Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 12:08:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ponovo pretukli srbina u Temerinu  (Pročitano 12482 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
...
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Samsung XYZ1004
Situaciju u Vojvodini zaostrava zaostavstina Slobodana Milosevica i sada demokrata. Situacija "se nagomilava" godinama momce.
A ...bice pohapseni, samo nemojte turati nos u nase poslove.
Cim se ovako nesto napise odmah skocite da srbujete i da se derete kako je sve srpsko i kako se zaostrava situacija , a sve ostale dane u godfini se bavite iskljucivo svojim guzicama i o tome kako smo mi separatisti, provincijalci, izbeglice iz picke materine i ostalo.

Mi cemo u Vojvodini svoje probleme resiti, mi zivimo sa ti Madjarima vec koliko godiuna.
I desavaju se razni incidenti i sa jedne i druge strane.

I zato molicu FO, mi umemo sami da resimo problem, samo se nemojte mesati sa strane jer odosmo u kurac.

Koji to VI, a koji to MI? I koji su to vasi poslovi? I koji smo to MI sa strane?

I nemoj samo ti nista da resavas "seko"...jer ti kad si resavala stvari dobila si nogu u dupe od hrvata i dosla ovde da "vojvodjanises"  (ako mi vec srbujemo  Smile ) i da mi objasnjavas kako je to nesto tvoje-vase u sta "mi" ne trebamo da se mesamo, jer nemamo veze sa tim. Trebala si svo to kurcenje i pljuvanje da zadrzis za tamo odakle  si
pobegla cim su vas nadrkani hrvatski panduri popreko pogledali....pa dosla ovde da glumis vojvodjanku  Smile

Ja zivim u ovoj drzavi od svog rodjenja, i posto je Vojvodina deo te drzave (ma koliko se tebi to ne dopada) i te kako me se tice i jesu moja posla sta se tamo desava....nisi ti dobila iskljucivo pravo da komentarises dogadjaje i resavas probleme, time sto si se naselila u Vojvodini, a jos manje si dobila pravo da odlucujes ko sme, a ko ne sme da se bavi tim problemom.

I jos jednom mozes da primetis, da ni Sloba, ni demokrate, nisu krive za to sto se Madjari i Srbi peglaju, jer je toga bilo oduvek, vec oni koji su to podigli na nacionalni nivo i okarakterisali kao "nacionalnu mrznju" " krsenje ljudskih i manjinskih prava"", a ne ono sto to zaista i jeste - pobile se budale!
I to su radili oni koji zive od toga da laju o necijoj ugrozenosti, i prave probleme tamo gde ih nema...jer za to dobijaju novac!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46928
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Situaciju u Vojvodini zaostrava zaostavstina Slobodana Milosevica i sada demokrata. Situacija "se nagomilava" godinama momce.
A ...bice pohapseni, samo nemojte turati nos u nase poslove.
Cim se ovako nesto napise odmah skocite da srbujete i da se derete kako je sve srpsko i kako se zaostrava situacija , a sve ostale dane u godfini se bavite iskljucivo svojim guzicama i o tome kako smo mi separatisti, provincijalci, izbeglice iz picke materine i ostalo.

Mi cemo u Vojvodini svoje probleme resiti, mi zivimo sa ti Madjarima vec koliko godiuna.
I desavaju se razni incidenti i sa jedne i druge strane.

I zato molicu FO, mi umemo sami da resimo problem, samo se nemojte mesati sa strane jer odosmo u kurac.


Немој да ме погрешно схватиш, али кад човјек ово прочита рекао би да ће вам Мађари послати "шут" карту, уколико и даље наставите да србујете. Односно уколико не нестане политика Милошевића/демократа... Шта год она значила.  Smile
« Poslednja izmena: 27. Sep 2011, 12:52:30 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Previse senzacionalisticki naslov. Ne znamo motive, pa tako je moguce da su se pobili zbog mnogo razloga( pogledao ih popreko, posvadjali se oko tima za koji navijaju, zbog devojke) i nijedan od tih razloga nema nikakve veze sa nacionalnom netrpeljivoscu.

Tuca. Desava se. Malo prave preveliku graju a mozda je prave oko nicega.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
lepo sto se brisu konstatacije sa foruma. ono sto pisu same o sebi nije dozvoljeno da napisu drugi. bravo tim.

zivelo bratstvo i jedinstvo.
« Poslednja izmena: 27. Sep 2011, 14:07:53 od Promaseni »
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Situaciju u Vojvodini zaostrava zaostavstina Slobodana Milosevica i sada demokrata. Situacija "se nagomilava" godinama momce.
A ...bice pohapseni, samo nemojte turati nos u nase poslove.
Cim se ovako nesto napise odmah skocite da srbujete i da se derete kako je sve srpsko i kako se zaostrava situacija , a sve ostale dane u godfini se bavite iskljucivo svojim guzicama i o tome kako smo mi separatisti, provincijalci, izbeglice iz picke materine i ostalo.

Mi cemo u Vojvodini svoje probleme resiti, mi zivimo sa ti Madjarima vec koliko godiuna.
I desavaju se razni incidenti i sa jedne i druge strane.

I zato molicu FO, mi umemo sami da resimo problem, samo se nemojte mesati sa strane jer odosmo u kurac.
Душо, па не живиш у другој држави... И јел ти то ФО нека псовка...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
Kaко рече стриц ''првог повређеног'': ''ово се и пре дешавало...'' а и дешаваће се. Smile

И,да не постоји Војводина, него Северна Србија!!! Smile
« Poslednja izmena: 27. Sep 2011, 16:37:53 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Samsung XYZ1004
Situaciju u Vojvodini zaostrava zaostavstina Slobodana Milosevica i sada demokrata. Situacija "se nagomilava" godinama momce.
A ...bice pohapseni, samo nemojte turati nos u nase poslove.
Cim se ovako nesto napise odmah skocite da srbujete i da se derete kako je sve srpsko i kako se zaostrava situacija , a sve ostale dane u godfini se bavite iskljucivo svojim guzicama i o tome kako smo mi separatisti, provincijalci, izbeglice iz picke materine i ostalo.

Mi cemo u Vojvodini svoje probleme resiti, mi zivimo sa ti Madjarima vec koliko godiuna.
I desavaju se razni incidenti i sa jedne i druge strane.

I zato molicu FO, mi umemo sami da resimo problem, samo se nemojte mesati sa strane jer odosmo u kurac.
Душо, па не живиш у другој држави... И јел ти то ФО нека псовка...

Na "vojvodjanskom jeziku" bi trebalo da znaci Fack Off

Verovatno mu dodjemo uljezi u rodjenoj drzavi, pa trebamo da odjebemo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Само се и ја правим блесав, пошто се она прави Енглез...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Kaко рече стриц ''првог повређеног'': ''ово се и пре дешавало...'' а и дешаваће се. Smile

И,да непостоји Војводина, него Северна Србија!!! Smile

наравно да непостоји
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 12:08:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.