Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Посета Медведева Београду: Догађај политичког ризика  (Pročitano 7990 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
cuj,rusi su nam pomogli da se otarasimo turaka,da u I svetskom ratu nisu ucenili saveznike nkada ne bi dobili pomoc engleza i rusa....45 oslobodili beograd....90-ih zbog pijandure jelcina nisu zvanicno pomagali,ali setimo se ruskih dobrovoljaca po bosni i hrvatskoj...setimo se i ruskih dobrovoljaca 99'...psotoji sumnja da su rusi tokom rata poslali miloseveic s-300 i da je sa njim oboren nevidljivi...ma skoro uvek su nam pomagali..za razliku od USA koji nam jesu pomogli u ww2 tj bombardovali nas i unistili sve sto nemci nisu Smiley

a po meni najbolje bi bilo da sada postanemo deo ruske federacije,resili bi sve i spoljen i unutrasnje probleme Smile

pa ne bih bas rekao, ako dobro znas istoriju onda znas i za paradoks - da su nam turci pomogli da se oslobodimo turaka  Smile

sto se tice prvog svetskog rata ti znas da je jedan od znacajnih momenata bio taj i sto su ameri usli u rat a i znas na cijoj strani

u svakom slucaju, sto se tice devedesetih od jeljcina niko i nije u sustini trazio pomoc - sam slobodan milosevic je finansirao nekakvu komunisticku stranku u rusiji, a poveo je rat. jedina prava pomoc tokom devedesetih bila bi da su recimo rusi taj rat zaustavili. ruski dobrovoljci koji su dosli tada u BiH i Hrvatsku bolje i da nisu dolazili ako su svi bili kao Limonov koji je gadjao snajperima civile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
znam coveka rusa,koji u ratu 99' izgubio oko na kosovu,dobrovoljac....covek je dobio metak u oko i cudom je preziveo,posel nekog vremena pobeogao je iz bolnice i vatio se na ratiste....isto znam za rusa koji je u bosni ratovao,ziveo jedno vrmre u zgradi moje tetke i za vreme 99' lik je izasao ispredzgrade u dvoriste i sazvao sve stanare,okupilo se raje iz susednih zgrada i izvadio psitolj i rekao da mu oni presude i kazne za to sto njegov narod nije pmogao srbiji,naravno niko nije hteo.....A u ww1 rusi su ucenili savenzike da pomognu srbiju jer inace nece nece dobiti njihovu podrsku u ratu.A sto se tice rata sa turcima,hoces da kazes da nam rusi nisu pomogli??
uvek su nas vadili,samo dal' je bilo otvoreno ili ne,to je pitanje...al manje vise politicari,jer svi znamo da je politika kurva bitno je da je narod uz nas.ujak mi zivi i radi u moskvi pa znam,u slucaju da u nekom sportu igraju rusija-srbija rusi vise navijaju za srbe nego za ruse Smiley..a i tatu je snimila pesmu o yugoslaviji Smiley
« Poslednja izmena: 05. Okt 2009, 21:43:45 od kmilos992 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
Citat
.A sto se tice rata sa turcima,hoces da kazes da nam rusi nisu pomogli??

ne znam na koji rat mislis, ali i tu je svakako bila u pitanju politika, ali ne mozes ti da tvrdis da nam i recimo SAD nisu pomogle, ali niko od toga ne pravi spektakl.

a nisu nam uvek pomogli. evo uzmi 1877 godinu kada je srbija oslobodila vranje, a onda rusi prikljucili tu teritoriju velikoj bugarskoj  Smiley 1

nas iz vranja to i dalje boli!
« Poslednja izmena: 05. Okt 2009, 21:43:10 od klićo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
klićo , pametan si čovek, ali pričaš takve ludorije, da je teško poverovati.rusi da spreče rat u Bosni? Zna se ko je rat počeo Amerika, zna se i koga je zaustavio, Amerika. Onaj majmun, Milošević, je samo naseo, jer se ratom protiv Amerike nije ništa, dobro, moglo postići
« Poslednja izmena: 05. Okt 2009, 21:44:17 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
klićo , pametan si čovek, ali pričaš takve ludorije, da je teško poverovati.rusi da spreče rat u Bosni? Zna se ko je rat počeo Amerika, zna se i koga je zaustavio, Amerika. Onaj majmun, Milošević, je samo naseo, jer se ratom protiv Amerike nije ništa, dobro, moglo postići

pa ja bih voleo da konacno neko objasni kako je to amerika pocela rat? jer jedno je slom komunizma a drugo je rat, propao je komunizam i u cehoslovackoj pa niko nije ratovao. ali sve u svemu, ti si imao toliko ljudi kod nas koji su pozivali na rat. pa da su nasi politicari hteli da ocuvaju jugoslaviju ona bi opstala. necu ja uzeti oruzje u ruke ako mi to kaze amerikanac i da idem da ubijam prvog komsiju zato sto je hrvat
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
po meni velika trojica tj milosevic,alija i franjo  su bili americke marionete i rat je ima oscenario i za to milosevic nije dao podrsku kninskoj krajini...
a sto se tice tog spora sa bugarima to mi nije jasno,ali da rusi nisu zaratili sa turcima ko zna da li bi se i mi ikada oslobodili istih....
ali rusi makar nisu bacali bombe po nama...i mislim da je dosta politike !''Ko tebe kamenom ti njega hlebom''

klico brate pa kad su anm to ameri pomoglii? Smile
mozda tako sto ubise 2000 civila 99'?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
Klićo, rat je podstakla Amerika, kao što je podstakla Hrvate i Slovence da razbucaju Jugoslaviju. Srbija je nasela , umesto da je vlast podgrevala ratnu atmosferu, trebala je insistirati na mirnom razlazu. Ko je napružao Hrvate, Slobodan Miloševič? Klićo ti spadaš u zaluđene. Ima ih zaluđeni za zapad, zaluđeni za Istok, zaluđeni za Srpstvo. Sve što je preterano nije realno, a ti si izuzetno neralan što se tiče Amerike. Amerika vodi pogubnu politiku prema narodima koji joj se ne pokore.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
klićo , pametan si čovek

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
klićo , pametan si čovek, ali pričaš takve ludorije, da je teško poverovati.rusi da spreče rat u Bosni? Zna se ko je rat počeo Amerika, zna se i koga je zaustavio, Amerika. Onaj majmun, Milošević, je samo naseo, jer se ratom protiv Amerike nije ništa, dobro, moglo postići

pa ja bih voleo da konacno neko objasni kako je to amerika pocela rat? jer jedno je slom komunizma a drugo je rat, propao je komunizam i u cehoslovackoj pa niko nije ratovao. ali sve u svemu, ti si imao toliko ljudi kod nas koji su pozivali na rat. pa da su nasi politicari hteli da ocuvaju jugoslaviju ona bi opstala. necu ja uzeti oruzje u ruke ako mi to kaze amerikanac i da idem da ubijam prvog komsiju zato sto je hrvat

evo ja da ti objasnim,USA je otpocela rat preko obavestajnih sluzbi smetala im ej jaka drzava u evropi,da je yuga opstala sad bi se svi vazni poslovi vrteli preko nasih glava...bili bi centar evrope...al to manje vise...bitno je to sto je yuga vojno bila jaka.....no kako je zapravo USA uspela da ubaci loptu mrznje,evo jedan primer,erovatno si za to cuo al ajde....
Uzmes zabu,znas da ona moze da podnese razlicite razlike u temperaturi...e sad kad ubacis zabu u vrelu vodu,ona ce naglo da iskoci,ali ako zabu ubacis u hladnu vodu i vodu polako zagrevas zabino telo ce da se prilagodjava temperaturi i ona se nece buniti,i kad dodje do odrejdene temperature zaba se uspavljuje i mozes vrsiti eksperimente sa njom....e tako ti je i u yugi radjeno,kuvali su kuvali 10 godina od smrti tita pa do odcepljenja slovneije....od toga da popovi vode politku,do podsticanja ustaskog pokreta....pa do memoranduma sanu...itd....sve je to isplanirano....
« Poslednja izmena: 05. Okt 2009, 21:59:42 od kmilos992 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
po meni velika trojica tj milosevic,alija i franjo  su bili americke marionete i rat je ima oscenario i za to milosevic nije dao podrsku kninskoj krajini...

ali cekaj, pa neko je dao njima i podrsku - aliji milosevicu i tudjmanu - glasaci, gradjani pre svega. ali nase javno mnenje je bilo antizapadno u vremenu kada su se vodili ratovi i ocekivala se pomoc od rusa a ne od amera. i LDP ima podrsku amera pa nemaju toliko glasova kao sloba u svoje vreme

sto se tice kninske krajine milosevic je prvo podrzavao tu pricu a onda izasao iz nje, ali necu sada o tome, to je druga tema


Citat
a sto se tice tog spora sa bugarima to mi nije jasno,ali da rusi nisu zaratili sa turcima ko zna da li bi se i mi ikada oslobodili istih....
ali rusi makar nisu bacali bombe po nama...i mislim da je dosta politike !''Ko tebe kamenom ti njega hlebom''

pa eto ti spora sa bugarima, ja napisao sta je bilo 1877, naravno necemo se sada ovde baviti celom istorijom od dva veka. ne razumem sta hoces da kazes time, da necemo vise politiku "ko tebe kamenom ti njega hlebom"? na ciju politiku mislis?

Citat
klico brate pa kad su anm to ameri pomoglii? Smile
mozda tako sto ubise 2000 civila 99'?

pa cekaj mi smo usli u rat sa amerima i sta si ocekivao!?!? mislim ako sa nekim krenes u rat - pa to snosi i odredjene posledice

ameri nam pomazu i dan danas finansijski, pa sta mislim otkud posle petog oktobra struja, a prethodne zime svi sedeli u mraku? naravno da to oni cine iz interesa, ali uzmi prvi svetski rat, kada je bilo amerikanaca koji su umirali od raznih bolesti dok su po srbiji lecili ljude a svi dosli da pomognu, samo sto niko danas o tome ne prica jer nije "popularno"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.