Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:16:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poslanicima poziv za rat!  (Pročitano 8489 puta)
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
kad bi ovo bilo istina, bio bi to veliki momenat budjenja srpskog naroda, ali vidjecemo...  

zalosni su pojedini komentari na ovaj tekst, uzimaju nam trecinu teritorije a mi ko stoka cutimo i pasemo na ovim livada koje nam jos nisu pritisli cadorima... kad sarkozi provodi reforme u francuskoj narod drzavu blokira protestima, ali  kod nas dok probiju neki oblici ponasanja treba vremena...

zato je bitno da mi jos ucimo u skolama kako smo se junacki pobunili 1939. protiv saveza sa njemcima, samo niko ne spominje da su nas britanski tajni agenti podstakli na proteste (neki ce reci navukli nas ko budale), jer kakvi smo s nama moze svaka budala raditi sta hoce npr tadic, kostunica i ekipa...

normalno sad nema ko da nas nas pokrene, sami smo nesposobni, pa zato pasimo dragi sunarodnici
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Citat
On nije želeo da kaže ko rukovodi samozvanom gardom jer se taj čovek nalazi na poternici Haškog tribunala, ali je rekao da političko krilo te organizacije predstavlja Željko Vasiljević - poslanik Pokreta veterana Srbija na listi Socijalističke partije Srbije.
  Smile
 Pa ovo je stvarno da poludiš!Ovo samo da izadje čovek na ulicu i da vrišti u kakvoj ludnici živimo!
« Poslednja izmena: 21. Nov 2007, 21:58:32 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Motorola V3i
Citat
"može da raketira Prištinu sa 80 kilometara"

Sto bre da raketiraju Pristinu kada oni smatraju da je Kosovo i dalje Srbija? Hoce da raketiraju i Sabac?  Smile
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
Citat
"može da raketira Prištinu sa 80 kilometara"

Sto bre da raketiraju Pristinu kada oni smatraju da je Kosovo i dalje Srbija? Hoce da raketiraju i Sabac?  Smile

nece, za razliku od nekih oni imaju razvijenu nacionalnu svijest...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 98
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
O cemu ti pricas Junace ........ o kakvim cadorima ti pricas ? Pomesao si mi ti 1389 godinu i fasizam vidim ja ! Sta ti znas o britanskim agentima ? Ajde ne lupaj gluposti ! Vi radikali ste veliki junaci ! A pogotovu vi srbi preko Drine ....... kad ste bezali preko nje i setkali se po Beogradu moji rodjaci Sumadinci su ginuli braneci vasa ognjista ! Mrs bre !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2595
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Ljudi, mojne da k.njate ... ima da ratujemo sa svima, cisto da pokazemo ko je najgluplji ... ja mislim da je rat jedini izlaz u ovom trenutku. Branimo (onim sto je najdragocenije-zivotom) bedu, da bi bili jos veca beda ... to samo u Srbiji ima logike  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Bella ciao

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 6200
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Postoj jedan rat koji se zove nartalitet. E tu bitku ilil rat mi gubimo. Polako umiremo i nemamo više snage nizašta. Dajte više sexa i dece eto odmah snage za sve.





Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Život je lep.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 416
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Samsung 
O cemu ti pricas Junace ........ o kakvim cadorima ti pricas ? Pomesao si mi ti 1389 godinu i fasizam vidim ja ! Sta ti znas o britanskim agentima ? Ajde ne lupaj gluposti ! Vi radikali ste veliki junaci ! A pogotovu vi srbi preko Drine ....... kad ste bezali preko nje i setkali se po Beogradu moji rodjaci Sumadinci su ginuli braneci vasa ognjista ! Mrs bre !

Ne vuci me za jezik da ne idemo u off koga ste vi branili tako ste i odbranili...  Smile Ne pričaj takve gluposti jer smo zbog toga ovde gdje jesmo
IP sačuvana
social share
Sledimo duh naših predaka... 1389 

Kosovo je srce Srbije
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 98
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ti si kao neki advokat? Nisam ja poceo da lupam gluposti..... to se obrati zemljaku !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Poslanici dobili pozivnice da ratuju za Kosovo i Metohiju
Jočić: Garda neće destabilizovati Srbiju



Ministar policije Dragan Jočić izjavio je danas da samozvana Garda svetog cara Lazara neće destabilizovati Srbiju i da policija nema informacije da je ta grupacija opasna.

"Policija nema informacije o tome da je ta grupacija opasna", rekao je Jočić novinarima u Skupštini Srbije i istakao da ni u kom slučaju neće dozvoliti bilo kome da napravi neki incident koji bi skupo koštao Srbiju.
Upitan da li će policija dozvoliti skup koji "garda" najavljuje za 28. novembar na administartivnoj granici sa Kosovom i Metohijom, Jočić je istakao da "oni neće destablizovati Srbiju".

Skoro sve stranke u parlamentu negativno su reagovale na današnji poziv "garde" poslanicima za rat za odbranu Kosova i Metohije i ocenile da država treba jedinstvo da nastupa prema Kosmetu.
Demokratska stranka (DS) smatra da "grada" može biti opasna samo ukoliko ih neko drugi shvati ozbiljno, što može da ima posledice po Srbiju. Šef poslaničke grupe DS Nada Kolundžija je novinarima rekla da ta organizacija može da izazove posledice po Srbiju zbog sadašnjeg veoma osetljivog trenutka i zato što je svaka takva inicijativa i zveckanje oružjem u ovom trenutku loša poruka.

Poslanik Demokratske stranke Srbije (DSS) Zoran Šami je ocenio da je njegov lični stav da "garda" "radi loš posao po državu".
"Ne znam ko ih instrumentalizuje i plaća, ali to sto rade nije dobro za Srbiju", naglasio je Šami.

Poslanik Srpske radikalne stranke Dragan Todorović je rekao da nije video poziv, ali je pozvao sve da, kada je u pitanju Kosovo i Metohija, ne polaze od pojedinačnih činova.
"Takvi činovi nam neće doneti ništa dobro zato što ćemo napraviti više kolona, a Srbija treba da nastupa isključivo u jednoj koloni koju treba da predvodi oficijelna država, predsednik i vlada", kazao je Todorović.
Prema njegovom mišljenju, svi treba da stanu iza države i svi njeni zvaničnici moraju da idu samo u jednom pravcu - da nema nezavisnosti Kosova i Metohije.

Komandant samozvane Garde svetog cara Lazara Hadži Andrej Milić predao je ranije danas na pisarnici Skupštine Srbije pozivnice poslanicima za rat za odbranu Kosova i Metohije i pristupnice toj organizaciji.
Milić je novinarima ispred Skupštine Srbije rekao da ne očekuje da će se neko od poslanika odazvati pozivu za odbranu Kosova, ali je dodao da je organizacija na čijem je čelu želela da o svojim namerama obavesti vlast i srpsku Patrijaršiju.

Milić je najavio da će se 28. novembra nenaoružani pripadnici samozvane garde okupiti na administrativnom prelazu sa Kosovom kod Merdara gde će osnovati, kako se izrazio, "svoj štab". On je ponovio poziv srpskoj vojsci i policiji da se vrati na Kosovo i Metohiju i zaštiti preostalo srpsko stanovništvo i odbacio optužbe da je organizacija koju predstavlja paravojna formacija.

Prema njegovim rečima, garda ima "najmanje 5.000 pripadnika u svakoj opštini u Srbiji" i raspolaže naoružanjem koje, kako je rekao, "može da raketira Prištinu sa 80 kilometara".
On nije želeo da kaže ko rukovodi samozvanom gardom jer se taj čovek nalazi na poternici Haškog tribunala, ali je rekao da političko krilo te organizacije predstavlja Željko Vasiljević - poslanik Pokreta veterana Srbije na listi Socijalističke partije Srbije.

Blic   Autor: Tanjug - Beta | 21.11.2007 - 17:18
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:16:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.