Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Посета Медведева Београду: Догађај политичког ризика  (Pročitano 7986 puta)
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Citat
ali cekaj, pa neko je dao njima i podrsku - aliji milosevicu i tudjmanu - glasaci, gradjani pre svega. ali nase javno mnenje je bilo antizapadno u vremenu kada su se vodili ratovi i ocekivala se pomoc od rusa a ne od amera. i LDP ima podrsku amera pa nemaju toliko glasova kao sloba u svoje vreme

sto se tice kninske krajine milosevic je prvo podrzavao tu pricu a onda izasao iz nje, ali necu sada o tome, to je druga tema

o izborima tokom 90-ih i ne bih da komentarisem,koliko je bilo legalni demokratski al ajde...a i vec sam ti objasnio po psotupku zabe kako su na vlast doslu tudjman,milosevic......normalno sloba obeao pojacanje za knin,a kad je trbealo da poslje on se izvukao uvukao ljude samo u vecu bedu,mislis da on nije znao za posledice pada knina?i da vojska nije mogla da intervenise?al i to sto kazes to je druga tema....

Citat
pa eto ti spora sa bugarima, ja napisao sta je bilo 1877, naravno necemo se sada ovde baviti celom istorijom od dva veka. ne razumem sta hoces da kazes time, da necemo vise politiku "ko tebe kamenom ti njega hlebom"? na ciju politiku mislis?
mislio sam na to da mi nije jasno zasto su nas rusi izradili.....mada po meni tu je radila para..
"ko tebe kamenom ti njega hlebom" mislim na sva ponizavanja od strane sveta koja dozivljavamo poslednjih 20 godina...USA nas bombardovala a mi sad saradjujemo,zemlje EU priznale kosvo mi saradjujemo...postoje zemlje koje nas otvoreno ponizavaju a mi jurimo za njima....

Citat
pa cekaj mi smo usli u rat sa amerima i sta si ocekivao!?!? mislim ako sa nekim krenes u rat - pa to snosi i odredjene posledice

ameri nam pomazu i dan danas finansijski, pa sta mislim otkud posle petog oktobra struja, a prethodne zime svi sedeli u mraku? naravno da to oni cine iz interesa, ali uzmi prvi svetski rat, kada je bilo amerikanaca koji su umirali od raznih bolesti dok su po srbiji lecili ljude a svi dosli da pomognu, samo sto niko danas o tome ne prica jer nije "popularno"

ameri pomazu?i pomazu dokle god im se neki dupelizci iz vlade budu uvlacili...pomazu oko cepanja srbije,a da li su platili ratnu odstetu za 99'?unistili nam zemlju pobili 2000 civila,milica rakic devojcica od 3 godine koleteralna steta,moja sestra se rodila 99 27 marta tri dana od pocetka bombardovanja,posle 10 dana pala raketa u dvoriste bolnice,nestala struja umalo da umre,posel toga radi bezbednsoti poslana kuci...ma ne budi smesan,koliko smo samo ponizenja pretpeli od ambasadora usa u beogradu?koliko poniznjea samo od gospodina majka polta?pa sedeli smo u mraku zbog istih amerikanaca jer su nam zadali sankcije....sedeli smo u mraku jer su prethodno ameru napravili udar na nasu ekonomiju i totalno destabilizovali zemlju....pomogli su nam u WW1 jer su rusi ucenili saveznike ulaskom u ratu....a da se podsetimo ww2 kad su bombardovali nemce koji su se povlacili preko srbije iz grcke,pa tad je vas jug psoebno strado....a da ne zaboravimo i to da su nas bombardovali an uskrs.....nisi upravu sto se tice usa Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 


 Smile
« Poslednja izmena: 05. Okt 2009, 23:29:20 od producnenad »
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
o izborima tokom 90-ih i ne bih da komentarisem,koliko je bilo legalni demokratski al ajde...a i vec sam ti objasnio po psotupku zabe kako su na vlast doslu tudjman,milosevic......

sloba je tada imao veliku podrsku, gotovo plebiscitarnu, tako da je to to


Citat
"ko tebe kamenom ti njega hlebom" mislim na sva ponizavanja od strane sveta koja dozivljavamo poslednjih 20 godina...USA nas bombardovala a mi sad saradjujemo,zemlje EU priznale kosvo mi saradjujemo...postoje zemlje koje nas otvoreno ponizavaju a mi jurimo za njima....

a ne bih rekao da je nasa politika bila takva, jer nismo mi nikog "hlebom". ti zaboravljas da smo pokrenuli vise ratova i napravili silne zlocine. e sada trazimo da svi to zaborave, ali se takve stvari ne zaboravljaju lako. ne mozes ti da trazis od amerike kosovo a da svaki dan u novinama pises kako su u americi silovatelji, bolesnici, masoni, kako je njihova politika kurvanjska. a to ne samo da su govorili mnogi gradjani, nego to recimo govore nikola koljevic i dobrica cosic u telefonskom razgovoru. i kada stvaras takvu atmosferu 20 godina onda je normalno da ovde ljudi imaju takav stav - da dolazi neka bolest sa zapada. to je ono cega, na ovakav nacin, nije bilo nikad u nasoj istoriji.
Citat

ameri pomazu?i pomazu dokle god im se neki dupelizci iz vlade budu uvlacili...pomazu oko cepanja srbije,a da li su platili ratnu odstetu za 99'?unistili nam zemlju pobili 2000 civila,milica rakic devojcica od 3 godine koleteralna steta,moja sestra se rodila 99 27 marta tri dana od pocetka bombardovanja,posle 10 dana pala raketa u dvoriste bolnice,nestala struja umalo da umre,posel toga radi bezbednsoti poslana kuci...ma ne budi smesan,koliko smo samo ponizenja pretpeli od ambasadora usa u beogradu?koliko poniznjea samo od gospodina majka polta?pa sedeli smo u mraku zbog istih amerikanaca jer su nam zadali sankcije....sedeli smo u mraku jer su prethodno ameru napravili udar na nasu ekonomiju i totalno destabilizovali zemlju....pomogli su nam u WW1 jer su rusi ucenili saveznike ulaskom u ratu....a da se podsetimo ww2 kad su bombardovali nemce koji su se povlacili preko srbije iz grcke,pa tad je vas jug psoebno strado....a da ne zaboravimo i to da su nas bombardovali an uskrs.....nisi upravu sto se tice usa Smile Smile Smile

ja pricam za ljude koji su dolazili u srbiju iz SAD da bi pomogli i po cenu zivota. to su bili obicni ljudi - amerikanci u prvom svetskom ratu. da ne pricam o tome kako je izgradjena jugoslavija nakon WW2, od cega mislis da je sve izgradjeno? od novca radnicke klase!?!?! i naravno da ce bombardovati nemce, jer ako se secas tada smo i mi ratovali sa nemackom

za ekonomsku krizu i sankcije nisu krivi ameri ni niko drugi nego mi sami. naravno da ce ti zadati sankcije ako vodis rat. naravno da ces imati upropascenu privredu ako finansiras iz svih fondova taj rat a kriminalci ti se slobodno setaju ulicom.

u WW1 su rusi izasli iz rata 1917, a USA su usle i na insistiranje srpske emigracije! tada su se skupljali dobrovoljci da udju u rat i to predstavlja ogromnu prekretnicu u njihovoj politici jer se do tada nacelno nisu mesali u politiku evropljana
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
dragi moj da rusi nisu ucenili zpad,mi bi morali da plivamo do krfa!i kao sto kazes dobrovoljci..nije bilo zvanicno...ako se vec toliko bavis istorijom,de mi reci zasto su nasi se povlacili preko albanije?Zasto narod nije isao preko cg?istrazujem vec dugo uvezi toga,al ne mogu da nadjem....
u ww2 nisu morali USA avioni da nam sruse ono malo zgrada sto nam je ostalo,i drzava je posle izgradjena narodnim rukama,valjda smo dobili odstetu od nemaca...a i dizani su kreidti...amda nije ni yuga bila bankrot...postojali su strani devizni racuni bivsih vlada,koje je komunisticki rezim preuzeo..uzeli smo i velike pare za trst mada to nije za ovu temu....Ako je sloba imao veliku podrsku zasto su ga smenili?ko su bili oni ljudi na demonstracijama protiv milosevica?na anti ratnim demonstracijama?a koje smo mi to osvajacke ratove imali?tj koje smo ratove mi zapocinjali...cini mi se da je zadnji rat koji je srbija zapoclea bio za vreme nemanjica...a koje smo zlocine to napravili?bas me zanima....
Ma niko od amerike i netrazi kosovo,sta ja imam od njih da trazim moju zemlju?kosvoje srbija,da je americko pa da trazim....ne znam ni sta se mesaju...ma ko su oni uopste da nam granice kroje?ako im se vec daje zemlja neka poklone texsas siptarima....''Tudje necu,svoje nedam bre!!!''i sve to sto si rekao za amerikace da psie po novinama,sve po zasluzi!

''ja pricam za ljude koji su dolazili u srbiju iz SAD da bi pomogli i po cenu zivota''
dolazili su ljudi iz juzno africke republike isto pomagali po cenu zivota....

za sankcije nisu krivi ameri?mi krivi?sto su nam dali sankcije mi smo vodili gradjanski rat a ne rat sa amerikom ili nekim njemin saveznikom...sankicje su bile samo jedan gest ka unistavanju yuge.zasto se uopste usa prva umesala u mirovne misije?..a po tvom misljenju vodjenje rata uslovljava sankcije?pa kakve sankcije treba svet da udari USA oni ratuju vise nego srbi,kao da se takmice sa nama Wink


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Samsung 
Nevezano sa temom, ali kad se vec prica o ruskim dobrovoljcima, znam da je dosta njih doslo u Bosnu i na Kosovu. Poznavao sam i jednog Bugarina, koji je ovde dosao '99 i bio je zaduzen za neke od njih, jer je razumeo ruski prilicno.

Sto se rata u Hrvatskoj tice tu ih, koliko sam cuo, nije bilo. Valjda im je rezon bio da nece protiv drugih Slovena, koji su pritom Hriscani.
« Poslednja izmena: 06. Okt 2009, 12:29:37 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy IIs
Sto se rata u Hrvatskoj tice tu ih, koliko sam cuo, nije bilo. Valjda im je rezon bio da nece protiv drugih Slovena, koji su pritom Hriscani.

Ali ih to nije sprecavalo da im prodaju oruzije. Smile
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nevezano sa temom, ali kad se vec prica o ruskim dobrovoljcima, znam da je dosta njih doslo u Bosnu i na Kosovo. Poznavao sam i jednog Bugarina, koji je ovde dosao '99 i bio je zaduzen za neke od njih, jer je razumeo ruski prilicno.

Sto se rata u Hrvatskoj tice tu ih, koliko sam cuo, nije bilo. Valjda im je rezon bio da nece protiv drugih Slovena, koji su pritom Hriscani.
A pazi sad ovo,ja sam negde citao o ruskim dobrovoljcima,ali na strani Hrvatske,kao jbg,Hrvati placaju vise... Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Znaci, pet dana ranije ima da navucem hranu u office i da cekam opsadno stanje...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
2000 godine kad su ovi dosli na vlast
prvo sto su uradili prekinuli su avio liniju beograd-peking i isterali proruske ljude iz drzavnih sluzbi
non stop pricali mi necemo sa rusima i kinezima,oni su ovakvi onakvi,najgore reci
mi evropa,evropske vrednosti dza bu
pljuvali slobu zbog saradnje sa rusima i kinezima
9 godina kasnije ovi se sad slihtaju kinezima i rusima,sad su dobri kad ih evropa odjebala
i posle se pitamo zasto nam rus ne pomaze
pa sto bi nam pomogao kad srpski narod vode ljudi koji su kako vetar duva
danas te pljuju,sutra te mole.onaj seljak zimus palio rusku zastavu jel nije imao plina...
i ocekujemo da nam rusi pomognu
ne trebaju nista da nam pomazu kad smo ovakvi kakvi smo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Sto se rata u Hrvatskoj tice tu ih, koliko sam cuo, nije bilo. Valjda im je rezon bio da nece protiv drugih Slovena, koji su pritom Hriscani.

Ali ih to nije sprecavalo da im prodaju oruzije. Smile

hrvati i muslimani vecinu oruzija kupovali iz srbije...iako se znalo da ce njima ubijati srbe,ipak sve se oko novca okrece.....
sta reci kad su siptari do skora oruzije kupovali u kragujevcu,sad imaju jeftiniji izvor zapad Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.