Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomozite mi da sprecim Dodika da me dalje zaduzuje  (Pročitano 7024 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
A jesi li ga upozorio? A ako jesi, koliko puta si ga upozorio?
A i ti pitas svasta. Pa znas da sa Bulmom imas uvek 3 upozorenja  Smile

Nego, da odgovorim na temu
Ima li ista sto bi mogao uciniti povodom toga??
Odseli se Smiley
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Pomozite mi da sprecim Dodika da me dalje zaduzuje! Njemu se cefka novi helikopter, i kupuje ga mojim novcem, sto cu ja morati otplatiti kroz jos nizu cenu rada (i gladovanje), a ne mogu mu (pravno) nista. Napominjem da nisam glasao za njega, ali sta mi vredi - opet je na vlasti, i mene zaduzuje, a ja se nigde nisam ni za sta pitao! Ima li ista sto bi mogao uciniti povodom toga??

Ima....nauci najzad kako svaka drzava na ovom svetu funkcionise!

Tuzno je da sa 30 i kusur godina ne znas ni najosnovnije stvari u pogledu funkcionisanja drzave, politicke borbe, gradjanskog udruzivanja, koriscenja PDV-a, znacaj institucija drzave itd.

Dakle....imas par opcija!

  - Izvrsi atentat!....posto si nesposoban i ulicu da predjes peske, ta opcija odpada
  - Osnuj svoju politicku partiju i skini Dodika sa vlasti!....posto na forumu, generalno, sluzis za sprdnju, to znaci da nemas harizme, mentalnih i intelektualnih sposobnosti da ubedis i kucni savet u ispravnost svojih stavova, a kamoli ozbiljniju grupu gradjana, pa zato i ta opcija odpada
   - Prikljuci se nekoj drugoj partiji i pokusaj da skines Dodika sa vlasti!.....zbog gore navedenog, tesko da ces imati ozbiljniju ulogu u bilo kojoj partiji (a i tesko da bilo koja partija moze da skine Dodika sa vlasti, trenutno), ali mozes da se ogrebes za neki posao u opstini i da gledas kako druga partija radi isto sto i Dodik, ali iz mnogo udobnije i licemernije pozicije...ta opcija je delimicno izvodljiva, ali nece nista sustinski promeniti.
   - Obrati se institucijama drzave!....ako mislis da su institucije u RS korumpirane i pod Dodikovom kontrolom, ti se obratima ovima iz Federacije ili onima iz drzavne vlasti, ili medjunarodnim organizacijama i Visokom predstavniku, oni jedva cekaju da skenjaju Dodika....ali posto njega vec godinama, bezuspesno, pokusavaju da skinu velike azdaje i opasni igraci, ti bi u toj prici bio tragikomican, pa i ta opcija odpada.
   - Okupi par ljudi, konkretno artikulisi, sta je problem, gde se krsi zakon i budzetska sredstva nenamenski trose, pa preko medija, interneta (jel si IT strucnjak?   Smile ), plakata i letaka pokusaj da ukazes ljudima na te probleme, lopovluke i kriminal, pa ces mozda nesto promeniti.....ali, budimo realni - neces!  Smile
   - Piskaraj po netu, otvaraj teme po forumima, i nadaj se da ces kroz silne diskusije i obilno pisanje, ubediti neke ljude, koji to citaju, da promene svoj stav prema Dodiku, i da glasaju protiv njega na sledecim izborima....to je u teorji izvodljivo (mozes zaista par ljudi ubediti u tako nesto putem svog delovanja po internetu, forumima, diskusijama), ali tesko da ces TI to uspeti  Smile


Bolje se okreni borbi za samostalnu RS  Smile pa kad budes znao da si svoj na svome, onda mozes i da mobilises ljude da se bore protiv kriminala i za bolje uredjenu drzavu, a ne da stalno misle da ce ih neko utopiti u islamsku dzamahiriju i pokenjati na visegodisnju borbu i hiljade mrtvih  Smile
« Poslednja izmena: 11. Dec 2010, 04:37:36 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
I think we have a winner. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
aj da ga prijavimo za utaju poreza.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
Sve je vama 'ravno do Kosova', zar ne? Uostalom, svako ko ima racunar vredan oko 800E nije ni za ocekivati da ce dati drugaciji savet od ovih. Medjutim, posebno mi je zao sto vlada utelotvoreno ubedjenje da se nista ne moze promeniti od strane jednog coveka. Tu definitivno niste u pravu, a Hitler je ilustrativni primer dokaza za to!
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Otkud sada hitler upade u priču?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
Od kako se prica vrti oko premise da sedim u kuci i da cutim sto sam ja sve siromasniji, a izvesna gospoda na vlasti sve bogatija. Slusate li vi kako glasovi pojedinih politicara zvuce kada daju izjave na radiju? Oni zvuce debelo, utovljeno, plitko, ne-inteligentno. Pa Boris Tadic je onomad dao izjavu da se 'sa helikopterom popeo na nebo' (?!?) Kakav psiholoski profil mozes da izgradis na osnovu toga o njemu? I ne, to nije bas obican lapsus!
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
PC od 800€, Hitler, Tadic, helikopter... Bulma jel ti ovo pises na forumu ili tvoja macka?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
PC od 800€, Hitler, Tadic, helikopter... Bulma jel ti ovo pises na forumu ili tvoja macka?
Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
Izvini Hkj, nije macka, ja sam, samo su mi se vec pocele gasiti neke vise mozdane funkcije usled nedostataka kalorija u oskudnoj ishrani koju imam, pa vec pocinjem da pisem malko nepovezano... Nema razloga za paniku posto u ovakvim situacijama obicno sledi bolest od koje se zora ne doceka, te ce jos jedanput i ovaj problem - verovatno PRIRODNIM putem biti resen... Smile
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.