Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 18:19:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomozite mi :( Rastanak  (Pročitano 8543 puta)
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava Rennes
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Samsung Omnia
Nemaš nju, dečko, jebi ga, čim na tvoje oči izlazi s drugim... ako sam dobro skapirala iz ovog tvog nepovezanog misaonog toka. Elem, svidelo ti se ili ne - preživećeš. Wink
А можда и нећеш.  Smile
Mislim da necu.. Smile
IP sačuvana
social share
Aimer quelqu'un c'est lui donner le pourir de nous détruire . . .
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava Rennes
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Samsung Omnia
U pocetku je bilo blizu. .  I onda smo se udajili, u daljinu.  . Trajalo je 2 godine i do neki dan. .  Sve je tako bilo lepo. .  I pocele su neke sumnje, ona nije sigurna sta zeli, fali joj paznja, ljubljenje. .  I sve ostalo , i dobila je poziv da izadje sa nekim likom, inace ne izadje nikad. .  I to je tako bilo sudjeno znao sam oduvek sam joj rekao da ce se desiti uvek tako nesto ,i kaze kao nzm sta da radim. .  Ali ja sam joj decko zar nije ocigledno. .  Znam da me voli, ali ne moze izgleda. .  nije kao ja, ipak nisu svi isti. .  I otisla je. .  Cutao sam znam da je kraj. .  I dosla na netu, kaze da ne zna da li joj se svidja. .  Poljubio je, svidelo joj se, ali kaze prazno je, nisi ti to. .  Hm . .  Vrtim se u krevetu ko ludak, nemam drugara, nemam nikoga. .  Budite mi vi molim vas ko dete cu plakati :D

Mi smo bili u Novom Sadu 3 dana. .  Bozanstveni dani, spavali smo zajedno. .  Nije bilo ( se*) Ako bar moram lepo da objasnim. .  Oboje pamtimo sve. .  Ali eto jedno vece sudjeno tako. . .  Tako nmg da verujem da je to uradila. .  Sto i mene kad zovu ne idem. .  Pa imam nju, Boze. .  Pomozite miii. .  Dajte mi savet pricajte slusajte, i slusacu i prica cu :D Hvala vam. . . .  

"Bozanstveni dani,spavali smo zajedno..Nije bilo (se-naka zvjezdica)" ako je to sto mislim da jeste...svaka cast Smile
Jeste nije bilo toga..
IP sačuvana
social share
Aimer quelqu'un c'est lui donner le pourir de nous détruire . . .
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava Rennes
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Samsung Omnia
Marko je u pravu. Čoveku treba vremena da se sabere. Pazi dečko, lepo se dovedi u red. Izlazi, druži se, bavi se sobom.

Ona svojim ponašanjem je pokazala koliko si joj značio kada posle 2 godine izađe sa drugim. Dakle, dođi sebi, nemoj da radiš to na štetu drugih i naravno stara dobra (jače od mene):





Nemoj da se ljutiš, ali malo smeha ti je dobro došlo Smile



Tesko mi je.. Umirem x Nmg da verujem i dalje.. Smile((
IP sačuvana
social share
Aimer quelqu'un c'est lui donner le pourir de nous détruire . . .
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Sendo 
Pa dobro, ali ne moraš da pišeš 50 postova zaredom samo zato što Mod nije tu kada treba Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava Rennes
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Samsung Omnia
Pa dobro, ali ne moraš da pišeš 50 postova zaredom samo zato što Mod nije tu kada treba Smile
Oke necu, izvini.. Ali nisam bas provalio da na forumu nema index.. (private)
IP sačuvana
social share
Aimer quelqu'un c'est lui donner le pourir de nous détruire . . .
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Starac sa zenom kada spavas u istoj postelji tada bukvalno spavas,odnosno seksas se.Ako nema toga ona pomisli da si evnuh ili derpe...sve je to normala i ljubav uz sirove strasti je normala...ako nema toga rastanak slijedi
« Poslednja izmena: 24. Jan 2013, 19:23:49 od lapsus00 »
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
Бојане,

изађи у град, нађи неку мулаткињицу, одери је од секса (и тако пар вечери), па ће лако срце мање да те боли.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Nemam ni drugare, ne izlazim skoro nikad. .  Nzm ni ja sto, nemam s kim bas, u Francuskoj sam. .  Mutavi su mi jako, nije mi zanimljivo. .

Ma boli te cvetko....to je fina i uredjena drzava, pare lete unaokolo, iz cesme tece mleko i sunce lepse sija....neces valjda da budes u zloj, nesredjenoj Srbiji, gde svi zive kao stoka i nema srece i ljubavi.....

Ma odlicno si proso  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava Rennes
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Samsung Omnia
Citat
Nemam ni drugare, ne izlazim skoro nikad. .  Nzm ni ja sto, nemam s kim bas, u Francuskoj sam. .  Mutavi su mi jako, nije mi zanimljivo. .

Ma boli te cvetko....to je fina i uredjena drzava, pare lete unaokolo, iz cesme tece mleko i sunce lepse sija....neces valjda da budes u zloj, nesredjenoj Srbiji, gde svi zive kao stoka i nema srece i ljubavi.....

Ma odlicno si proso  :[115]:Probacu.. Hvala vam ljudi Smile
IP sačuvana
social share
Aimer quelqu'un c'est lui donner le pourir de nous détruire . . .
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava Rennes
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Samsung Omnia
Бојане,

изађи у град, нађи неку мулаткињицу, одери је од секса (и тако пар вечери), па ће лако срце мање да те боли.

Nekako se i plasim da to uradim.. Postoji taj osecaj, koji mi ne da mira, dodje mi da je pozovem.. Ali znam sta cu cuti, i to me boli.. I ne mogu.. Da uradim to imacu nju u glavi vrv.. Ali probacu, vrv vas smaram.. Hvala vam
IP sačuvana
social share
Aimer quelqu'un c'est lui donner le pourir de nous détruire . . .
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 18:19:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.