Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: On, njegovi, njihov kredit i njegov auto  (Pročitano 9508 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Skoro. Nije to baš tako bilo u početku.  Misliš li da ga nema? Da pretjerujem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.28.10
mob
I-mate 30 Pro
Ma ne...oni su neozbiljni...nemaju oni zelju da pomognu bilo kome...oni se samo sprdaju sa tobom...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Nema veze i da je tako. Ispuhala sam se malo i vidjela tuđa mišljenja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.28.10
mob
I-mate 30 Pro
Nemoj nikoga slusati... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Skoro. Nije to baš tako bilo u početku.  Misliš li da ga nema? Da pretjerujem?

naravno da mislim da preterujes, zato sam na pocetku teme napisala da ti nemas apsolutno nikakav problem vredan pomena, nego mislim da ti je prosto dosadno i da se precenjujes, mislim da si gorda, a ja licno tu osobinu  prezirem.. isto tako mislim da kada se za nesto uhvatis ti ne pustas, dobijes grc u vilici i silujes neki umisljeni ili svakako preduvani problem
 
takodje mislim da ti mislis da si bolja od osoba cije ti ponasanje smeta i mislim da muz ne treba da ti dozvoli da mu saljes majku i oca u iznajmljenu sobu zato sto tebe pogadjaju podkonteksti podkonteksta jer ne mozes da se izboris sa sujetom

cak i sad kad si postigla sta si htela i ugostila ih izvan svog doma kao neke prolaznike na pijaci,  ne postujuci time nikoga a ponajmanje svog supruga, ti si nasla da ponovo analiziras njene reci i da li je bilo skrivenih poruka.. mislim nadji neki hobi, morala bi da se vise bavis realnim stvarima a manje da budes gorda i sujetna

eto ti misljenje kad si ga bas trazila  Smile

ja sam neko ko oprasta ljudima svakakva sranja, ali ne oprastam izmisljene probleme koji traju duze od perioda PMSa..tu sam betonski zid  Smile

nemo se ljutis  Smile
« Poslednja izmena: 26. Apr 2013, 01:29:53 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Gorda, ajme, da me znaš. Smiley Nemam pojma, možda sam i to. Sujetna jesam i znam zapeti. Nisam se nešto  ni ocjenjivala da bi se precijenila. Ne kukam, meni je drago što je ok prošlo. Nisam ih ja poslala tamo. Mislim da je čak bila (i) ideja od dragog. Nije on baš takav papučar. Bilo je to i  zbog prostora i zato jer imamo drugačije ritmove sa spavanjem i buđenjem. Da ti opisujem što sam prošli put doživjela kada su njegovi bili tu - nema smisla. Naravno, jesam preosjetljiva, ali šta bi ti mislila da je među prvim stvarima kada te majka tvog dečka vidi kaže - vi mi ne pašete, da se raspituje za tvoju plaću (zbog kredita) i par dana nakon poroda ti priča kako je neka njegova bivša bila divna i krasna. Ne kažem da je ona to nešto loše mislila, ali volim kad su mi ljudi - jasni. Skrivenih poruka-  aj mi ti dešifriraj šta to znači i šta mene boli đon šta ona misli o nekoj njegovoj bivšoj dok se oporavljam od poroda.
E da, imam mačku doma. Bez obzira na to, odlučili su dovesti psa. Zapravo, nisu ju imali kome ostaviti, jer njegova sestra radi pa da pas ne bude sam doma, a sestru od njegove mame ne zanima čuvanje psa. Naravno da sam to saznala zadnji čas, jer su pretpostavljali da dragi to zna. Nije znao. Rekli smo im i da imamo još mačaka u vrtu. Srećom, kujica je mala i uspjeli smo to nekako organizirati.
E da, kada sam ja dolazila kod njih u apartman na tri dana, smjestili su nas u drugu kuću (kod bratića) jer je ova bila puna. Sve ok. Fora je u tome da smo ga čistili kao budale po vrućini iako je apartman bio više - manje čist. Ne pretjerujem. Njegova stara ima vrlo viskoke standarde čistoće. Svo troje smo dobrano zapeli. Dakle, izašla sam iz auta, rekla mi je da ne pašemo i odveli su me na čišćenje. Ne kukam, smiješno mi je to i nije neki bed. Kada smo odlazila, opet sam čistila kao budala, jer sam htjela ostaviti apartman kako spada. Ipak su nas ugostili.
Ne mislim te vređati, nemoj tako shvatiti, čitala sam te negdje drugdje i postavljaš se malo kao da sve znaš, ali nisi uspjela uhvatiti osećaj osobe koja piše svoj problem. Nisi toliko uhvatila ni moj iako jesam sujetna.
I da, imam većih problema i imala sam većih problema od ovog, ali eto, nije mi se pisalo.
MunkaZe, nisi li se ti postavila iznad mene i mog problema?

« Poslednja izmena: 26. Apr 2013, 16:07:25 od swellidea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
ja sam samo napisala svoj utisak, a misljenje si sama trazila  Smile

nije moj problem sto ljudi nisu navikli da im se govori iskreno pa reaguju tako kao ti sada

a sto se tice toga da li sam u pravu, to mi je potpuno svejedno, i na ovoj temi i na bilo kojoj, ja uglavnom i ne budem u pravu kad su prvi utisci o ljudima u pitanju, ali to me ne sprecava da kazem svoje misljenje, pogotovo kad mi neko trazi komentar

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Znam da sam dobila što sam tražila. Mislim i da jesam navikla na iskreno. Valjda. Pa postavila si se iznad mene i mog "glupog" problema. Gordo. Pa mi je to onako...
Sve ok, dala si mi razmišljati. Znam biti nesigurna. Čak sam i dragog pitala da li sam gorda. Zatim smo morali guglati gorda, jer iako u osnovi znamo značenje, zapravo - ne znamo. Rekao je da nisam. Smile Možda i jesam, a mi nismo dobro shvatili značenje riječi.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.