Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:57:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomozimo drugima ~ pomozimo i sebi  (Pročitano 11561 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
A da zaboravio sam da naglasim još jednu sitnicu-strašno sam nezahvalan...
Da bi neko bio nezahvalan mora da ima muda, a iz svega navedenog ti si mekusac Wink tako da se to ne uklapa... Milisave... Dzo je engleski, nema svrhe da te tako zovem, neces razumeti...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
kako to misliš za muda i mekušca.jesam nezahvalan.mogu ja da osetim zahvalnost ali ne da je ispoljim i svestan sam te svoje mane i ne smatram da sam mekušac niti vidim sebe kao nekog s mudima.i Džo je ime nema tu šta da se razume ili ne razume.
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Milisave...
Dzo mozes da budes kad ne budes imao keceve iz engleskog... do tad samo neko punokrvno srpsko ime Smiley

Lepo mislim... iz svega sto si ovde napisao tebi nedostaju muda...
I u prosloj poruci sam rekao da ne znas jesi li bata ili seka, a to se upravo na to odnosilo...
Da se lepo odlucis...
Pa kad se odlucis da postupas u skladu sa time...
S tim sto ti, obzirom na drustvo, nikako ne bih preporucio da bude seka.

Neko ko u 16. godina ne sme i ne ume da pridje devojcim, ne sme i ne ume da se izbori za bar malo parce svoje licne slobode i srece, te na svaki konkretan savet odgovara na nacin na koji ti odgovaras je ili tezak mekusac, pickica ili se zajebava Wink

Otkrivena ti je tajna vecne mladosti... pocni da delas u skladu sa onim sto ti je u pretprosloj poruci receno...
Ako sve apriori odbijas, i nakon svega imas isti komentar koji se svodi na "Ne znam sta" / "Ne znam kako" , iako ti je objasnjeno i sta i kako, to samo znaci da ti uopste i ne zelis da to resis i da ti neko pomogne... tebi lepo ovako Smiley

Ono.. jes lakse kad je ceo svet kriv a ti nevin... al mnogo je bolji osecaj kad nesto uspes da uradis na pravi nacin, makar tome prethodilo mnogo gresaka i promasaja.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 
Imam jedan predlog Milisave, pitaj Elstronga kako se prilazi devojčicama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
znaš da nije lako biti nešto što nisi  Smile razumem ja šta ti hoćeš da kažeš i isto tako razumem da si neko ko je prošao dosta toga u životu ali mene muči kako do tog samopouzdanja i pronalaženja sebe. nije mi lepo ovako voleo bih da sam osoba kakva sam bio a ujedno i da zadržim drugare koje sad imam. njih mogu da zadržim ako se ponašam kao oni a to nisam ja,a opet želim da budem ja ja ali sam svestan kakve će to posledice doneti.Kako je moguće imati i jedno i drugo? ja sam u kući potpuno druga osoba i to mi se dopada ali u školi je druga priča,tamo sam ono što mi društvo nameće
ko je Elstrong?
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 
Elstrong je moj idol, guru muško-ženskih odnosa.  Smile

Znaš ne ide ti, dečaci sa 16 godina posebno kad su u čoporu plutaju u hormonima. Oni gledaju ribe, startuju ih, šarmiraju. Oni prilaze kao grupa devojkama koje su u grupi i ne provociraju sukob nego šarmiraju.

Ali eto za početak mogao bi, ako baš želiš da budeš šmeker, da ti pokreneš sa drugovima inicijativu da upoznate sve devojke u školi, da uspostavite kontakt ovo-ono znašššš, ludilo bate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
nisam takav... oni jesu i to je ono što ja ne mogu da budem,zezaju,dobacuju,provociraju,nisu u stanju da lepo razgovaraju jer je to za njih mekušac.i ja zezam ali nikad tako da bilo koju od njih uvredim,kopiram ih da bih se uklopio.
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 
E ako su oni čopor luzera garantovano imaju i nadiomke koji su Trta, Glupson, Krelac i Majmun. I sigurno su svi ko pupčanom vrpcom vezani, zajedno idu i u klonju. Takvi ti ne trebaju baš stalno. Odvoj se od njih kad god imaš prilike i pričaj sa devojčicama. Prvo pričaj sa onim koje već dobro poznaješ, onim iz razreda. Kad shvatiš koliko je jednostavno pričati sa devojčicama onda ti neće trebati mnogo veštine da priđeš i onima koje manje znaš. Svoje šale prenesi sa devojčica na ortake, profesore, sve žive samo ne na sebe. Zasmejavaj devojke i brzo ćeš postati omiljen, a ni tvoji ortaci neće te proglasiti plačljivkom nego će se i oni uključiti u druženje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
sutra ću pokušati da razgovaram sa nekom drugaricom pa vam se javljam...  Smile
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ćao svima. Imam 16 godina i problem. Sviđala mi se jedna cura,tako da sam krenuo da je muvam,nešto preko facebook-a,jeste jadno,al šta sam mogao kad je cura bila iz drugog mesta,tako da sam joj pričao o sebi,ona nije nešto puno pričala,ja sam joj pričao,otvarao dušu  tako da kažem,i na kraju kad sam joj rekao da mi se sviđa,ona reče kao da će da razmisli,i sutra je ja pitam šta je bilo,ona kaže da ima dečka,kao sviđao joj se neko duže vreme . . .
Inače,moj problem je i što zezam cure,i kroz školu idem ko tenk,nije bas za pohvalu,guram sve redom,nisam uvek bio takav...
Ja sam kao neka faca u školi,al to je sve sranje,nisam nešto pričao sa njom,klimnemo glavom jednom drugom kad se vidimo . . .Ko debil,trebao sam da pričam,činilo mi se ranije da je zainteresovana,ne znam tog dečka koji joj se dopada . . . Ne znam baš da pokažem emocije,jer sam često bio povređen . . . Ako neko ima neki savet bio bih vam zahvalan. Šta da radim? Nekada sam bio ok ali sve se to promenilo sad hoću da budem kao što sam nekada bio.

E, moj bata ima 16 godina i slicne probleme...
Ja sam sela i objasnila mu neke stvari:

a) Ti, jbt, imas 16 godina... alo... 16 godina!
b) Gde zuris? Sta hoces? Jos uvek si jako mlad...
c) Uzivaj u svojoj mladosti... uzivaj u svojoj nevinosti (ne mislim na seksualnu, vec nevinosti duse i zivota uopste)...
d) Reci mi, ako sad sve probas, sta ces da radis u mojim godinama (28)? Ja imam 28 godina i nisam prozivela sve... nikad nisam zurila da odrastem...
e) Ako sad sve prozivis, da li to znaci da ces sa 28 godina imati troje dece i cangrizavu zenu?
f) Sve u zivotu moze da se prezivi, ljubav nije nista posebno i nesavladivo...
g) Za par godina smejaces se svemu ovome... ako nista drugo, nisi dovoljno odrastao da ostvaris neku dublju vezu, pa ni oziljci nece biti duboki...
h) I jos jednom... uspori... ti si jos dete...

Sve u svemu... pocela sam redovno da mu priredjujem ovakve sokove... Smiley
Doduse, trebalo je da pocnem ranije... posto je vec skrenuo na stranputicu i zaljubljivanje u devojke koje imaju decka...   Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:57:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.