Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:03:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ponos  (Pročitano 7030 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N97
Ponos mozhe nashkoditi ali samo kratkorochno. Mislim da na dugi rok mozhe doneti samo korist.
Zbog ponosa mi je bilo teshko u vishe navrata. Nadjesh se pred raskrshcem i strah te je, ali kad progutash ponos to zna da te jede mrvu po mrvu svaki dan, i onako kurvinski ti narushava kvalitet zhivota. Kad neshto presechesh, barem ostajesh na zdravim temeljima, i imash chist rachun. Uostalom, na shta chovek da se osloni kad emocije nadvladaju razum ? Tad ponos stupa na scenu.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
pogledati citat ispod mog avatara Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Ubijati monstruma svaki dan .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Djevica - Lav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
BlackBerry 8800
ja sam djevica - lav ... i kako god okrenes meni je ponos veci od mene same  Smile
IP sačuvana
social share
Living on my own
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Moras da ga suzbijas redovno inace ce se toliko odomaciti da ce ti bas smetati .
Sta je za tebe ponos?
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Djevica - Lav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
BlackBerry 8800
pa moram ti reci da si u pravu, mada, desava se vec da mi izmakne kontroli i to... cesto. nekad imam zelju da proizvedu neke pilule za regulisanje velike doze ega i ponosa  Smile haha to bi u mom slucaju izgledalo kao ... egzorcizam  Smile
mmm dobro pitanje!
recimo da ja smatram da je ponos samopostovanje.
IP sačuvana
social share
Living on my own
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung 111111
Ja sam u srednjoj skoli imao jednu profesorku iz filozofije,koja je bila malo po meni umoblna.Nebitno,price u skoli su bile da obara ko luda.Kad ona udje na cas,ovi moji iz odeljenja svi gledaju u muda i niko ne sme da pisne.Jbg ja nisam takav,i bio sam skroz su suprotnost od likova iz odeljenja.POsle nekoliko casova ona meni da 5 jedinica ! Zamisli jbt 5 jedinica zbog nicega !?!?! I ja joj na jednom casu kaze tipa da me vise ne proziva jer necu da odgovaram(citaj ponos) . Ona se nasmeje i odjebe me ladno tipa ako neces nemoras.Itako cele godine ona mene prozove ja je zezam,svasta sam joj radio.Nisam brisao tablu,cak sam joj reko da cu da ti sve od sebe da je unistim.Pred kraj godini zamisli ironije , ona pocne mene da moli da odgovaram ?!?! Naravno(ponos) ja to odbijam.Molila me zadnja 5 meseca.Ovi iz odeljenja su stalno odgovarali , ali nisu bili u lepoj situaciji.Zadnjeg casa ona mene moli ja to odbijam.Razmisljao sam o tome da ako odgovaram,da bih pljunuo sebe,da nikad sebi to ne bih mogao da oprostim.I nisam odogvarao,a dobio 2 .

I , jel vredi ponos ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


you should find what you love and let it kill you

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5071
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Citat
I , jel vredi ponos ?

ne... meni tvoje ponasanje vise deluje kao da se ti inatis i glumis neko ludilo  Smile
IP sačuvana
social share
In every life we have some trouble
But when you worry you make it double
Don't worry — Be happy Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung 111111
Citat
I , jel vredi ponos ?

ne... meni tvoje ponasanje vise deluje kao da se ti inatis i glumis neko ludilo  Smile
kk,ja sam morao da skratim pricu jer mnogo bih kucao.Jel tebi normalno da profesor trazi uceniku da podigne rukav da mu pogleda ruku da vidi dal' se drogira ?(bez povoda) , ili da pridje i da te udari sveskom u glavu ?Onako bzvz ?!?! Ja nisam imao kud i sta da radim,zalio sam se razrednoj ona meni kaze da nije u mogucnosti nista da ucini,moze samo da razgovara sa njom.Onda sam ja otvorio temu ovde : http://forum.burek.com/prava-ucenika-t428047.html .
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


you should find what you love and let it kill you

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5071
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
pa dobro... ne mozes mene kriviti sto ti nisi napisao sve kako je bilo... iz tvoje prvobitne price ja sam zakljucila da se radi o tvom nekom inatu...

ajde da ne idemo u off jer ovo nema veze sa temom... bitno da si dobio 2
IP sačuvana
social share
In every life we have some trouble
But when you worry you make it double
Don't worry — Be happy Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:03:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.