IN < - Poruka u boci - >LO
(1/22) > >> :: Odgovori!
Autor: Oblachak :
Da li ste ikada pozeleli da odredjenoj osobi posaljete "romanticnu poruku u boci"? Evo prilike da pokusamo zajedno  



Autor: koma32 :
Lepo je to i romantichno, ali nimalo lako za izvesti. Treba dosta preduslova...
Kao prvo, potrebne su nam dve lichnosti, ili makar jedna (ova shto pishe poruku). Zatim nam je potrebna obostrana ili jednostrana ljubav. Ako sve to postoji, potrebna nam je za pochetak boca.. Sad, da li plastichna, staklena, koje zapremine, boje - nije to lako odabrati... Pa papir. Koji papir? U linije, na kockice, karo papir, bez linija, paus... I ne mozemo poslati prazan papir, zar ne? Znachi treba neshto napisati na njemu... Da bi to uradili, treba neshto adekvatno i smisliti. A za to nam je potreban smisao za pisanje ili plagijatorske sposobnosti da nadjemo i prepishemo neshto shto je neko vec pre nas smislio, pa je upalilo...Zatim to sve treba spakovati, odabrati chep. Nece valjda da udje voda u bocu i da nam pokvari sav trud? Pa nam treba more... Shta da rade ovi na kopnu? Makar neku reku, ali ne neku plitku, pa da se boca nasuche na obalu vec posle nekoliko metara. Neku dublju, brzu. Treba znati krajnje odredishte boce. Shta recimo da ja uradim sve to, pustim bocu u Drinu (ona mi je pred nosem), boca zajedno sa Drinom udje u Savu, pa u Dunav, niko je ne pokupi sve do Crnog Mora i onda mi se javi neka Fata sa Bosfora? Ne, ne... Nije to naivno... 
Autor: Oblachak :
Ih bre komo, pa gde je tu romantika? Zar nikada nisi pozeleo da napises nekome... nesto sto ti je sakriveno u dubini duse?! Nisam ni mislila da ces bukvalno slati poruku u boci  Jednostavno, pusti masti na volju i reci kako bi "zvucala" tvoja poruka, jednostavno je 
Autor: koma32 :
Na toj poruci bi recimo moglo da pishe
"Udjem ti ja jednog dana u "Passage"...) 
Ili
"Ja sam Zlatko i chekam platu duze nego shto se chekao Godo... Ko nadje bocu neka mi poshalje jedno 200, 300 evra. Darujte bez okolishanja..." 
Ili
"Pile moje malo, ako ova boca ikada zavrshi tamo gde bih ja voleo- u tvojim rukama, i ako ikada budesh chitala ovo shto sada pishem razmishljajuci o tebi i svim nekim lepim stvarima koje bih zeleo da podelim sa tobom, znaj da nikada nece biti previshe kasno da mi se javish i da mi budesh sve u mom svemu..."
Autor: Imaginelo :
Secas li se ko sto se ja secam?

Prevaranti, da ljubav ostane veciti maturant, neporazena vremenom.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana