Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:35:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Popravni ispit  (Pročitano 8992 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Zavrsio sam 1. razred gimnazije, drustveno jezicki smer.(ustvari ne jos), Nazalost idem na popravni iz matematike. Mnogo mi je zao jer sam stalno bio vrlo-dobar djak. Popravni je 18. avgusta. Poceo sam da vezbam 25. jula, posto drugo polugodje vec znam(ne bas celo), a prvo sad prelazim. Da li je jos neko isao na popravni? Vasa iskustva? Da li ce profesor koji mi je predavao biti na polaganju? Da li je popravni tezak?

Biće tvoj profesor... i još možda 2 ili 3. Oni će se zezati, čitati novine, piti kafu i neće obraćati pažnju na tebe. Nije teško... sem ako ti profesor nije neki ološ. Ako nije, sigurno će ti pomoći da prođeš popravni. Ako polaže matematiku još neko iz tvog odeljenja, polagaće zajedno sa tobom.

Samo se opusti i bez panike Smile
« Poslednja izmena: 07. Avg 2011, 02:11:26 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
nazalost, na popravnom ispitu dodje odredjen broj njih ( i to je nepisano pravilo...nema sanse da svi dodju spremni), a da knjigu otvorilo nije...sa gorim znanjem nego li tokom citave godine.
ukoliko kod nekih mozemo uopste pricati o znanju tokom skolske godine.

ta komisija, koja ce tebi biti tu...e, ta komisija je pojedinacno u ostalim komisijama za ostale odredjene predmete, uglavnom. biva tako.
kombinuju se. recimo, i za polaganje prijemnog, mature...
ne mozes da zamislis sta cuju i vide...a pazi, neki to slusaju i gledaju godinama i godinama i godinama...

ali, tebi koji si se spremao...to ide na ruku, jer ce ti biti lako da zablistas i da se pokazes Smile....

pomazu, ma nema sanse da u grupi tih koji te budu ispitivali, a radices i pismeni...ne bude bila osoba koja ce direktno da ti pomaze.

prosto, zakon vjerovatnoce.

pa, makar ti namjerno okrenula ledja da ti prepises Smile

ja ti ovo ne govorim da shvatis olako polaganje, vec samo da te umirim, jer ne bi valjalo da te pretjerani strah i trema ukoci...pa, ne uspijes da pokazes znanje koje sam sigurna da imas.

ta matematika koju sad ucis i spremas...bice ti dobar osnov za sljedecu godinu, jer se nadovezuje na sljedece gradivo iz iste, pa...ako si dovoljno mudar...sebi od pocetka ne dozvoli da prolazis kroz istu stvar naredne godine.

tako da to polaganje, ne mora i nuzno biti losa stvar toliko, ukoliko ti to ne dozvolis.

nije tacno da se na polaganje ostavljaju iskljucivo ucenici koji se ne vole i koji su se zamjerili tom profesoru Smile

bitno je da to znas. i nemoj ti da se bavis time.

a jednu stvar ti tvrdim...do samog dana pred polaganje popravnog...99% njih...na vas koji polazete...i ne pomisli

Smile
« Poslednja izmena: 07. Avg 2011, 03:17:08 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Citat
nije tacno da se na polaganje ostavljaju iskljucivo ucenici koji se ne vole i koji su se zamjerili tom profesoru

Naravno... mene je ostavila razredna koja živi preko puta mene Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
virio si joj kroz prozor, Tep... Smile

godinama...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
kakav prozor hteo sam kuću da joj zapalim Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
zraci mi i kroz ekran koliko si bio milo i neodoljivo...klince Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
Samsung 
Zavrsio sam 1. razred gimnazije, drustveno jezicki smer.(ustvari ne jos), Nazalost idem na popravni iz matematike. Mnogo mi je zao jer sam stalno bio vrlo-dobar djak. Popravni je 18. avgusta. Poceo sam da vezbam 25. jula, posto drugo polugodje vec znam(ne bas celo), a prvo sad prelazim. Da li je jos neko isao na popravni? Vasa iskustva? Da li ce profesor koji mi je predavao biti na polaganju? Da li je popravni tezak?

Опуштено само... Оставио је мој разредни 30 ђака из 2 одељења у другој години на полагању, сви положили на крају...

Ништа страшно, ја сам релативно касно почео да се спремам, зезао се као и до тада и добих 4 на крају Smile


Углавном у комисији имаш 3 члана( 1 је разредни, остале две особе предају тај предмет(мени се поклопило да разредни предаје предмет) Сад може да се деси да на полагању сви будете заједно, па да ту буде и разредни из других одељења...

Те године кад сам полагао двоје људи из мог одељења су дошли сутрадан (значи ништа нису знали на полагању) и на крају их пустили... Овај један другар је отишао на полагање из матиша, рекао да је имао породичних проблема и пустила га...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
zraci mi i kroz ekran koliko si bio milo i neodoljivo...klince Smile

Toliko mio da sam ostavljan na polaganju i imao keca iz vladanja zbog neopravdanih Smile Smile doduše, teta razredna mi je tada izašla u susret i popravila na dvojku Smile nosila je dnevnik kući iako nije smela po propisima da iznosi iz škole Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
pa, eto...dvojka na sarm Smile

ako to nije ljubav u tvom slucaju...ja stvarno ne znam sta je Smile

o, pa nose oni svasta kuci...svinjske polutke, zimnicu, regres, 13-tu platu, lozu domacu...a od dnevnika se uglavnom i ne odvajaju...pojedini, doduse Smile

kunem ti se, pa ni ulicu ne bi presli, a da ne virnu u isti da vide...mogu li uopste Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
Čime li sam je samo šarmirao Smile

Keva mi je slomila nogu zbog nje kad ju je jurila da je nešto pita Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:35:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.