Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poruka - stalno se pojavljuje  (Pročitano 8185 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Imam AVP monitor, ali nije u redu. Kada sam ga pokrenula pisalo je da je zarazen virusom. Onda sam krenula da radim njegov update, ali nije moglo pojavla se poruka: Error querying file info (HTTP):-1
AVP scanner isto trazi update, ali ja ne mogu da uradim jer se pojavljuje isto: Error querying file info (HTTP):-1  Ja sam skenirala sada C:WINDOWS jer je u njemu taj program wcmdmgrl i pokazuje viruses:1  virus bodies: 114 I/O errors: 11
Result
detected: Win32 Parite.b
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Doka sam ovo pisala poceo je da se gasi kompjuter. Pojavila se poruka koja odbrojava vreme do restartovanja kompjutera, uradila sam njen print screen. U toj poruci je pisalo:  
This shutdown was initiated by nt authority\system time before shut down: bilo je 00:00:44 Mesage- The system process C:windows\system32\lass.exe terminated unexpectedly with status code - 1073741819. The system will now shut down and restart.
Uradila sam skeniranje kompjutera programom spy hunter. Kako da obirsem spy software koji je on registrovao. Pokazao je da imam: Fast click, Gator, Hitbox, Media, Money Tree, Ncase, Qksrv, Revenue, Save now, Servedby, specificpop, spylog, Whatzit, Wildtangent, Doubleclick, DyFuCA, ExactSearchBar,Ezula, Mediaplex,SideSearch,Advertising,adserver,All-In-One Telecom, Atdmt, Bfast, bluestreak, Browser Pal, Centrport, Comet Cursor,Cydoor.
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Uf .. pa jel ima neki spy da ga nemaš na kompu .. Smiley Smile njih briši slobodno ..

Opis virusa koji imaš:

W32/Parite-B
Aliases
W32.Pinfi, W32/Pate-B, PE_PARITE.A, W32/Pate.b, W95/Parite.B, Win32.Parite.b
Type
Win32 executable file virus
Detection
Detected  Anti-Virus since November 2001.
Description
Once W32/Parite-B has been executed it will remain in memory, infecting every PE and SCR file on every drive and network share.

The main viral code will be dropped to a randomly named TMP file in the Windows temp directory. The file is 172Kb in size.

Preporučujem ti da preuzmeš sledeći antivirusni softwer ili bar da ga nađeš negde u tvojoj okolini ..

Kaspersky Lab - 5.0.121 personal ..
Instalacija (9.2 mega) je na
www.singi.co.yu/beta/kav5.0.121_personalen.exe

Aktivacioni kljuc (30 dana!) je na
www.singi.co.yu/beta/0006C718.key

Detaljno uputstvo na engleskom u pdf formatu (2.7 mega) je na
www.singi.co.yu/beta/kav5.0_personalen.pdf

To će biti dovoljno za odstranjivanje tvog virusa .. ali povremeno radi update definicija .. problem sa tvojim updateom (mada nisam 100% siguran) je u tome što se promenila update lokacija na serveru .. probaj da skineš kumulativne definicije pa da ih onda instaliraš na komp ..  ftp://downloads-eu1.kaspersky-labs.com/updates_zip/avp0404.zip   (3.7 MB'a)
Probaj ovaj download i sa antivirusnim programom koji imaš instaliran ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Uradila sam sisterm restore. Mislim da ce to da mi pomogne. Obrisala sam onaj progarm wcmdmgrl, tako sto sam ga premestila iz foldera windows, na desktop, jer nije modao da se obrise dok je bio tamo.
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
People actualy use system restore? Smiley
Ja to iskljucim cim instaliram win Smiley
Bolje spreciti nego leciti, system restore nece sigurno resiti te probleme, samo ce ih malo odloziti MOZDA.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Najvise me nervira, kada pocinje da odbrojava do iskljucenja, to se desava dok sam na internetu. Da li ove poruke koje su se pojavljivale do sada znace da treba ponovo da se instalira windows xp?
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nope, to znaci da treba da skines odgovarajuci update i razmislis malo o sredjivanju onoga sto koristis za zastitu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 704
Ne mogu da radim update. Probala sam jos prosle godine i onda je pisalo da moja kopija windowsa xp nije legalna
IP sačuvana
social share
Koji Yup ti koristiš ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
... mislis li da je icija ovde? Smiley
Inace... keyword u recenici je odgovarajuci.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Možeš ti da instaliraš WinXP od 0 ..  ili da odradiš sys restore .. ali ti je to privremeno rešenje .. viruse ćeš i dalje dobijati mail'ovima a rupe u operativnom systemu će i dalje čekati napade sa mreže ..
Potrebno je da instaliraš kumulativne zakrpe za XP .. (SP1) i kritične zakrpe koje su se pojavile posle njega a ima ih dosta ..
Skidanjem sa neta to može da potraje a najbolje rešenje je da potražiš negde u komšiluku te zakrpe na cd'u pa da pozajmiš ..
Instalacija SP1 analizira tvoj registarski broj i ako imaš neki koji je često bio korišćen od strane "loših" ljudi .. odbijaće da se instalira a pritom je potrebno i da pozoveš podršku M$'a ..
E sad oni "loši" ljudi nekako su provalili način da se ipak instalira taj SP1 a da nije potrebno da imaš legalan Windows .. to mu je u edukativne svrhe smišljeni .. valjda .. ali je ipak kažnjivo zakonom .. meni nije to baš najjasnije zašto .. mada to sad i nije pitanje .. procedura je malo komplikovana .. pa kad nabaviš SP1 ti reci pa da nastavimo dalje ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.