Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Posao za Univerzijadu u Beogradu dato hrvatskoj firmi bez tendera !!!  (Pročitano 5250 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1340
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ravnatelj Univerzijade Siniša Jasnić izjavio je da se izravno pregovaralo s tvrtkom "Prvi maj" iz Pirota i s nekim stranim tvrtkama poput Adidasa, ali da nitko nije dao tako dobru ponudu kao Varteks. Također je kazao da će se odijela šivati sponzorskim, a ne državnim novcem. Mi nismo tvrtka koja dobiva proračunski novac i nismo izravni porezni obveznici, kazao je za B 92.

u na zastavi univerzijade - opterećenko, opterećenko Smile

Ajde bre nisam opterecen koliko ti mislis. I vise sam od toga. KAda vidimono  U     na zastavi odmah se setim nihove lijepe i njenih "sjanih" boraca za domovinu spremne.
Doziveo sam ja i Univerzijadu u Zagrebu pod bratstvom i jednistvom pa se onda naveliko to    U   kao slucajno isticalo u svemu a samo nakon nekoliko godina nema vise bratstva i jednistva.
Cika Sinisa Jasnic veciti studentski sportski funkcioner a ne znam da li se ikada bavio sportom. Dosao decko kada je studirao da malo sedi pored sportista, slikao se za pocetak sa nekoliko njih, avanzovao nesto u studenstskom sportskom komitetu ili kako se vec onda zvala ( 80-tih godina ) ta asocijacija i sada postade prvi covek studentskog sporta.Cudno je kako ga ni SPSP ni DOS nije dirao a sada nemaju potreba -dokazao se kao prava i istinska *upeuvlakacka velicina. Zato i ne nosi pertle da ne bi virile iz necijeg *upeta.
Meni su ove nase ustase gore no njihove, njihovih se moramo paziti uvek a nisam znao da ce nase u pojedinim trenutcima postati gore no njihove.

meni je sve to smiješno, pa imate valjda zakon o javnoj nabavi i valjda znate ko je obveznik a ko nije
ako ste tražili ponude varteksa, prvog maja i adidasa možda ste išli na pozivni natječaj što je isto jedna varijanta javne nabave

meni je smiješno to spominjanje slova u u univerzijadi slična stvar kao i sa končarevim tramvajima kojima je šajba išla u obliku slova u pa ih niste htjeli kupiti

opterećenje, opterećenje

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
snaga udarca mi varira
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Сад ми је јасно зашто не волим групу U2!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1340
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
zbog u-bahn-a i sa njemačkom

kako samo mi hrvati imamo slovo iz abecede koje nas obilježava, zašto srbi nemaju neko slovo?

ili imaju ali 4 c-a?

ako je c srpsko slovo što bi sve mi hrvati trebali ukinuti?
IP sačuvana
social share
snaga udarca mi varira
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Mislim,sta reci...

Zodijak
Pol
Poruke 1852
Zastava [spam]
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Sony 
a sta je U
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ravnatelj Univerzijade Siniša Jasnić izjavio je da se izravno pregovaralo s tvrtkom "Prvi maj" iz Pirota i s nekim stranim tvrtkama poput Adidasa, ali da nitko nije dao tako dobru ponudu kao Varteks. Također je kazao da će se odijela šivati sponzorskim, a ne državnim novcem. Mi nismo tvrtka koja dobiva proračunski novac i nismo izravni porezni obveznici, kazao je za B 92.

 Smile

u na zastavi univerzijade - opterećenko, opterećenko Smile
Мислиш: "Директор Универзијаде Синиша Јаснић изјавио је да се директно преговарао са предузећем 'Први мај' из Пирота и са неким страним фирмама као што је 'Адидас', али да нико није дао тако добру понуду као 'Вартекс'. Такође је рекао да ће се одела шити спонзорским, а не државним новцем. Ми нисмо фирма која добија новац из буџета и нисмо директни порески обвезници, рекао је за Б 92"?

Узгред, сећате ли се шта је значила скраћеница УНИВЕРЗИЈАДА 87 (за млађе посетиоце, одржана је у Загребу)?

Усташки
Народ
Има
Великог
Европског
Ратног
Злочинца
И
Југословенског
Андрију
Доктора
Артуковића

87-огодишњака
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Узгред, сећате ли се шта је значила скраћеница УНИВЕРЗИЈАДА 87 (за млађе посетиоце, одржана је у Загребу)?

Усташки
Народ
Има
Великог
Европског
Ратног
Злочинца
И
Југословенског
Андрију
Доктора
Артуковића

87-огодишњака

JBM im to   U   u svakoj reci. JBM ti nase budale koje ovako rasprodaju ugled Srbije-po svaku cenu U ce se nositi sa sahovnicom - samo oni znaju pravilno da napisu  U !!!!!
A Artukovica su dovezli da sahrane u njihovoj lijepoj        -to mu je bila samrtna zelja a nase komunjarske budaletine -pogotovu iz Srbije- dopremaju ga specijalnim avionom iz Argentine.
JBM mu seme U !
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
LG Nexus 5
[off topic od strane U maloletnika obrisan...]


Nastavite vas krasni off topic u kanti foruma, ako mozete, ako ne, zamolite administratore da vam omoguce to....Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1340
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
svakako i panini i stami spadaju u taj dječiji off

čuj jugoslavenski artuković Smile Smile
IP sačuvana
social share
snaga udarca mi varira
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
stami bez obzira sta vi mislili o njemu prati stvari. Evo jednog teksta koji pokazuje neke moje tvrdnje-opametili se i odmah ogradili od Jasnica- najzad ve ga *o*u*iti jasnic - veciti studentski administrator za sport od komunista do danas.
Uostalom evo vam tekst pa citajte:
============================================================

Nadležni saglasni da je posao sa „Varteksom“ sumnjiv

Budžetska inspekcija kontroliše Univerzijadu


U preduzeće „Univerzijada BG 2009“, zbog načina na koji su napravili aranžman sa „Varteksom“ - kršeći Zakon o javnim nabavkama - na delo stupa budžetska inspekcija, a potpredsednik Vlade Republike Srbije Božidar Đelić kaže da su i bez ovog skandala imali nameru da smene aktuelno rukovodstvo preduzeća „Univerzijada BG 2009“.

Skandal je što je to preduzeće, čiji su osnivači Vlada Republike Srbije i Univerzitetski sportski savez Srbije, posao izrade uniformi, vredan tri miliona evra, poverilo „Varteksu“ tako što nikakvog konkursa nije bilo. Siniša Jasnić kaže da su mu se iz „Varteksa“ sami javili, dostavili ponudu i, uz to, paralelno sponzorstvo u iznosu od 250.000 evra. Tako, uveren je direktor Jasnić, može da se radi i, uveren je da time nije prekršio zakon, jer se, kaže, Zakon o javnim nabavkama na preduzeće „Univerzijada BG 2009“ ne odnosi. Ne odnosi se jer se, kaže, ne finansira iz budžeta.
Direktora Jasnića demantuje i Ministarstvo prosvete i sporta i Ministarstvo finansija i Uprava za javne nabavke. U Ministarstvu prosvete i sporta kažu da je preko Univerzitetskog sportskog saveza ovom preduzeću za poslove pripreme Univerzijade ove godine uplaćeno 260 miliona dinara. Direktor Uprave za javne nabavke Predrag Jovanović za „Blic“ predočava, i da nije bilo te uplate iz budžeta, to preduzeće bi bilo obavezno da za svaku nabavku sprovede proceduru predviđenu ovim zakonom, jer mu je osnivač država. Pod Zakon o javnim nabavkama potpadaju, podseća Jovanović, sva preduzeća koja su u većinskom državnom ili društvenom vlasništvu. Drugi suosnivač preduzeća „Univerzijada BG 2009“ nije, takođe, privatna firma, već Univerzitetski sportski savez Beograda. Reč je, dakle, o društvenoj organizaciji, koja je pod direktnom finansijskom potporom Ministarstva prosvete i sporta.
Zanimljivo je da se na sajtu ovog preduzeća, u koloni partneri, uz „Varteks“ nalazi još desetak firmi i, nejasno je da li su i te firme tu ušle tako što su platile sponzorstvo za dobijanje posla. Taj podatak smo tražili lično od direktora Jasnić, i njegovi saradnici su obećali da će nam odgovor poslati elektronskom poštom. Obećanje je ostalo, naravno, na obećanju.
Više nego zanimljiv je i izvod iz registra preduzeća „Univerzijada BG 2009“. Zvanično, to preduzeće je, barem kako piše na njegovom sajtu, osnovano da bi se bavilo organizovanjem svih poslova oko pripreme Univerzijade. U Agenciji za privredne registre, međutim, u koloni delatnost piše: „spoljnotrgovinski promet i usluge u spoljnotrgovinskom prometu“. U koloni finansijski izveštaj je još zanimljiviji podatak: naveli su da su 2006. imali prihod od 73 miliona dinara, a rashode u iznosu od 110,9 miliona dinara, što znači da su napravili gubitak od 29,7 milion dinara.


Smena izvršnog direktora
Božidar Đelić, potpredsednik Vlade Srbije, izjavio je za „Blic“ da je nakon dolaska nove vlade i preuzimanja vođenja „Univerzijade“, nedavno odlučeno da dođe do nekih kadrovskih promena u organizaciji.
- Ranije smo odlučili da dođe do nekih promena u menadžmentu „Univerzijade“ i promenićemo izvršnog direktora - izjavio je on.
Đelić je rekao i da je Vlada jasno stavila do znanja da se animiraju srpski proizvođači i da oni budu sponzori.
Predsednik Izvršnog komiteta Univerzijade Aleksandar Šoštar izjavio je da priča oko tendera treba da se ispita i da se već jednom sve završi.
- Ministarstvo finansija je reklo da posao nije dobro urađen. Ja nisam stručan, ali smatram da treba sve da se prekontroliše i da se ustanovi o čemu se radi, a to ću zatražiti na sastanku u petak - rekao je Šoštar za „Blic. R.Ž.M.

Autor: S. Vuković | 13.09.2007 - Blic
================================================================
Uf izgubice Varteks posao. Bas mi je zao !!!!!!
« Poslednja izmena: 13. Sep 2007, 10:17:35 od stami4 »
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1340
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
nitko ti ništa ne govori o univerzijadi i o malverzacijama sa uniformama

riječ je o tvojim glupostima što se tiče slova u i artukovića
IP sačuvana
social share
snaga udarca mi varira
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.