratio sa poslovnog sastanka, podvrgla ga alko-testu i utvrdila da ima 1,98 promila u krvi. Policija je sačinila zapisnik, napisala prekršajnu prijavu i oduzela mu vozačku dozvolu, koja mu je sutradan vraćena.

- Od oktobra, kada se incident dogodio, na moju adresu nije stigao nikakav poziv od suda niti novčana kazna.

Priznajem, pogrešio sam i vozio sam pod uticajem alkohola i sedativa, koje sam uzimao jer sam bio pod stresom zbog toga što su mi se za tri meseca ubila tri prijatelja, a samo mesec dana ranije ubio mi se najbolji prijatelj. Sedeo sam s njim samo koji minut pre tragedije, a kasnije sam ga lično identifikovao. Od tada sam posećivao psihijatra i po preporuci lekara pio lekove - tvrdi Jovičić.

On ističe da je pre vratolomne vožnje bio na sastanku gde je trebalo da se okončaju poslovi vredni 30.000 evra, a koje vode četiri godine.

- Nisam nikad pravio slične incidente, a nisam nikad imao ni saobraćajni udes. Vozim već 32 godine i za to vreme možda me je policija zaustavila zbog nevezivanja pojasa ili prekoračenja brzine - ističe vlasnik „Telefonkomerca“ iz Kragujevca.

Zoran Jovičić je, inače, i predsednik Unije izvođača radova u pristupnim mrežama za telekomunikacije.

- Ovim poslom počeo sam da se bavim 1993. godine i od tada imam firmu i jedini funkcioneri u toj firmi jesmo moja žena i ja. Sinovi mi studiraju, a od nekadašnjih 40 sad imam samo 13 radnika - kaže Jovičić.

 
I prijatelj se čudio
Nakon objavljivanja snimka zovu me prijatelji i poznanici. Čak i moj bivši cimer, koga nisam video pune 32 godine i koji sada živi u Londonu, javio se i pita šta je ovo na internetu i šta mi se dogodilo - kaže Jovičić.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Tog oktobra 2009 temperatura u beogradu je bila 10 stepeni. Tako da ne pije vodu policiski zapisnik, vozac je bio komotno obucen i primetno je vedro vreme-relativno.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Таквих бахатих главоња имаш у свакој мјесној заједници а камо ли у неком градићу или граду.
Лик има неких парица,ку*вицу којој плаћа гасоњеру,солидан буџет и мисли да је ухватио бога за
моода.
Морал је спао на дно дна,наслијеђен из времена гдје се цијенила функција а не домаћин и рад и
тренутно спада у домен српске традиције без тенденције да опадне јер су и полиција и власт
склони силеџијском понашању док на жваљава уста трубе о некаквим људским вриједностима.
Предпостављам да је тај одгој доњео из куће,односно да кад пије умишља да је најјачи,најјљепши и
најјбољи је*ач док је у стварном животу миш сакривен у јазбини од локалних мангупа. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Alcatel 
Srbiji treba Betmen a ne policija i sudovi  Smile
 Smile

Srbija je trenutno poligon za super Hika. Smile
« Poslednja izmena: 26. Maj 2010, 12:46:20 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.