Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Popularna psihologija: Šta muzički ukus govori o našoj ličnosti  (Pročitano 15748 puta)
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia N70



 sta  znaci  turbo  riba ?   brza ?  na jeziku , u sprintu , gde , kako ?  hajde , pametan si ti  Smile

Pa nadam se da nisi tako brza u nekim drugim stvarima...   Smile Smile

Cuj,Turbo riba je jako sirok pojam i zahteva odredjenu dozu vremena i zivaca... Smile




ne filozofiraj Smile Smile

Nisam ja veci filozof od tebe Mrgy,ne boj se...  Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
zahteva odredjenu dozu vremena i zivaca...

....koje ti  izgleda nemas.. pa za  svaki  pravi kvalitet  covek treba da  pomuci  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia N70
Citat
zahteva odredjenu dozu vremena i zivaca...

....koje ti  izgleda nemas.. pa za  svaki  pravi kvalitet  covek treba da  pomuci  Smile

Imam ja,duso,zivaca za tebe koliko 'oces,ali mi bi ovako mogli do ujutru... Smile

 
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51



 sta  znaci  turbo  riba ?   brza ?  na jeziku , u sprintu , gde , kako ?  hajde , pametan si ti  Smile

Pa nadam se da nisi tako brza u nekim drugim stvarima...   Smile Smile

Cuj,Turbo riba je jako sirok pojam i zahteva odredjenu dozu vremena i zivaca... Smile




ne filozofiraj Smile Smile

Nisam ja veci filozof od tebe Mrgy,ne boj se...  Smile
daj bre...otkaci se od lolane...smaras Smile Smile

neka slusa sta hoce....nije manje vredna osoba ako slusa cecu,seku & co.
ali,ako bi smo uzeli u obzir ove tvoje sto vrte gramofonske ploce....tu bi se svasta nesto moglo iskomentarisati Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
LG 4X HD
Citat
ja poshtujem emocije,ali jeftino neiskreno  pozivanje na emocije kakve neki "umetnici" pokushavaju da prodaju masama su stvarno jedna grozna stvar.

ne pokusavaju - oni to i prodaju i sasvim solidno  unovce , zapravo vise  nego solidno . a posteno zarade svaki svoj dinar . mislim da tu nema nista lose .
naravno , nisu  bas  dobar uzor mladima , tekstovi koji se pevaju na splavovima su jako  povrsni i   asociraju na taj brzi nacin zivota koji niko ne zeli
svojoj  deci .  ja sam  odrasla  na  splavovima , docekala  mnoga jutra  na  dunavu  uz  cecu , daru  i  maru , pa opet  za sebe smatram da  nisam
krenula  losim putem , da  znam razlikujem  pravi kvalitet  od   vestackog . jedino  sto zelim  subotom uvece je da se opustim i zaboravim na  posao
i  pritisak  preko radne nedelje . a  to mi omoguce  ti  glupavi  tekstovi , jbga ...
"ja sam  odrasla  na  splavovima"
eh bre generacijo ne pominji mi to, u'vatice me zal za mlados' .Moze biti i da smo se sretali po splavovima  Smile  secash se onog zgodnog tipa shto te startovao na Lucasu...e to sigurno nisam bio ja  Smile Smile

" jedino  sto zelim  subotom uvece je da se opustim i zaboravim na  posao
i  pritisak  preko radne nedelje . a  to mi omoguce  ti  glupavi  tekstovi , jbga ..."
i ja isto to zelim ali smatram (u stvari znam) da ima boljih nachina da se chovek reshi stresa nakupljenog preko nedelje  Smile  naravno mislim na drugachije muzichke repertoare   Smile ali o ukusima se ne raspravlja,postujem svachiji izbor,jedino mi je malo smeshno kad neko velicha  kvalitet te vrste muzike jer to jednostavno ne stoji.Naravno ja ne govorim o Stanishi Stoshici nego Jeci,Ceci,Dari i Mari
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia N70

neka slusa sta hoce....nije manje vredna osoba ako slusa cecu,seku & co.
ali,ako bi smo uzeli u obzir ove tvoje sto vrte gramofonske ploce....tu bi se svasta nesto moglo iskomentarisati Smile

A ko je rekao da je manje vredna osoba ako slusa narodnjake?  Smile Ne pratis fabulu Mrgy,a to nije lepo...  Smile

Samo se opusti...  Smile

IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
secash se onog zgodnog tipa shto te startovao na Lucasu

ne secam  jer nikada  nisam bila na lukasu  Smile





Citat
jedino mi je malo smeshno kad neko velicha  kvalitet te vrste muzike

ako se ovde misli na mene , ja cu odmah da se ogradim - ne velicam  nikoga i  nista ( osim sebe same  Smile), kazem  da  me  narodnjaci
opustaju i da se najbolje provedem uz njih , ko to  ne  moze  da dokuci , ja ga  kapiram , jer i za mene  postoji  iriitirajuca  vrsta muzike , koja
verovatno  nekoga  opusta i puni mu baterije  za  naredne  zivotne  poduhvate  i zavrzlame .

Citat
.Naravno ja ne govorim o Stanishi Stoshici
ovo sa  stanisom me vec  raznezuje  jer  njegov najveci  hit  je  moja  himna  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
LG 4X HD
Citat
ako se ovde misli na mene , ja cu odmah da se ogradim - ne velicam  nikoga i  nista
nije se odnosilo na tebe  Smile

Citat
ovo sa  stanisom me vec  raznezuje  jer  njegov najveci  hit  je  moja  himna  Smile Smile

Njegov najveci hit je i meni jedna od najomiljenijih  pesama   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 489
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ako se posmatra izolovano - nista

mada recimo mnogo znam dalmatinaca koji se loze na jandrino jato i sl ali to mogu da pripisem  njihovom mentalitetu a to da li si ti dobar vredan lenj sebican duhovit ... ne mogu da odredim na osnovu muzike
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.